Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Pudełka na koperty weselne

Już dawno minęły czasy, kiedy przybyli goście wręczali samodzielnie kupowane prezenty i podarunki. Nieprzerwanie od kilkunastu lat trwa moda na dawanie upominków w formie koperty z pieniędzmi. Jest to najlepsza forma prezentu, również mile widziana przez samą Młodą Parę, która często wspomina, iż taki gest jest mile widziany. Zbieranie upominków w formie kopert może przysporzyć problemów, dlatego właśnie na takie okazje stworzono unikatowe pudełka na koperty weselne.

Jest 44 produktów.
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów

Niezbędny dodatek

Pudełka na koperty ślubne to jeden z niezbędnych akcesoriów, który musi się znaleźć na każdym weselu. W swojej ofercie posiadamy pudełka, których wielkość i modele można dopasować do liczby gości. Różne kolory, subtelne dekoracje (z napisem "dziękujemy", kwiatowym sercem lub dzwoneczkiem) oraz atrakcyjna cena pozwolą dopasować pudełeczko do motywu przewodniego wesela lub stroju świadków.