Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Kotyliony

Przypinki dla gości weselnych - kotyliony

Podczas organizacji przyjęcia weselnego, ogromną rolę odgrywają detale. Jednym z nich są kotyliony – niewielkie przypinki, które znajdują zastosowanie jako wyróżnienie i pamiątka dla zebranych gości. Najpiękniejsze modele eleganckich kotylionów na ślub znajdziecie teraz w ofercie naszego sklepu internetowego.  

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Kotyliony do przypinania

Wśród dostępnych kotylionów zgromadziliśmy subtelne kotyliony z kwiatami, kotyliony zdobione jutą, piórkami, z satynowymi kwiatuszkami i srebrnymi aplikacjami, kotyliony w kształcie kokardek z perełkami, a także kotyliony w kształcie różyczek. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą atrakcyjnych cenowo kotylionów.