Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Dodatki na Chrzest

Dodatki na Chrzest 

Chrzest Święty to pierwsza uroczystość w życiu dziecka, a więc niesłychanie ważne wydarzenie dla całej rodziny. Ma ono swój wymiar religijny, ale też rodzinny, gdyż po duchowych doświadczeniach przychodzi czas na celebrację w gronie najbliższych. Warto zadbać o odpowiednią oprawę uroczystości, wybierając klimatyczne dodatki na chrzest z naszej oferty. Przydadzą się zarówno przy organizacji przyjęcia w lokalu, jak i w domu. Zwłaszcza w tym drugim przypadku pozwolą podkreślić jej rangę i zapewnią podniosły nastrój.

Jest 59 produktów.
Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów

Co oferujemy?

W naszej ofercie znaleźć można dodatki przede wszystkim o walorach dekoracyjnych, które mogą być fantastyczną ozdobą stołu, przy którym będą gromadzić się goście, by wspólnie świętować pierwszy sakrament przyjęty przez nowego członka rodziny. Oferujemy także praktyczne przedmioty o wyjątkowych walorach estetycznych, na przykład serwetki na chrzest, które będą pięknym elementem zastawy. Drukowane w złote lub srebrne, typowe dla chrztu motywy, a także w kwiaty, aby podkreślić subtelność uroczystości, zachwycają starannością wykonania, będąc przy tym są elementem, którego nie może zabraknąć przy stole. Warto wykorzystać proponowane przez nas serwetki, ponieważ dodadzą niezwykłego uroku i piękna danemu pomieszczeniu.

Wyjątkowe propozycje - figurki na chrzest

Częścią naszej oferty, którą stale staramy się poszerzać, są niezwykłe, precyzyjnie wykonane figurki. Dysponujemy szerokim wyborem produktów, zatem z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Figurki przedstawiają postacie chłopca lub dziewczynki, umieszczone na przykład w ozdobnym koszyku czy wełnianym buciku a nawet z królikiem lub lizakiem w ręku. Taka forma wyraża niewinność i beztroskość dziecka. Elementy tego typu mogą stanowić wyjątkowo piękny element oprawy przyjęcia a także formę podarunku dla gości.

Klimatyczne dodatki

Chrzty, tak samo jak wszystkie inne, religijno-rodzinne uroczystości, obchodzone są coraz bardziej hucznie. Jeśli więc chcemy zorganizować wystawne przyjęcie dla bliskich i w odpowiedni sposób uczcić wstąpienie dziecka do grona członków Kościoła, warto zaopatrzyć się w specjalne dodatki na chrzest. Nasze propozycje są też tak urocze, że szkoda byłoby ich nie wykorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą za pośrednictwem strony internetowej - w szybki, wygodny i łatwy sposób każdy znajdzie to, czego potrzebuje, by stworzyć wyjątkowy klimat uroczystości.