Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest  

Chrzciny już dawno przestały być obrzędem jedynie kościelnym. Jest to pierwsza uroczystość rodzinna i religijna, w jakiej uczestniczy dziecko, zatem wydarzenie to wymaga odpowiedniej celebracji. Po uroczystości organizowane są przyjęcia - w domu, jednak coraz częściej w lokalu ze względu na liczną grupę gości. Dużą pomocą przy organizacji są zaproszenia na chrzest. Ładne szablony, praktyczne rozwiązania i precyzyjne wykonanie pomogą zaprosić gości w wyjątkowy sposób, by wszyscy poczuli się ważnymi uczestnikami tej niezwykłej uroczystości.

Jest 78 produktów.
Pokazuje 1 - 78 z 78 elementów

Duży wybór produktów

Uroczyste zaproszenia tworzone w wielu rozmiarach, formatach oraz szablonach, pozwalają na wybór produktu, który idealnie zaspokoi wszelkie potrzeby zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Nowością, jakiej nie mogło zabraknąć w naszej ofercie, jest możliwość wyboru zaproszeń personalizowanych - ze zdjęciem dziecka lub jego imieniem na okładce. Takie karty nie tylko spełniają funkcję praktyczną, informując, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość, ale też są niezwykłą pamiątką i miłą niespodzianką dla osób, którym się je wręcza bądź przesyła. Przedstawiane przez nas propozycje wykonane są w różnym stylu - eleganckim, nieco zabawnym czy klasycznym i spokojnym - możliwości wyboru są ogromne.

Wysoka jakość

Niezależnie od tego, jakie zaproszenia wybierzecie Państwo z naszej oferty, możecie być pewni ich wysokiej jakości. Drukowane na wysokiej klasy papierze, odporne są na uszkodzenia a ich druk jest wyrazisty i trwały. Jest to niezwykle ważne, gdyż niejeden z gości na pewno przez wiele lat będzie przechowywać pamiątkę tego uroczystego dnia. Wielu rodziców pragnie też, aby zaproszenia na chrzciny były produktami prestiżowymi. Nasze propozycje zaspokajają nawet najwyższe wymagania. Wybrać mogą Państwo karty ozdobione niezwykłymi aplikacjami, pięknymi wstążkami czy sznurkami. Wycinane w wymyślny, nietuzinkowy sposób z pewnością ucieszą oko. Zachęcamy więc do zapoznania się z bogatą ofertą.

Zaproszenia na wesoło

Kto powiedział, że zaproszenia okolicznościowe zawsze muszą być poważne i stonowane w wyrazie? Zaproszenia na uroczystość, której głównym bohaterem jest dziecko, na pewno nie muszą być proste i zwyczajne. Z tego względu w naszej ofercie można znaleźć wiele bajecznie kolorowych, zwracających uwagę rysunkowymi postaciami i motywami, a także mających zaskakującą formę, zabawnych zaproszeń, które rodzice bardzo chętnie wybierają, przygotowując się do uroczystości, jaką jest chrzest.