Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Planujesz organizację dziecięcych urodzin? Kolorowe i piękne zaproszenia urodzinowe dla dzieci pozwolą w elegancki sposób poinformować gości o dacie i miejscu przyjęcia oraz jego charakterze. Dla dziecka każde święto, w którym uczestniczy jest wydarzeniem mającym rangę jedynego i niepowtarzalnego. Zaplanowanie atrakcji oraz uzgodnienie z rodzicami menu sprawią, że czas oczekiwania na ten podniosły dzień mija bardzo szybko. Przygotowania do urodzin dziecka rodzice rozpoczynają już na kilka tygodni przed tą ważną datą. Wspólnie z solenizantem zastanawiają się nad tematem przewodnim urodzin, miejscem przyjęcia gości, wyborem poczęstunku dla uczestników, rodzajem tortu, a często także obowiązującym strojem, ponieważ przyjęcie urodzinowe do świetna okazja do przebrania się w wymarzony kostium. Nasze unikalne zaproszenia na urodziny dziecka mogą stać się jednym z ważnych elementów przygotowujących maluchy na kinder bal.

Jest 34 produktów.
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Oryginalne zaproszenia urodzinowe dla dzieci

 

Przyjęcie urodzinowe to czas, w którym dziecko jest najważniejszym uczestnikiem. Każdy rodzic organizujący imprezę urodzinową dla swojej pociechy chce, by ten dzień był wyjątkowy, niebanalny i naprawdę interesujący. Z tego powodu wybiera stosowne do motywu przewodniego dekoracje, zamawia lub przygotowuje smaczne dania dla zaproszonych gości oraz organizuje zestaw zabaw, które zostaną wykorzystane do stworzenia odpowiedniego klimatu. Najważniejszymi dodatkami są zaproszenia urodzinowe dla dzieci. Wykonane na ozdobnym kartoniku i zawierające dane informacyjne na temat przyjęcia mogą zostać wręczone w szkole, przedszkolu lub innego spotkania z zapraszanymi gości.

 

Zaproszenie urodzinowe dla dzieci – dobierz motyw pasujący do charakteru przyjęcia

 

W kolekcji pracowni artystycznej Wedding-Art znajdziesz  szeroki wybór zaproszeń urodzinowych dla dzieci wykonanych na najlepszych rodzajach papieru. Różnorodność wzorów, kolorów, tematyk oraz rozmiarów sprawia, że z pewnością wśród tej gamy rozmaitości znajdziesz  odpowiedni wzór dla swojej pociechy. Jakie zaproszenie urodzinowe dla dzieci wybrać?

Na szczególną uwagę zasługują zaproszenia z wizerunkiem uroczego jednorożca, uwielbianego przez wiele dziewczynek. Śliczny różowy konik z imponująco kolorową grzywą z pewnością zachwyci zaproszone koleżanki. Ciekawą propozycją są zaproszenia z motywem zwierzątek – misia, pieska czy rudego liska, na których odwrocie wypisane zostaną potrzebne informacje.

Miłośnicy filmu „Kraina Lodu”, „Gwiezdne wojny” lub „Psi patrol” z pewnością ucieszą się nie tylko z samego faktu uczestnictwa w przyjęciu, ale także z otrzymanego oryginalnego zaproszenia na urodziny dziecka, które zostało  ozdobione kadrem z tych filmowych pozycji.

Koledzy z drużyny piłkarskiej będą zadowoleni z zaproszenia przedstawiającego buty piłkarskie, piłkę lub inny motyw sportowy. Tego typu zaproszenie z pewnością zostanie docenione i pozostawione na pamiątkę.

W naszej ofercie znajdziesz także zaproszenia urodzinowe dla dzieci, na których umieszczony jest wiek solenizanta, a często nawet jego imię. „12 urodzinki Karolinki”, „1 urodziny Marysi” i inne personalizowane zaproszenia dla dzieci to doskonały sposób, by podkreślić wyjątkowy charakter przyjęcia.

 

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci online

 

W Wedding-Art kupisz zaproszenia urodzinowe dla dzieci online. Bogata kolorystyka i różnorodność motywów sprawia, że u nas znajdziesz zarówno piękne zaproszenie na roczek, jak i na urodziny kilku- czy kilkunastolatka. Polecamy wzory idealne dla małych księżniczek oraz chłopców. Nawiązania do kulturowych kreskówek, filmów animowanych i pop kultury sprawiają, że nawet najbardziej wymagające maluchy będą zachwycone propozycjami. Sprawdź naszą kolekcję i wspólnie z solenizantem dobierz idealne zaproszenie na urodziny dziecka.