Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Ochrona Osobista

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Zaproszenia ślubne folk. Folkowe kartki na ślub i ludowe zawiadomienia weselne

Data Waszego ślubu to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Właśnie dlatego zaproszenia ślubne folk pozwolą Wam zadbać o odpowiedni klimat podczas wesela. W trakcie organizacji ślubu liczą się detale - właśnie dlatego dobrze jest dobrać styl zaproszeń do stylu wesela. Bez zaproszeń nie odbędzie się żaden ślub, dlatego należy poświęcić im trochę wolnego czasu, żeby były Waszym najbardziej trafnym wyborem. Zapraszamy Was do stylu ludowego, który staje się coraz bardziej popularny. Nasze folkowe zaproszenia ślubne z pewnością nadadzą Waszemu weselu odpowiedniego klimatu.

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Zaproszenia ślubne folkowe w swojskim stylu

Jeśli chcecie, aby goście, których zaprosicie na przyjęcie ślubne, byli miło zaskoczeni Waszym pomysłem zorganizowania wesela w stylu ludowym, nie mogliście trafić lepiej. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zaproszenia ślubne folk, które idealnie oddadzą klimat zaplanowanej przez Was imprezy. Wśród dziesięciu typów, które wybraliśmy, chcemy zaprezentować kartki okolicznościowe, które podbiją serca Wasze i Waszych gości. Dzięki nim poczujecie prawdziwie sielski nastrój i regionalny klimat. Jeśli więc jesteście zwolennikami stylu folk, to w Wasze ręce oddajemy przepiękne zaproszenia ślubne ludowe z tym motywem.

Ludowy klimat - zaproszenia ślubne folklor

Odpowiednio dobrane kolory, kwiaty, złożone z nich wianki i skoczna muzyka to elementy, które powinny pojawić się na każdym weselu w stylu ludowym. W takim razie nie powinniście przechodzić obojętnie obok zaproszeń ślubnych w stylu folk. Wasi goście na pewno będą pod wrażeniem Waszego gustu i upodobania do tradycji. Wesela w takim stylu są znane z hucznych zabaw, wielkiej gościny oraz z haftowanych ozdób. Nasze zaproszenia ślubne w stylu folklor wyróżniają się także tym, że niektóre grafiki, które zostały na nich zamieszczone, przedstawiają swego rodzaju haftowane chusteczki czy serwetki. Haftowaniu w dawnych czasach oddawały się nasze babcie i prababcie, kultywujące tradycje przodków, co było wspaniałym, ludowym zwyczajem. Nasze zaproszenia ślubne swoją stylistyką odwołują się właśnie do tamtych czasów.

Ludowy styl - ponadczasowe piękno

O tym, jak powinno wyglądać przyjęcie weselne w stylu ludowym, mogłyby przypomnieć nasze babcie. To one wiedziały najwięcej o przygotowaniach takiej uroczystości. My też zaczerpnęliśmy nieco informacji na ten temat i w taki oto sposób możemy pochwalić się naszymi zaproszeniami ślubnymi folkowymi - wykonanymi z wysokiej jakości papieru i w atrakcyjnej cenie. Nie można przejść obok nich obojętnie. I tutaj proponujemy dwa rozwiązania: pierwsze to czyste zaproszenia ślubne folkowe bez wydruku tekstu w środku, a drugie to te z nadrukowanym tekstem. Oczywiście przesyłamy próbki danego zaproszenia. Zapraszamy do składania zamówień przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Jeżeli organizujesz ludowe wesele, to zaproszenia ślubne folkowe to Twój must have.