Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Gadżety i prezenty firmowe

Eleganckie pióra z logo, breloki firmowe, portfele z logo, etui, notesy z logo.

wizytówki przemyśl

TECHNIKI

Laser, Grawerowanie, Hotstamping, Sztańcowanie, Sublimacja, Lakier UV i 3D punktowy oraz pełny, Folie Soft Touch. Najwyższej jakości papiery barwione w masie.

DRUKARNIA PRZEMYŚL

Plakaty, Ulotki, Wizytówki, Teczki ofertowe, Pocztówki, Papiery firmowe.

wizytówki przemyśl

Karty menu, vouchery, karty rabatowe,identyfikacja wizualna Twojej firmy

Drukarnia w Przemyślu

ZAWIESZKI ŚWIĄTECZNE

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

OPAKOWANIA OZDOBNE

OPAKOWANIA OZDOBNE

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zakres cen jest mocno elastyczny i zależny od przewidzianego nakładu pracy oraz zastosowanych technik. 

Zapytania dla produktów poligraficznych nie wycenionych w Naszym sklepie prosimy składać  na  wyceny@zaproszenia-przemysl.pl

OPAKOWANIA NA WINO

KALENDARZE ŚCIENNE LASEROWE

KALENDARZE ŚWIĄTECZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

A4, A5, A6

Dzienne, tygodniowe, kieszonkowe.

ZAPROSZENIA

EXPO, Eventowe, biznesowe, Na otwarcie, Na Gale

BONY

Upominkowe, Rabatowe, Prezentowe

bONY UPOMINKOWE

Kartki wielkanoncne dla firm i biznesowe karty świąteczne z logo

Kartki wielkanocne dla firm to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności pracownikom, przełożonym lub stałym klientom. Przekaż wielkanocne życzenia poprzez specjalnie zaprojektowane, firmowe kartki wielkanocne w unikalnym stylu. Każda z nich posiada wyjątkowy motyw świąteczny, ściśle nawiązujący do symbolu Wielkiej Nocy. Projekty tworzymy we własnej pracowni w Przemyślu, wykorzystując metodę grawerowania, wytłaczania, termodruku a także wycinania laserowego. Dzięki temu nasze kartki są unikalne i z pewnością będą cieszyły oko każdego, kto je od Ciebie otrzyma. Niezwykle ważnym elementem na tego typu kartach jest subtelnie umieszczone logo - taką usługę równie chętnie dla Ciebie wykonamy.

Nasi Klienci

Kazar
TAURON
umicore
weglokos
ITD
pot
asec
Partner 7
Partner 8
Jest 515 produktów.
na stronę
 • Kartka Świąteczna z Dużą Pisanką Wyciętą...

  Kartka świąteczna wykonana z perłowego papieru w kolorze ecru. Na 1 stronie okładki znajduje się wycięta laserowo pisanka. Dodatkowo została wytłoczona oraz niektóre elementy zostały wyzłocone. Wkładka granatowa metalizowana. 

  3,39 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Wyciętą Laserowo...

  Kartka świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze ecru. Po środku karty znajduje się wycięta laserowo pisanka oraz wytłoczony napis Wesołych Świąt. Dodatkową ozdobę stanowi zielona kokardka. Wkładka do nadruku matowa w kolorze ecru. Na pierwszej stronie wkładki wykonany został kolorowy nadruk, który nadaje tło wyciętej pisance. 

  3,48 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z Geometrycznym Jajkiem

  Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze pudrowego różu. Okładkę ozdabia subtelny motyw pisanki , wykonany techniką tłoczenia i  hotstampingu w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej...

  2,98 zł netto
 • Kartka Świąteczna z kurą i pisanką W742

  Karta wielkanocna wykonana z rewolucyjnego papieru do recyklingu wyprodukowanego z 25% produktu ubocznego z przemysłu skórzanego.Ciekawa kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia dodatkowo podkreślają jego ekologiczne walory. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw, wykonany najnowszą techniką druku z efektem złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa....

  3,93 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Trzema Żółtymi oraz...

  Kartka świąteczna wykonana z metalizowanego papieru w kolorze granatowym. W centrum znajdują się trzy wycinane laserowo pisanki. Dodatkowo pokryte zostały srebrną folią. Napis "Wesołych Świąt" wykonano taką samą folią. Wkładka do nadruku matowa w kolorze żółtym. 

  3,24 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Jezusa Pośród...

  Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze granatowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze srebrnym. Wkładka do nadruku tekstu biała matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Nowoczesnym Motywem...

  Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze czerwonym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw jajka, wykonany techniką hotstampingu w kolorze złotym oraz tłoczenia. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.

  3,52 zł netto
 • Nowoczesna kartka wielkanocna

  Najnowszy model karty wielkanocnej wykonanej innowacyjną techniką druku. Karta wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Kolorowy nadruk uszlachetniony został wypukłym złotym drukiem oraz lakierem. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.

  3,42 zł netto
 • Kartka Świąteczna ze złotym zajączkiem W797

  Najnowszy model karty wielkanocnej wykonanej innowacyjną techniką druku. Karta wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Kolorowy nadruk inspitowany techniką akwareli, uszlachetniony został wypukłym złotym drukiem oraz lakierem. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.

