Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Zaproszenia ślubne w pudełku. Kartki na ślub i zawiadomienia weselne w formie pudełka

Na naszej stronie możecie znaleźć idealne zaproszenia ślubne. Wiemy, jak ważny jest dzień zaślubin, dlatego staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna dla przyszłych Par Młodych, aby mogli wybrać takie wzory, jakie tylko sobie wymarzą. W naszej ofercie prezentujemy eleganckie modele, które swoim wyglądem z pewnością ucieszą oko każdego gościa, któremu zostaną wręczone.

Jest 48 produktów.
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów

Zaproszenia w kształcie rolki

Nie chcecie, aby zaproszenia, które będziecie wręczać swoim gościom, miały standardowy wzór? Nie ma problemu. W swojej ofercie przedstawiamy eleganckie modele w kształcie rolki, które schowane są w podłużnym, pięknym pudełeczku. Dostępne są również w kształcie kwadrata, podobne do pudełka słodkich czekoladek. Cała informacja zostanie umieszczona w środku takiego kwadratowego pudełeczka. Przeglądając niniejszą ofertę na pewno znajdziecie najbardziej odpowiednie dla Was, pasujące do klimatu całej uroczystości. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

Dbałość o każdy szczegół

Zaproszenia, które Wam oferujemy są wprost idealne, dopracowane pod każdym względem. Chcemy, aby nasi potencjalni klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani swoim wyborem. Nasze wzory, które specjalnie dla Was tworzymy, mogą wyglądać jak pudełko czekoladek, jak stary pergamin, czy po prostu zostaną przyozdobione pięknym, eleganckim ażurowym motywem. Każde z naszych zaproszeń jest wykonanych ze szczególną starannością. Wystarczy zajrzeć na naszą stronę i wybrać idealne dla siebie - w pięknym, eleganckim stylu. Oryginalne wzory ucieszą oko każdego Waszego gościa. Przekonajcie się sami - wybierzcie już dziś wyjątkowe modele na Wasz ślub!

VIP zaproszenia

Naszych potencjalnych klientów chcemy traktować w sposób szczególny i do każdego projektu podejść indywidualnie. Nasze projekty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zaproszenia wykonujemy również według indywidualnych wymagań naszych klientów. W cenie wliczony jest wydruk tekstu, składający się na imiona i nazwiska Pary Młodej, informacje o ślubie i weselu, potwierdzenie przybycia oraz piękną, dopasowaną kopertę. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej współpracy, to nie mogliście trafić lepiej! Nad każdym projektem pracuje grupa grafików, która pieczołowicie czuwa nad każdym zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień i życzymy udanych zakupów!