Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Gadżety i prezenty firmowe

KALENDARZE NA 2023

JUZ OD 9zł NETTO !!!

______________________

OPAKOWANIA NA WINO

Podlej kartkę a wyrośnie świerk !

Kartki świąteczne z nasionami

_______________________

Eleganckie pióra z logo, breloki firmowe, portfele z logo, etui, notesy z logo.

wizytówki przemyśl

TECHNIKI

Laser, Grawerowanie, Hotstamping, Sztańcowanie, Sublimacja, Lakier UV i 3D punktowy oraz pełny, Folie Soft Touch. Najwyższej jakości papiery barwione w masie.

DRUKARNIA PRZEMYŚL

Plakaty, Ulotki, Wizytówki, Teczki ofertowe, Pocztówki, Papiery firmowe.

wizytówki przemyśl

Karty menu, vouchery, karty rabatowe,identyfikacja wizualna Twojej firmy

Drukarnia w Przemyślu

ZAWIESZKI ŚWIĄTECZNE

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

OPAKOWANIA OZDOBNE

OPAKOWANIA OZDOBNE

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zakres cen jest mocno elastyczny i zależny od przewidzianego nakładu pracy oraz zastosowanych technik. 

Zapytania dla produktów poligraficznych nie wycenionych w Naszym sklepie prosimy składać  na  wyceny@zaproszenia-przemysl.pl

ZAPROSZENIA

EXPO, Eventowe, biznesowe, Na otwarcie, Na Gale

BONY

Upominkowe, Rabatowe, Prezentowe

bONY UPOMINKOWE

Kartki wielkanoncne dla firm i biznesowe karty świąteczne z logo

Kartki wielkanocne dla firm to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności pracownikom, przełożonym lub stałym klientom. Przekaż wielkanocne życzenia poprzez specjalnie zaprojektowane, firmowe kartki wielkanocne w unikalnym stylu. Każda z nich posiada wyjątkowy motyw świąteczny, ściśle nawiązujący do symbolu Wielkiej Nocy. Projekty tworzymy we własnej pracowni w Przemyślu, wykorzystując metodę grawerowania, wytłaczania, termodruku a także wycinania laserowego. Dzięki temu nasze kartki są unikalne i z pewnością będą cieszyły oko każdego, kto je od Ciebie otrzyma. Niezwykle ważnym elementem na tego typu kartach jest subtelnie umieszczone logo - taką usługę równie chętnie dla Ciebie wykonamy.

Jest 405 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 66 z 405 elementów

Kartki na wielkanoc dla firm - miły gest w relacjach biznesowych

Kartki wielkanocne z logo firmy to miły gest, który wpływa na wzajemne relacje biznesowe. To jeden z ważnych elementów budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa pośród kontrahentów. Szczególnie polecamy prestiżowe karty w kolorze złota, wykonane techniką termodruku - to elegancki sposób na wyrażenie swojej wdzięczności. Nasze kartki na wielkanoc dla firm powstają przy wykorzystaniu wysokojakościowego papieru, odpornego na rozerwanie. Tego rodzaju materiał wpływa także na pozytywny wizerunek firmy - dobre przedsiębiorstwo wyraża jakość poprzez najdrobniejsze elementy. Oferujemy możliwość umieszczenia logotypów własnej firmy oraz dowolnych życzeń czy dedykacji. Spersonalizowane kartki wielkanocne biznesowe będą wyjątkowym upominkiem dla Twoich klientów i sprawią radość każdej obdarowanej osobie. Takie miłe gesty sprzyjają również wzmacnianiu relacji biznesowych.

Kartki wielkanocne z logo zwiększą Twoją rozpoznawalność

Firma, która chce skutecznie się wypromować, powinna wykorzystywać do tego każdą okazję, a święta są najlepszą z nich! Przekazywanie życzeń przy pomocy pięknych kartek pozytywnie nastroi partnerów biznesowych do Twojej firmy, a logo umieszczone w widocznym miejscu zapadnie im w pamięć. Dzięki temu w subtelny sposób sprawisz, że Twoja firma będzie coraz lepiej rozpoznawalna i - co ważniejsze - będzie kojarzona pozytywnie. Ze względu na to, że każdy dostaje ogrom świątecznych gadżetów, postaw na nasze wyjątkowe kartki wielkanocne dla firm, które zagwarantują, że Twoje życzenia nie pozostaną niezauważone w stosie innych. Nasze kartki świąteczne wywołują uśmiech na twarzach. Biznesowe kartki wielkanocne z logo firmy sprzedajemy tylko hurtowo.

Kartki wielkanocne dla pracowników

Nasze firmowe kartki wielkanocne z logo nie dadzą się nie zauważyć. Oferujemy przepiękne kartki świąteczne dla firm, dzięki którym w miły i ciepły sposób podziękujesz również swoim pracownikom. Wyróżnij swoje życzenia wyrazistą kolorystyką: kojarzącym się świątecznie złotem, optymistycznym, wiosennym różem czy niezwykle eleganckim granatem! Możesz wybierać pośród kartek wyrafinowanych i stonowanych w wyrazie, jak również wesołych i zabawnych, dobierając je do profilu swojej działalności czy charakteru branży. Kartki świąteczne wielkanocne dla firm z logo Twojego przedsiębiorstwa pokaże pracownikom, że firmie na nich zależy. Sprzedajemy kartki na każdą okazję. Sprawdź także nasze kartki bożonarodzeniowe dla firm.