Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Figurki na Tort

Figurki na Tort 

Organizujecie wymarzone wesele i szukacie nieszablonowych dekoracji? Chcecie zaskoczyć swoich gości oryginalnymi ozdobami? W naszym sklepie doskonale wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach – dlatego przyszłym nowożeńcom proponujemy jedyne w swoim rodzaju figurki na tort weselny. Z ich pomocą stworzycie niezapomniany tort, którym podbijecie podniebienia i serca gości!

Tort to jeden z najważniejszych elementów całego wesela. Liczy się nie tylko jego wyborny smak, ale również wygląd, na długo zapadający w pamięci zgromadzonych na weselu gości. Doskonałą ozdobą każdego serwowanego na weselu tortu są lubiane przez zakochanych zabawne figurki w wizerunkiem pary ślubnej.  

Najciekawsze z nich zgromadziliśmy w ofercie naszego sklepu w przystępnych cenach. Nieszablonowe detale dostępne są w sprzedaży hurtowej, jak również jako pojedyncze sztuki. Serdecznie zachęcamy do zakupu śmiesznych ozdób na tort weselny.  

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów