Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

KARTKI WIELKANOCNE DLA FIRM Z LOGO

KARTKI WIELKANOCNE DLA FIRM Z LOGO 

Okaż wdzięczność swoim stałym klientom oraz pracownikom, wręczając im kartki wielkanocne z logo firmy, zaprojektowane w artystycznym stylu. Każda z kartek dostępnych w sklepie Wedding Art posiada świąteczny motyw, nawiązujący do symboliki Wielkanocy. Projektujemy i wykonujemy je we własnej pracowni, zlokalizowanej w Przemyślu. Kartkom świątecznym nadajemy nowoczesny design, wykorzystując w tym celu metodę grawerowania, termodruku, wytłaczania oraz laserowego wycinania. Dzięki temu na pewno będą się one wyróżniać na biurku prezesa czy kierownika.

Kartki świąteczne z logo sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku firmy zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa, jak i pośród kontrahentów. Polecamy zwłaszcza prestiżowe karty w barwie złota, wykonane techniką termodruku. Każda z naszych kartek wielkanocnych dla firm powstała z użyciem wysokiej jakości papieru, odpornego na rozerwanie. Zapewniamy możliwość naniesienia logotypów własnej firmy, a także dowolnych życzeń lub dedykacji. Spersonalizowana kartka świąteczna z logo na pewno ucieszy każdą obdarowaną osobę i będzie sprzyjać wzmacnianiu relacji biznesowych.

Podkategorie

Jest 456 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 456 elementów