Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Zaproszenia na 40 urodziny

Czterdzieste urodziny to okrągła rocznica, która dla wielu osób jest prawdziwym przełomem. Warto z tej okazji zaprosić szerokie grono przyjaciół i rodzinę, by wspólnie świętować wkroczenie w wiek dojrzały. Eleganckie przyjęcie w restauracji, szalona zabawa w klubie, a może impreza w plenerze lub domu? Poznaj oryginalne zaproszenia na 40 urodziny z naszej oferty i dobierz kartę, której kolorystyka i motyw idealnie pasuje do stylu imprezy, którą chcesz urządzić.

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zaproszenia na 40 urodziny – wspólnie z nami zorganizuj wyjątkowe przyjęcie

Każde urodziny to okazja do zorganizowania przyjęcia, na którym zarówno goście, jak i solenizant powinni dobrze się bawić. To również okazja do rozrywki, odnowienia relacji z dawno niewidzianymi znajomymi i członkami rodziny oraz wymiany informacji na przeróżne tematy. Podstawą każdego przyjęcia urodzinowego jest smaczne jedzenie i dobra zabawa.

Zorganizowanie czterdziestki wymaga wielu przygotowań. Na kilka tygodni przed tą szczególną datą, przyszły solenizant powinien oficjalnie zaprosić gości. W tym celu warto zrobić to uroczyście, wysyłając ozdobne zaproszenie na 40 urodziny z informacjami dotyczącymi wydawanego przyjęcia.

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz ozdobne kartoniki, często w niezwykle ciekawej formie, z elegancką lub ekstrawagancką grafiką i oryginalnymi zdobieniami. Polecamy oryginalne zaproszenia na 40 urodziny o niebanalnej kolorystyce, tematyce oraz kształcie, dopasowane do przyjęć w wielu różnych stylach.

 

Zaproszenie urodzinowe dla dorosłych

Zaproszenie urodzinowe dla dorosłych może przybrać wiele różnych form. Na 40 urodziny najczęściej wybierana jest tradycyjna kartka z liczbą określającą rocznicę i napisem w prostej, ale eleganckiej formie. Jednak aby zaznaczyć, że przyjęcie będzie głównie dla dorosłych, warto wybrać zaproszenie w kształcie butelki szampana czy whiskey. Ciekawym pomysłem jest rozesłanie zabawnych zaproszeń w formie krawata albo w tradycyjnym kształcie, ale ze śmieszna grafiką.

Zaproszenie na 40 urodziny personalizowane

Chcesz zaskoczyć wszystkich gości? Wybierz zaproszenie na 40 urodziny personalizowane. Centralna część zaproszenia powinna zawierać imię solenizanta, zdjęcie lub inną dekorację. Ciekawym pomysłem jest także wysłanie zaproszenia w formie strony z gazety, biletu do teatru, kuponu promocyjnego wybranego sklepu, dokumentu z zeszłej epoki lub pisma wzywającego do stawienia się na przyjęciu wskazanej osoby. Takie niebanalne zaproszenie na 40 urodziny z pewnością wywoła życzliwy uśmiech.

Poznaj zaproszenia na czterdziestkę z naszej kolekcji i dobierz wzór idealnie dopasowany do Twojego gustu.