Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Księgi Gości

Księgi Gości 

Pierwsza Komunia Święta obchodzona jest coraz bardziej uroczyście. Zwraca się znaczną uwagę na oprawę tych ważnych w wymiarze religijnym oraz rodzinnym wydarzeń i korzysta z rozmaitych, nowoczesnych produktów. Znakomitym sposobem na uczczenie tego dnia i zatrzymanie go w pamięci przez wiele lat jest wybór księgi gości komunijnych. Przez długi czas księga była przedmiotem przeznaczonym dla gości weselnych, jednak z uwagi na to, że obecnie przy organizacji Komunii Świętej czerpie się wiele wzorów z przyjęć weselnych, powstały księgi gości przybyłych na uroczystość komunijną.

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Nietuzinkowy pomysł

Tego rodzaju element ma być wieloletnią pamiątką, zatem musi wyróżniać się specjalnymi walorami. W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowo piękne, estetycznie i solidnie stworzone księgi gości na komunię. Wykonane są w sposób gwarantujący zachowanie użyteczności przez długi czas, można więc wracać do nich, przypominając sobie listę uczestników uroczystości i czytając ich wpisy. Te zaś bywają bardzo różne - są to nie tylko imiona gości, ale też sentencje, dedykacje, cytaty z Pisma Świętego i rozmaite, osobiste przekazy. Księga jest więc wyjątkowym elementem, który zdecydowanie warto dołączyć do uroczystości ważnej dla swojego dziecka. Trzeba dodać, że poza walorem praktycznym i sentymentalnym, pełni niezwykły walor estetyczny.

Atrakcyjne formy

Wszelkiego rodzaju dodatki komunijne muszą idealnie wpisywać się w charakter uroczystości, by dobrze spełniały swoją funkcję. Producenci ksiąg, jakie można znaleźć w naszej ofercie, drobiazgowo zadbali zatem o ich stylistykę. Śnieżnobiałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, na ogół stonowane w wyrazie, ale też bogato zdobione na przykład złoceniami i motywami religijnymi, zachwycą swym pięknym wyglądem. Każdy z przyjemnością złoży swój wpis, co dla dziecka będzie wspaniałym zwieńczeniem tej ważnej uroczystości. Musimy zaznaczyć, że oryginalna, nietuzinkowa księga gości na komunię będzie niezwykłym dodatkiem pomieszczenia, w którym odbywać będzie się przyjęcie.

Wysoka jakość wykonania

Księgi okolicznościowe to z zasady produkty, które mają być przechowywane przez długi czas. Zachęcamy więc do wyboru produktów z prezentowanej oferty, które imponują niezwykłą trwałością. Nasze księgi gości, nawet często użytkowane, by w przyjemny sposób wrócić wspomnieniami do wydarzenia, jakim jest komunia, zachowują estetyczny wygląd papieru, oprawy i zdobień. Koniecznie wybierz oferowane przez nas produkty, by cieszyć się ich oryginalnością i niezwykłym pięknem.