Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Zestawy

Srebrne zestawy

Jeżeli szukasz niezwykłego prezentu na ważną uroczystość, zdecyduj się na nasze produkty. Dzięki nadzwyczajnym zestawom zaskoczysz bliskich i sprawisz im radość. Będą mogli cieszyć się upominkiem przez długie lata, zachowując w trwały sposób piękne wspomnienia. Każdy z kompletów stworzony został tak, aby w ścisły sposób nawiązywać do danej uroczystości. Oferujemy bogaty wybór upominków na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą czy sakrament małżeństwa. Oryginalne zdobienia, solidne, precyzyjne wykonanie i wysoka estetyka to główne cechy naszych produktów.

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Trwały zestaw włoskiej produkcji ze srebra

Zestaw składający się z ramki i obrazka cechuje najwyższa jakość wykonania. Produkowane przez włoską markę biżuterii Beltrami Gioielli z wysokiej próby srebra 999,95, poprzez co każdy ich detal cechuje niepowtarzalna szlachetność, odporność na czynniki zewnętrzne, w tym osadzanie się śniedzi, a także niezwykła trwałość. Zestaw można spersonalizować poprzez grawer z dedykacją czy cytat z Pisma Świętego. Dzięki temu każdy obdarowany poczuje się wyjątkowo i będzie mógł zawsze wrócić do tych ważnych, osobistych w przekazie słów.

Prezent elegancki i praktyczny

Proponowany przez nas zestaw to elegancki komplet, który dobrze podkreśli charakter ważnej religijnej uroczystości. Jeśli jesteś rodzicem chrzestnym i stoisz przed trudnym wyborem oryginalnego prezentu dla dzieciątka, wybierz oferowany przez nas zestaw, będący niezwykłą pamiątką z chrztu. Religijne motywy są bardzo pożądane zwłaszcza w domach, w których wiara katolicka ma duże znaczenie, choć prezent taki może ucieszyć każdego. Komplet obrazka i ramki jest przy tym bardzo praktyczny. Tworzy idealnie pasujący do siebie duet. Obrazek można postawić na półce lub powiesić na ścianie, podobnie jak ramkę, która będzie znakomitą oprawą uroczystego zdjęcia. Razem z fotografią komplet ten stworzy wyjątkową pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w życiu każdego katolika.

Prestiżowy zestaw ze srebra

Dewocjonalia mogą być znakomitym prezentem, a sakralny obrazek oraz ramka utrzymana w tym samym charakterze, wykonane z czystego srebra, to podarunek bardzo szczególny. Choć propozycje te w naszym sklepie mają zdecydowanie niewygórowaną cenę, ich wielka wartość jest niepodważalna. Każdy z pewnością doceni tak wyjątkowy prezent, który będzie pamiątką na wiele lat i przez cały ten czas zachowa swój nienagannie piękny wygląd.