Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

Dystrybutor gadżetów z logo

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Winietki ślubne

Jest 166 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 166 elementów

Winietki na stół weselny rozwiążą problem usadzenia gości

W celu przeciwdziałania problemom związanym z rozmieszczaniem gości, absolutnie niezbędnym dodatkiem weselnym są winietki. Powinno znajdować się na nich czytelnie napisane imię i nazwisko. Warto pamiętać o tym, że winietki weselne pełnią nie tylko funkcję praktyczną, lecz również dekoracyjną. Ich motyw powinien zatem współgrać ze stylistyką wesela, a zwłaszcza wystrojem stołu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są eleganckie, delikatne, minimalistyczne lub rustykalne winietki. Imię i nazwisko powinno być wydrukowane czytelną czcionką. Można również postawić na samodzielne wpisanie informacji o gościach.

Na topie są obecnie winietki rustykalne z delikatnymi elementami kwiatowymi. Przywołują one skojarzenia z sielskim, beztroskim życiem wiejskim na łonie natury. Niesłabnącym zainteresowaniem nowożeńców cieszą się również delikatne winietki ażurowe lub koronkowe, a także posiadające ozdoby w postaci złoceń czy tłoczonych wzorów. Można również postawić na oryginalność, wybierając winietki w nietypowych kształtach – na przykład krzesła.

Aby uniknąć ryzyka przewrócenia się tego typu wizytówki, warto ponadto zaopatrzyć się w stojaczek na winietki weselne w formie drewnianej podstawki czy złotych serc.