Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Pamiątki Chrztu Świętego - Obrazek Srebrny

Chrzest dziecka to uroczystość niezwykle ważna. Wywołuje wiele emocji u rodziców oraz chrzestnych. Z racji tego, że sakrament oznacza przyjęcie dzieciątka do wspólnoty Kościoła, podarunek powinien być nawiązaniem do wymowy, jaką niesie sakrament chrztu. W naszej ofercie możesz znaleźć piękne obrazki srebrne włoskiej marki Beltrami Gioielli, które zostały wykonane ze srebra próby 999.95. Wśród nich odnajdziesz motywy Maryi tulącej maleństwo, Jezusa z dzieciątkiem na rękach czy aniołków sprawujących pieczę nad dzieckiem.

Jest 69 produktów.
Pokazuje 1 - 69 z 69 elementów

Wyjątkowa pamiątka chrztu świętego

Oferowane przez nas produkty wykonane ze srebra powstały przy wykorzystaniu opatentowanego systemu produkcji Miro-Silver. Dzięki temu masz pewność, że będą niezwykle trwałe i odporne na odkształcenia oraz na patynę. Proponowane obrazki srebrne na chrzest przystosowane są do tego, by powiesić je na ścianie albo postawić na półce. Dzięki temu, że pięknie się prezentują i wykonane są precyzyjnie, z wielką dbałością o szczegóły, będą zdobiły każde otoczenie, w którym się znajdą. Taki podarunek z pewnością w każdym przypadku wzbudzi radość w rodzicach dziecka, a także będzie niezwykłą, trwałą pamiątką przyjęcia chrztu.

Wysoka estetyka

Proponowane przez nas srebrne obrazki z motywem religijnym przykuwają uwagę prezentowanymi motywami oraz imponują starannością wykonania. Szlachetny materiał, jakim jest srebro odporne na zarysowania i zachowujące swój żywy kolor oraz blask, przez długi czas gwarantuje najwyższe walory wizualne. W dodatku święte obrazy oferowane są w różnych wariantach. Przedstawiają wizerunek Maryi, Jezusa oraz aniołów. Postacie te występują w roli strażników maleństwa, co stanowi symbol opieki i troski. Z pewnością każdy chciałby obdarzyć dzieciątko tak wyjątkowym prezentem, wyrażając swoje uczucie i pragnąc, by było bezpieczne.

Wyjątkowy pomysł na prezent dla każdego

Może się wydawać, że tego typu obrazki to dobry wybór na prezent przede wszystkim dla osób głęboko religijnych. Jednak nic bardziej mylnego - prezentowane przez nas produkty są niezwykłymi pamiątkami na chrzest, zwłaszcza, że oferujemy usługę grawerowania. Dzięki temu każdy będzie mógł z dedykacją i osobistym przesłaniem podarować wyjątkowy prezent. Wykonany z trwałego materiału z pewnością przetrwa wiele lat, a wciąż widoczny na nim napis będzie przypominał, od kogo został podarowany. Srebro jest cennym materiałem, dlatego takie prezenty na chrzciny są wartościowe i piękne.