Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Zestawy

Zestawy 

Srebrne zestawy na pamiątkę komunii, chrztu i ślubu

Chcesz, aby Twój prezent z okazji ważnej uroczystości kościelnej ucieszył obdarowaną osobę i pozwolił zachować najpiękniejsze chwile na długie lata w swojej pamięci? Postaw więc na oryginalny zestaw srebrnych upominków, wykonanych z nieskazitelnie czystego srebra próby 999,95. Polecamy zwłaszcza komplet składający się z sakralnego obrazka srebrnego oraz ramki do umieszczenia zdjęcia. Każdy z kompletów został zaprojektowany w ten sposób, aby nawiązywał do symboliki danego sakramentu. Na przykład z okazji chrztu świetnie sprawdzi się ramka ze wzorem świecy, gołębicy oraz miski z wodą, a także srebrny obrazek z motywem aniołka czuwającego nad niemowlakiem. Duchowe znaczenie pierwszej komunii świętej świetnie zaś odda symbol kłosa pszenicy oraz Jezusa pod postacią hostii.

Trwały zestaw ze srebra włoskiej produkcji

Zestawy pamiątkowe ze srebra dostępne w naszym sklepie cechuje najwyższa jakość, gdyż ich powstanie zawdzięczamy prestiżowej marce włoskiej biżuterii Beltrami Gioielli. Dzięki temu każdy element zestawu wyróżnia się niepowtarzalną szlachetnością, trwałością i odpornością na wszelkie zewnętrzne czynniki, w tym śniedzenie. Dodatkowo do zestawu warto dołączyć elegancką tabliczkę z grawerowaną dedykacją.

Podkategorie

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów