Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Dodatki na Chrzest

Dodatki na Chrzest 

Chrzest Święty to pierwsza uroczystość w życiu dziecka, a więc niesłychanie ważne wydarzenie dla całej rodziny. Ma ono swój wymiar religijny, ale też rodzinny, gdyż po duchowych doświadczeniach przychodzi czas na celebrację w gronie najbliższych. Warto zadbać o odpowiednią oprawę uroczystości, wybierając klimatyczne dodatki na chrzest z naszej oferty. Przydadzą się zarówno przy organizacji przyjęcia w lokalu, jak i w domu. Zwłaszcza w tym drugim przypadku pozwolą podkreślić jej rangę i zapewnią podniosły nastrój.

Jest 68 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 66 z 68 elementów

Co oferujemy?

W naszej ofercie znaleźć można dodatki przede wszystkim o walorach dekoracyjnych, które mogą być fantastyczną ozdobą stołu, przy którym będą gromadzić się goście, by wspólnie świętować pierwszy sakrament przyjęty przez nowego członka rodziny. Oferujemy także praktyczne przedmioty o wyjątkowych walorach estetycznych, na przykład serwetki na chrzest, które będą pięknym elementem zastawy. Drukowane w złote lub srebrne, typowe dla chrztu motywy, a także w kwiaty, aby podkreślić subtelność uroczystości, zachwycają starannością wykonania, będąc przy tym są elementem, którego nie może zabraknąć przy stole. Warto wykorzystać proponowane przez nas serwetki, ponieważ dodadzą niezwykłego uroku i piękna danemu pomieszczeniu.

Wyjątkowe propozycje - figurki na chrzest

Częścią naszej oferty, którą stale staramy się poszerzać, są niezwykłe, precyzyjnie wykonane figurki. Dysponujemy szerokim wyborem produktów, zatem z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Figurki przedstawiają postacie chłopca lub dziewczynki, umieszczone na przykład w ozdobnym koszyku czy wełnianym buciku a nawet z królikiem lub lizakiem w ręku. Taka forma wyraża niewinność i beztroskość dziecka. Elementy tego typu mogą stanowić wyjątkowo piękny element oprawy przyjęcia a także formę podarunku dla gości.

Klimatyczne dodatki

Chrzty, tak samo jak wszystkie inne, religijno-rodzinne uroczystości, obchodzone są coraz bardziej hucznie. Jeśli więc chcemy zorganizować wystawne przyjęcie dla bliskich i w odpowiedni sposób uczcić wstąpienie dziecka do grona członków Kościoła, warto zaopatrzyć się w specjalne dodatki na chrzest. Nasze propozycje są też tak urocze, że szkoda byłoby ich nie wykorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą za pośrednictwem strony internetowej - w szybki, wygodny i łatwy sposób każdy znajdzie to, czego potrzebuje, by stworzyć wyjątkowy klimat uroczystości.