Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Kartki świąteczne - wielkanocne

Wyraź wdzięczność i szacunek swoim pracownikom, przełożonym lub stałym klientom i przekaż wielkanocne życzenia poprzez specjalnie zaprojektowane, w unikalnym stylu kartki świąteczne dla firm. Każda z nich posiada wyjątkowy motyw świąteczny, ściśle nawiązujący do symbolu Wielkiej Nocy. Projekty tworzymy we własnej pracowni w Przemyślu, wykorzystując metodę grawerowania, wytłaczania, termodruku a także wycinania laserowego - dzięki temu kartki są unikalne i z pewnością będą cieszyły oko każdego, kto je od Ciebie otrzyma. Niezwykle ważnym elementem na tego typu kartach jest subtelnie umieszczone logo - taką usługę równie chętnie dla Ciebie wykonamy. 

Jest 452 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 452 elementów

Wysłanie kartki - miły gest w relacjach biznesowych

Takie gesty, jak przekazanie świątecznej kartki z logo, wpływają na wzajemne relacje w firmie, budując jej pozytywny wizerunek wewnątrz przedsiębiorstwa i pośród kontrahentów. Szczególnie polecamy prestiżowe karty w kolorze złota wykonane techniką termodruku, gdyż mają w sobie wysoki poziom elegancji i klasę. Nasze wielkanocne kartki dla firm powstały przy wykorzystaniu wysokojakościowego papieru odpornego na rozerwanie. Tego rodzaju materiał wpływa także na pozytywny wizerunek firmy - dobre przedsiębiorstwo wyraża jakość poprzez najdrobniejsze elementy. Oferujemy możliwość umieszczenia logotypów własnej firmy oraz dowolnych życzeń czy dedykacji. Spersonalizowane kartki firmowe będą wyjątkowym upominkiem, sprawiając radość każdej obdarowanej osobie i sprzyjając wzmacnianiu relacji biznesowych.

Złóż życzenia, zwiększ swoją rozpoznawalność

Firma, która chce skutecznie się wypromować, powinna wykorzystywać do tego każdą okazję, a święta są najlepszą z nich! Przekazywanie życzeń przy pomocy pięknych kartek, pozytywnie nastroi partnerów biznesowych do Twojej firmy, a logo umieszczone w widocznym miejscu zapadnie im w pamięć. Dzięki temu w subtelny sposób sprawisz, że Twoja firma będzie coraz lepiej rozpoznawalna i kojarzona pozytywnie. Ze względu na to, że każdy dostaje ogrom świątecznych gadżetów, postaw na nasze wyjątkowe kartki wielkanocne dla firm, które zagwarantują, że Twoje życzenia nie pozostaną niezauważone w stosie innych.

W dobrym stylu

Dające się zauważyć, ale bardzo gustowne kartki świąteczne, jakie oferujemy, to doskonały wybór w każdym przypadku. Wyróżnij swoje życzenia wyrazistą kolorystyką - kojarzącym się świątecznie złotem, optymistycznym, wiosennym różem czy niezwykle eleganckim granatem. Możesz wybierać pośród kartek wyrafinowanych i stonowanych w wyrazie, jak również wesołych i zabawnych, dobierając je do profilu swojej działalności czy charakteru branży.