Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Z humorem

Śmieszne zaproszenia ślubne, zabawne zawiadomienia weselne, humorystyczne kartki na ślub

Jeśli jesteście na tej stronie, to z pewnością zbliża się wielki dzień Waszego przyjęcia ślubnego. Ważne jest, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik i oddać się w wir przygotowań. Wybór zaproszeń ślubnych powinien być dla Was przyjemnością. W końcu to one będą przedstawiały charakter Waszego wesela. Powinien więc być to przemyślany wybór. Często sam model, czy wzór  jest pierwszym sygnałem dla gości, który pokazuje, w jakim stylu chcecie zorganizować swoje przyjęcie i czego mogą się spodziewać.

Jest 112 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 102 z 112 elementów

Macie poczucie humoru?

Dla wszystkich par młodych z poczuciem humoru przygotowaliśmy specjalną kolekcję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaproszeń ślubnych z humorem, dostępnych na naszej stronie. Znajdziecie tu aż 114 modeli w tym stylu. Każda przyszła para młoda, która uwielbia dobry humor, z pewnością wybierze tu coś dla siebie. Bardzo ważny dla młodych jest wybór zaproszenia idealnie związanego z charakterem organizowanego przyjęcia. Wasi wspaniali goście z pewnością zachwycą się humorystycznymi modelami, które im wręczycie. Nie ma więc na co czekać! Szeroki wybór naszych modeli czeka w naszym sklepie!

Jedyne w swoim rodzaju

Moda na humorystyczne zaproszenia ślubne trwa już od długiego czasu, jednak dalej jest to częsty wybór wśród młodych par. Jeśli należysz do tego grona, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta. Prezentowane w naszym sklepie modele są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Zachwycają dobrym humorem. Przyjęcie weselne nie musisz być przecież poważne i bardzo uroczyste. Coraz więcej par decyduje się na swobodne wesele z zabawną atmosferą. Jesteśmy przekonani, że Wasi goście będą się świetnie bawić na takim przyjęciu. Wyjątkowe, humorystyczne wzory wprowadzą Waszych gości do zabawy i podkręcą atmosferę!

Zaskoczcie swoich gości!

Dlaczego coraz więcej par decyduje się na propozycje z humorem? Ponieważ jest to szczegół idealny dla gości, którzy dzięki nim będą wiedzieli, że czeka ich niezapomniane, oryginalne wesele i dobra zabawa. Macie swoje wspólne, ulubione hobby? To świetnie! Możecie zdecydować się na humorystyczne modele właśnie w tym stylu! Chcemy, aby z naszej kolekcji zaproszeń ślubnych skorzystało jak największe grono najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadamy śmieszne wierszyki czy ilustracje. Zapewniamy różnorodny wybór! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.