Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Księgi Gości

Księgi Gości  

Pierwsza Komunia Święta obchodzona jest coraz bardziej uroczyście. Zwraca się znaczną uwagę na oprawę tych ważnych w wymiarze religijnym oraz rodzinnym wydarzeń i korzysta z rozmaitych, nowoczesnych produktów. Znakomitym sposobem na uczczenie tego dnia i zatrzymanie go w pamięci przez wiele lat jest wybór księgi gości komunijnych. Przez długi czas księga była przedmiotem przeznaczonym dla gości weselnych, jednak z uwagi na to, że obecnie przy organizacji Komunii Świętej czerpie się wiele wzorów z przyjęć weselnych, powstały księgi gości przybyłych na uroczystość komunijną.

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nietuzinkowy pomysł

Tego rodzaju element ma być wieloletnią pamiątką, zatem musi wyróżniać się specjalnymi walorami. W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowo piękne, estetycznie i solidnie stworzone księgi gości na komunię. Wykonane są w sposób gwarantujący zachowanie użyteczności przez długi czas, można więc wracać do nich, przypominając sobie listę uczestników uroczystości i czytając ich wpisy. Te zaś bywają bardzo różne - są to nie tylko imiona gości, ale też sentencje, dedykacje, cytaty z Pisma Świętego i rozmaite, osobiste przekazy. Księga jest więc wyjątkowym elementem, który zdecydowanie warto dołączyć do uroczystości ważnej dla swojego dziecka. Trzeba dodać, że poza walorem praktycznym i sentymentalnym, pełni niezwykły walor estetyczny.

Atrakcyjne formy

Wszelkiego rodzaju dodatki komunijne muszą idealnie wpisywać się w charakter uroczystości, by dobrze spełniały swoją funkcję. Producenci ksiąg, jakie można znaleźć w naszej ofercie, drobiazgowo zadbali zatem o ich stylistykę. Śnieżnobiałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, na ogół stonowane w wyrazie, ale też bogato zdobione na przykład złoceniami i motywami religijnymi, zachwycą swym pięknym wyglądem. Każdy z przyjemnością złoży swój wpis, co dla dziecka będzie wspaniałym zwieńczeniem tej ważnej uroczystości. Musimy zaznaczyć, że oryginalna, nietuzinkowa księga gości na komunię będzie niezwykłym dodatkiem pomieszczenia, w którym odbywać będzie się przyjęcie.

Wysoka jakość wykonania

Księgi okolicznościowe to z zasady produkty, które mają być przechowywane przez długi czas. Zachęcamy więc do wyboru produktów z prezentowanej oferty, które imponują niezwykłą trwałością. Nasze księgi gości, nawet często użytkowane, by w przyjemny sposób wrócić wspomnieniami do wydarzenia, jakim jest komunia, zachowują estetyczny wygląd papieru, oprawy i zdobień. Koniecznie wybierz oferowane przez nas produkty, by cieszyć się ich oryginalnością i niezwykłym pięknem.