Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Opakowanie na ciasto

Opakowania na ciasto komunijne z wkładką

Podziękowanie gościom uroczystości rodzinnych to bardzo miły zwyczaj, który warto stosować także przy okazji komunii. Co podarować gościom, dziękując za ich obecność, czas, życzenia oraz otrzymane prezenty? Miłym upominkiem jest kawałek ciasta lub tortu, który trzeba odpowiednio zapakować. W tym celu doskonale sprawdzą się ozdobne pudełka na ciasto, które można znaleźć w naszej ofercie. Mają różne formy, wzory i kolory, dzięki czemu można idealnie dobrać je do oprawy i stylu, w jakim zorganizowane zostało komunijne przyjęcie.

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Wyjątkowy charakter produktów

Żaden element wykorzystywany podczas komunii nie powinien być przypadkowy - nie inaczej, jest jeśli chodzi o pudełka na ciasto. Zamiast pakować smakołyki w zwykłe, mało eleganckie, plastikowe pudełka, lepiej będzie postawić na te, specjalnie do tego celu przeznaczone. Dzięki swej wytrzymałości będą spełniać jednocześnie walory dekoracyjne. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę, by przekonać się, że są one wyjątkowe i nietuzinkowe. Utrzymane w delikatnych, pastelowych kolorach, nie tylko bieli, ale też błękicie i różu, idealnych dla chłopców i dziewczynek, bogate w piękne wzory, z napisami wykonanymi wyrafinowaną czcionką - prezentują się niezwykle subtelnie i elegancko. Idealnie wpasują się w klimat przyjęcia komunijnego i będą stanowić niezwykły upominek dla przybyłych gości.

Bogaty wybór

W naszej ofercie można znaleźć różne warianty estetycznych pudełek na komunijne ciasto czy tort, nie tylko jeśli chodzi o ich kolory i wzory, ale też fasony. Pudełka w kształcie prostokąta, z praktycznym trzymadełkiem, w formie klasycznego, pozbawionego zbędnych ozdób kwadratu czy nawet uroczych koszyczków - wszystkie te produkty, jakie można u nas znaleźć, są pomysłowe i wykonane z wielką starannością. Każdy z bohaterów uroczystości z przyjemnością wręczy upominek gościom, wyrażając wdzięczność i radość.

Serwetki i świece komunijne - ważne dodatki

Znakomitym dodatkiem do proponowanych przez nas pudełek są serwetki komunijne. Prezentują się one bardzo elegancko, stanowią więc doskonałe dopełnienie upominków dla gości. Przede wszystkim można je wykorzystać do dekoracji stołu, dzięki czemu każdy z gości będzie otoczony wyjątkową zastawą. Na stole nie powinno zabraknąć również innych, ważnych detali. Świece komunijne, mające niezwykle sakralny wymiar, sprawią, że udekorowana nimi sala nabierze wysoce uroczystego charakteru. Podkreślą powagę sytuacji i dodadzą wnętrzu blasku i ciepła.