Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Winietki ślubne na stół weselny

Winietki ślubne

Wiecie, jaki jest najlepszy sposób na wpadkę weselną już na samym starcie? Wystarczy w tym celu zaniedbać kwestię usadzenia zaproszonych gości przy weselnych stołach. Jeśli nie będą oni wiedzieli gdzie mają usiąść, szybko wpadną wtedy w zakłopotanie i stworzy się niepotrzebne zamieszanie. Nie ma chyba gorszego rozwiązania, niż osobiste wskazywanie miejsca każdemu gościowi. Prawdziwy problem zaczyna się jednak w momencie, gdy obok siebie zasiądą nieprzepadające za sobą osoby, nieznające się lub niemające wspólnych tematów. Wyjątkowo problematyczna jest także sytuacja, kiedy niedaleko od siebie zasiądą małżeństwa po rozwodzie czy byli partnerzy. Obok siebie nie powinny także zasiadać osoby w skrajnie różnym wieku. Aby uniknąć kłopotów, dobrze jest zatem poznać wszystkich swoich gości jeszcze przed dniem ślubu.

Jest 165 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 66 z 165 elementów

Winietki na stół weselny rozwiążą problem usadzenia gości

W celu przeciwdziałania problemom związanym z rozmieszczaniem gości, absolutnie niezbędnym dodatkiem weselnym są winietki. Powinno znajdować się na nich czytelnie napisane imię i nazwisko. Warto pamiętać o tym, że winietki weselne pełnią nie tylko funkcję praktyczną, lecz również dekoracyjną. Ich motyw powinien zatem współgrać ze stylistyką wesela, a zwłaszcza wystrojem stołu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są eleganckie, delikatne, minimalistyczne lub rustykalne winietki. Imię i nazwisko powinno być wydrukowane czytelną czcionką. Można również postawić na samodzielne wpisanie informacji o gościach.

Na topie są obecnie winietki rustykalne z delikatnymi elementami kwiatowymi. Przywołują one skojarzenia z sielskim, beztroskim życiem wiejskim na łonie natury. Niesłabnącym zainteresowaniem nowożeńców cieszą się również delikatne winietki ażurowe lub koronkowe, a także posiadające ozdoby w postaci złoceń czy tłoczonych wzorów. Można również postawić na oryginalność, wybierając winietki w nietypowych kształtach – na przykład krzesła.

Aby uniknąć ryzyka przewrócenia się tego typu wizytówki, warto ponadto zaopatrzyć się w stojaczek na winietki weselne w formie drewnianej podstawki czy złotych serc.