Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Romantyczne

Romantyczne zaproszenia ślubne. Miłosne kartki na ślub i zawiadomienia weselne

Przyjęcie weselne na ogół kojarzy nam się z romantyzmem połączonym z dobrą zabawą. Takie też są zaproszenia ślubne, które chcemy Wam zaoferować. Nie ma chyba nic piękniejszego od podkreślenia tej doniosłej dla Was chwili, czymś, co jeszcze bardziej będzie pokazywało, jak silnym uczuciem jesteście połączeni. Nawet jeśli nie jesteście romantykami, to jednak miłosne zaproszenia ślubne z pewnością się Wam spodobają.

Jest 65 produktów.
Pokazuje 1 - 65 z 65 elementów

W tym dniu każdy może być romantyczny

Dzień ślubu już z definicji jest romantycznym wydarzeniem, który nadaje specjalnej wrażliwości gościom, a przede wszystkim przyszłej parze młodej. Nie ma nic piękniejszego niż miłość. Jeśli chcecie w takiej formie przedstawić się Waszym ukochanym gościom, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą romantycznych zaproszeń ślubnych. Do wyboru macie aż 60 modeli w takim stylu!. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi potencjalni klienci mogli znaleźć w naszym sklepie wymarzone wzory. Specjalnie dla Was tworzymy naszą ofertę, abyście mogli z radością i dumą wręczyć informację o ślubie swoim gościom.

Wzruszająca chwila

Każde przyjęcie weselne to wzruszające chwile zarówno dla przyszłej pary młodej, jak i dla ich gości. Nie ma chyba osób, które nie cieszyłby się z możliwości uczestniczenia w takim wydarzeniu. Każdy z nas uwielbia dobre zakończenia? Wręczając nasze zaproszenia ślubne, Wasi goście będą już przekonani, że u Was również wszystko się dobrze skończy, a Wasze wesele będzie magiczne. Nasze romantyczne wzory wprawią każdego gościa w bajkową atmosferę. Jeśli jesteście parą, która darzy siebie piękną miłością i chcecie, aby Wasze wesele to pokazywało, to ta kolekcja jest właśnie dla Was. Znajdźcie swoje wymarzone wzory i sprawcie, aby ten dzień był wyjątkowy.

Może być naprawdę bajkowo

Małe dziewczynki przeważnie marzą o pięknych, białych sukniach i weselach jak z bajki, prawda? Panna Młoda, która oglądała takie bajki, z pewnością będzie chciała nadać swojemu weselu choć trochę takiego charakteru. My oczywiście pragniemy w tym pomóc. Wiemy, jak ważny jest ten dzień i że nie powinno zabraknąć niczego, o czym marzy przyszła para młoda. Nasze zaproszenia idealnie wpasowują się w weselny romantyzm. W naszej ofercie znajdziesz m.in. modele z sercem, które cechują się wysoką jakość w bardzo przystępnej cenie, do której wliczone są: wydruk tekstu, imiona i nazwiska pary młodej oraz gości, informację o weselu, wierszyki i sentencje, potwierdzenie przybycia oraz idealnie dopasowaną kopertę.