Kategorie

Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Zamawianie zaproszenia ślubnego przez internet

Opublikowany 2018-07-18 17:49:10
Kategorie Akcesoria i przedmioty ślubne , Porady ślubne

Zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych elementów na liście przedślubnych spraw do załatwienia. W dobrym tonie jest powiadomienie o uroczystości krewnych i znajomych w stosownie wczesnym terminie. Zaproszeń nigdy nie odkładamy na ostatnią chwilę! Dlaczego? Bo to one "reklamują" nasze przyszłe wesele i poniekąd zachęcają Gości do przyjścia. Poniżej znajdziecie porady i wskazówki dotyczące zamawiania zaproszeń ślubnych przez Internet.

Tradycjonaliści mogą oczywiście powiedzieć, że w przypadku zaproszeń ślubnych trzeba wszystkiego dopilnować osobiście - na żywo. Zwolennicy tradycyjnego zamawiania zaproszeń będą przekonywać, że nic tak nie pomaga przy wyborze jak możliwość dotknięcia papieru, obejrzenia kolorów w dziennym świetle, itp. Tymczasem o wiele wygodniejszą opcją w dzisiejszych czasach jest zamawianie zaproszeń przez Internet. Co ciekawe, opcja ta ma coraz szersze grono zwolenników. Na pewno warto ją rozważyć, bo zamawiając przez Internet oszczędzacie czas i możecie na spokojnie obejrzeć wszystkie rodzaje zaproszeń - bez presji i pośpiechu. Jeśli w ofercie firmy nie ma zaproszeń, które sobie wymarzyliście, możecie poprosić o stworzenie indywidualnego projektu, według własnych wytycznych. W momencie, gdy już ustalicie rodzaj zaproszeń, przesyłacie do firmy listę gości, ewentualne wierszyki lub sentencje oraz całą treść, jaka ma się pojawić na zaproszeniach. Gotowe zaproszenia otrzymujecie pocztą. Prosto i wygodnie!

Czy warto? Na co zwrócić uwagę przy wyborze sklepu

Zamawianie zaproszeń ślubnych przez Internet to proste i wygodne rozwiązanie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Większość kwestii związanych z zaproszeniami załatwiana jest mailowo lub przez telefon. Czy warto? Na pewno tak! Plusem zamawiania przez Internet jest to, że nie musicie spieszyć się z wyborem i macie naprawdę dużo czasu na dokładne przyjrzenie się każdemu z oferowanych wzorów. W ten sposób zaoszczędzacie mnóstwo cennego czasu, którego przed całą imprezą macie naprawdę niewiele. Poza tym, w sieci czeka wiele promocji, a i ceny są często o wiele niższe niż w tradycyjnych sklepach. Zamawiając przez Internet, nie ma pośpiechu, presji, stania w kolejkach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy? Na pewno na to, czy wybrany przez Was sklep ma odpowiednie doświadczenie, ile istnieje na rynku, czy posiada odpowiednio bogatą ofertę i czy daje możliwość stworzenia indywidualnego projektu według wytycznych klienta, co jest szczególnie ważne przy organizacji wesela z konkretnym motywem przewodnim. Ważną kwestią jest także czas realizacji zamówienia. Najlepiej aby wynosił on maksymalnie 10 dni, nie więcej. Istotna jest także możliwość zakupu próbnego wzoru zaproszenia. Dzięki temu możecie przekonać się, jak w rzeczywistości będą prezentować się Wasze zaproszenia ślubne, czy nanosić poprawki czy śmiało zlecać druk. Warto zapoznać się także z tym, jaka jest cena wysyłki i w jaki sposób zaproszenia są wysyłane. Dobrze, jeśli sklep oferuje kilka opcji wysyłki, a nie ogranicza się tylko do jednej.

Wydruk testowy i przesyłka a jakość

Poproszenie o wydruk testowy nie jest niczym złym. Wręcz przeciwnie. W ten sposób możecie sprawdzić, czy gotowe zaproszenia ślubne współgrają z Waszą wizją i oczekiwaniami, czy wzór faktycznie Wam się podoba, czy czcionka jest odpowiednia, a zamówione przez Was kolory są właściwe i dobrze korespondują z motywem przewodnim ślubu. Wydruk testowy to jedyna okazja aby przekonać się, czy zamówienie faktycznie satysfakcjonuje Was w 100%. 

Jeśli okaże się, że próbne zaproszenia nie do końca współgrają z wcześniejszą wizją, możecie poprosić o naniesienie poprawek. Tylko tak dopniecie wszystko na ostatni guzik i sprawicie, że Wasze zaproszenia będą perfekcyjne w każdym calu. Nie bójcie się prosić o poprawki. W końcu zaproszenia to wizytówka Waszego ślubu. One muszą być idealne i muszą się Wam podobać.

Infolinia i wsparcie - czyli zamawianie w naszym sklepie!

Wedding-Art to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie spokojnie i bez presji pospiechu wybrać oraz zindywidualizować własne zaproszenia ślubne. Nasz sklep powstał w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy nie tylko bogatą gamę zaproszeń, ale także odpowiednie wsparcie. Każdego Klienta otaczamy właściwą opieką. W każdej chwili służymy pomocą przy wyborze zaproszeń i chętnie odpowiadamy na pytania. Jako jeden z nielicznych sklepów, umożliwiamy swoim Klientom możliwość obejrzenia gotowych modeli. U nas dobra cena zawsze idzie w parze z doskonałą jakością!

Udostępnij

Dodaj komentarz

 (with http://)