Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

ZAPROSZENIA EVENTOWE

Dystrybutor gadżetów z logo

BONY UPOMINKOWE

bONY UPOMINKOWE

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Ekskluzywne Gadżety firmowe

wizytówki przemyśl

______________________

SKRZYNKI PREZENTOWE DREWNIANE

SKRZYNKI PREZENTOWE

MAGICZNY GADŻET Z FIOLKĄ!

Kartki świąteczne z nasionami

______________________

DRUKARNIA CYFROWA

wizytówki przemyśl

Drukarnia w Przemyślu

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

Księgi Gości

Księgi Gości  

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Nietuzinkowy pomysł

Tego rodzaju element ma być wieloletnią pamiątką, zatem musi wyróżniać się specjalnymi walorami. W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowo piękne, estetycznie i solidnie stworzone księgi gości na komunię. Wykonane są w sposób gwarantujący zachowanie użyteczności przez długi czas, można więc wracać do nich, przypominając sobie listę uczestników uroczystości i czytając ich wpisy. Te zaś bywają bardzo różne - są to nie tylko imiona gości, ale też sentencje, dedykacje, cytaty z Pisma Świętego i rozmaite, osobiste przekazy. Księga jest więc wyjątkowym elementem, który zdecydowanie warto dołączyć do uroczystości ważnej dla swojego dziecka. Trzeba dodać, że poza walorem praktycznym i sentymentalnym, pełni niezwykły walor estetyczny.

Atrakcyjne formy

Wszelkiego rodzaju dodatki komunijne muszą idealnie wpisywać się w charakter uroczystości, by dobrze spełniały swoją funkcję. Producenci ksiąg, jakie można znaleźć w naszej ofercie, drobiazgowo zadbali zatem o ich stylistykę. Śnieżnobiałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, na ogół stonowane w wyrazie, ale też bogato zdobione na przykład złoceniami i motywami religijnymi, zachwycą swym pięknym wyglądem. Każdy z przyjemnością złoży swój wpis, co dla dziecka będzie wspaniałym zwieńczeniem tej ważnej uroczystości. Musimy zaznaczyć, że oryginalna, nietuzinkowa księga gości na komunię będzie niezwykłym dodatkiem pomieszczenia, w którym odbywać będzie się przyjęcie.

Wysoka jakość wykonania

Księgi okolicznościowe to z zasady produkty, które mają być przechowywane przez długi czas. Zachęcamy więc do wyboru produktów z prezentowanej oferty, które imponują niezwykłą trwałością. Nasze księgi gości, nawet często użytkowane, by w przyjemny sposób wrócić wspomnieniami do wydarzenia, jakim jest komunia, zachowują estetyczny wygląd papieru, oprawy i zdobień. Koniecznie wybierz oferowane przez nas produkty, by cieszyć się ich oryginalnością i niezwykłym pięknem.