Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne 

Chcecie wywrzeć piorunujące wrażenie na wszystkich gościach zaproszonych na najważniejszą uroczystość Waszego życia? Wybierzcie zatem jeden z niespełna 1000 motywów zaproszeń ślubnych dostępnych w sklepie Wedding Art. Ich podarowanie bliskim osobom sprawi, że poczują
się wyróżnieni i potraktowani z szacunkiem. Polecamy zaproszenia weselne ze stylowymi ozdobieniami, takimi jak złocenia, monogramy czy profesjonalne nadruki. Każde zaproszenie wykonujemy w naszej pracowni artystycznej, wykorzystując w tym celu metodę laserowego wycinania oraz wytłaczania. Używamy jedynie wysokiej jakości papieru, dzięki czemu zaproszenia na ślub są nie tylko eleganckie, lecz także trwałe. Stają się tym samym piękną pamiątką na długie lata. Nasze zaproszenia pakujemy w gustowne pudełko z kokardką.


Zaproszenia weselne w niemal każdej stylizacji U nas można złożyć zamówienie na zaproszenia ślubne w wielu rodzajach stylizacji: minimalistycznej, retro, rustykalnej, prestiżowej czy humorystycznej. Podejmujemy się także realizacji na indywidualne zamówienie – jesteśmy w stanie wcielić w życie nawet najbardziej wymagający projekt. Umieścimy na zaproszeniu weselnym dowolną grafikę, wydrukujemy wierszyk, a także uwzględnimy wymarzone elementy ozdobne. Poza tym zajmujemy się maszynowym adresowaniem kopert, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu i zapobiec ryzyku popełnienia błędów. Aby goście mogli łatwiej dotrzeć do kościoła czy na salę weselną, proponujemy ponadto zamieszczenie na zaproszeniach ślubnych graficznej mapki dojazdu.
Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak duże wydatki wiążą się z organizacją uroczystości weselnej. Dlatego przy większych zamówieniach umożliwiamy negocjację cen. Organizujemy również cykliczne promocje, dzięki czemu zakup zaproszeń ślubnych wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej oraz Fan Page’a na Facebooku, gdzie informujemy o bieżących ofertach promocyjnych.

Jest 1285 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 1285 elementów