Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Kotyliony

Przypinki dla gości weselnych - kotyliony

Podczas organizacji przyjęcia weselnego, ogromną rolę odgrywają detale. Jednym z nich są kotyliony – niewielkie przypinki, które znajdują zastosowanie jako wyróżnienie i pamiątka dla zebranych gości. Najpiękniejsze modele eleganckich kotylionów na ślub znajdziecie teraz w ofercie naszego sklepu internetowego.  

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Kotyliony do przypinania

Wśród dostępnych kotylionów zgromadziliśmy subtelne kotyliony z kwiatami, kotyliony zdobione jutą, piórkami, z satynowymi kwiatuszkami i srebrnymi aplikacjami, kotyliony w kształcie kokardek z perełkami, a także kotyliony w kształcie różyczek. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą atrakcyjnych cenowo kotylionów.