Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Zaproszenia Komunijne

Zaproszenia Komunijne  

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważna uroczystość, toteż w większości rodzin jest celebrowana w bardzo podniosłym stylu. Niezbędnym elementem, podkreślającym rangę tego wydarzenia, są zaproszenia na komunię. Obecne stały się już równie popularnym produktem, jak przykład zaproszenia ślubne i wybiera się je z niewiele mniejszą uwagą. Bliscy, którzy otrzymają piękne, oryginalne zaproszenie na uroczystość komunijną, z pewnością poczują się wyróżnieni. Sprawdź nasz szeroki asortyment i wybierz kartę okolicznościową wedle upodobań Twoich i Twojego dziecka.

Jest 75 produktów.
Pokazuje 1 - 75 z 75 elementów

Wyjątkowo piękne zaproszenia komunijne

W naszym sklepie oferujemy ręcznie robione zaproszenia komunijne o pięknych, oryginalnych wzorach, których nie znajdą Państwo w żadnym innym miejscu. Pozwala to sprawić miłą niespodziankę gościom. Takie zaproszenia na pewno będą też dla nich niezwykłą pamiątką. Proponujemy zaproszenia wykonane z dobrej jakości papieru, malowane, drukowane, tłoczone lub ryte, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, nie tylko w klasycznej bieli, silnie kojarzącej się z tą uroczystością. Niezwykły charakter zaproszenia z pewnością doda głębi i wyrazu ceremonii.

Nietuzinkowe propozycje

Kto stawia na klasykę i eleganckie rozwiązania, zapewne wybierze zaproszenia pozbawione zbędnych ozdób, niezwykle piękne w swej prostocie. Takie przedmioty są dobrym dopełnieniem Pierwszej Komunii – ceremonii, która kojarzy się ze skromnością. Jednak coraz więcej osób chce, by miała ona niezwykłą, imponującą i oryginalną oprawę. Dla takich osób proponujemy na przykład personalizowane zaproszenia komunijne, które zachwycają precyzją wykonania i dbałością o najmniejsze szczegóły. Umieścić można na ich przodzie imię dziecka oraz wybrany motyw.

Niezwykła elegancja

Jeżeli oczekujecie Państwo czegoś wyjątkowego, można też postawić na okolicznościowe zaproszenia z laserowo wycinanymi kwiatkami, które przypominają koronkę. Zdobione są specjalnym tłoczeniem, złoceniami, srebrnymi elementami, a nawet - cyrkoniami. Ta ostatnia propozycja jest pełna przepychu i usatysfakcjonuje tych rodziców, dla których Pierwsza Komunia pociechy jest okazją do urządzenia eleganckiego przyjęcia i wystawnej celebracji. Prestiżu tym przedmiotom dodają nie tylko niezwykłe, zwracające uwagę elementy dekoracyjne czy piękna czcionka, ale też wysoka jakość. Do produkcji proponowanych przez nas zaproszeń komunijnych wykorzystuje się specjalny, wysokiej jakości papier oraz zdobienia, które gwarantują wyrazisty, piękny i trwały efekt.