  3,42 zł netto
 • Kartka Świąteczna ze złotym zajączkiem W799

  Najnowszy model karty wielkanocnej wykonanej innowacyjną techniką druku. Karta wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią. Kolorowy nadruk uszlachetniony został wypukłym złotym drukiem oraz lakierem. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym.

  3,42 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Kolorową Pisanką w...

  Karta wielkanocna wykonana z białego, perłowego papieru. Okładkę ozdabia kolorowa pisanka w stylu kaszubskim. oraz napis "Wesołych Świąt". Wkładka do nadruku żółta.

  2,92 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Tłoczonego...

  Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw jajka, wykonany techniką hotstampingu w kolorze złotym oraz tłoczenia. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.

  3,56 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Nowoczesnym Motywem...

  Karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w kolorze zielonym. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw jajka, wykonany techniką hotstampingu w kolorze złotym oraz tłoczenia. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej...

  3,56 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Złotej Pisanki...

  Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze czerwonym. Okładkę zdobi motyw pisanki wykonany techniką termodruku w kolorze złotym. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.

  3,52 zł netto
 • Kartka Świąteczna z geometrycznym...

  Najnowszy model karty wielkanocnej wykonanej innowacyjną techniką druku. Karta wykonana z matowego papieru pokrytego satynową, przyjemną w dotyku folią.  Kolorowy nadruk uszlachetniony został wypukłym  złotym drukiem oraz lakierem. Wkładka do nadruku w kolorze białym matowym. 

  3,49 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Sześciu...

  Okładka wykonana z ekskluzywnego metalizowanego papieru w kolorze pomarańczowym. Na niej delikatnie wytłoczone i wyzłocone motywy wielkanocne. W środku wkładka opalizująca w kolorze ecru. 

  2,60 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Wyciętym oraz...

  Kartka świąteczna wykonana z perłowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajdują się trzy wycinane laserowo pisanki. Dodatkowo zostały wytłoczone oraz niektóre elementy pokryte złotą folią. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze beżowym.

  3,69 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Wyciętą Pisanką w...

  Karta wielkanocna wykonana z metalizowanego papieru w kolorze granatowym. W centralnej części znajduje się wycięte laserowo okienko w kształcie jajka. Przez wycięcie widać nadrukowaną na wkładce kolorową pisankę w stylu kaszubskim. Całość zdobi tłoczenie wykonane wokół ramki. Wkładka do nadruku wykonana z białego matowego papieru.

  3,00 zł netto
 • Kartka Świąteczna z ażurową pisanką W766

  Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze pudrowego różu. Okładkę ozdabia subtelny motyw pisanki , wykonany techniką hotstampingu w kolorze miedzianym oraz precyzyjnego cięcia laserowego. Wkładka do nadruku ecru metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk,...

 • Kartka Świąteczna z Motywem Jajka w...

  Karta wielkanocna wykonana z metalizowanego papieru w kolorze pomarańczowym. Na okładce znajduje się jajko oraz gałązki i kwiatki. Cały motyw świąteczny wykonano pomarańczową folią. Wkładka do nadruku wykonana z papieru w kolorze ecru. 

  2,78 zł netto
 • Kartka Świąteczna z wielkanocnym zającem...

  Karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w pastelowym odcieniu niebieskiego. Okładkę zdobi ażurowy motyw królika wielkanocnego w wiosennej scenerii. Wkładka do nadruku jednostronnie granatowa, dająca tło wycięciu laserowemu.Uroku dodaje subtelne srebrzenie ramki i nawisu "Wesołych Świąt" Precyzyjny nadruk,...

  4,33 zł netto
 • Kartka Świąteczna z kurą W740

  Karta wielkanocna wykonana z rewolucyjnego papieru do recyklingu wyprodukowanego z 25% produktu ubocznego z przemysłu skórzanego.Ciekawa kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia dodatkowo podkreślają jego ekologiczne walory. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw, wykonany najnowszą techniką druku z efektem złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa....

  3,93 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Wyciętym Jajkiem oraz...

  Kartka wielkanocna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze oliwkowym. Okładka wykonana techniką cięcia laserowego i srebrzenia. Wkładka do nadruku matowa w intensywnym kolorze zielonym, daje tło wycięciu. Na pierwszej stronie wkładki wydrukowany napis "Wesołych Świąt Wielkanocnych".

  4,14 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK8

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z kolorowym nadrukiem zajączka oraz pisanek. Nadruk w technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK7

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z kolorowym nadrukiem pisanek. Nadruk w technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty dodawana jest...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK6

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z kolorowym nadrukiem kurczczka. Nadruk w technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty dodawana jest...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z geometryczną pisanką

  Elegancka karta świąteczna wykonana z matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia motyw trójwymiarowego jajka wielkanocnego, wykonany metodą hotstampingu złotą folią. Wkładka do nadruku z matowego papieru w kolorze ecru. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości...

  3,15 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z pisanką

  Elegancka kartka wielkanocna wykonana z ozdobnego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym. W centralnej części znajduje się ozdobny motyw świąteczny z subtelnym złoceniem i cięciem laserowym. Wkładka do nadruku jednostronnie złocona. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej...

  3,65 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z geometrycznym zajączkiem

  Elegancka karta świąteczna wykonana z matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia motyw trójwymiarowego zajączka wielkanocnego, wykonany złotą folią. Wkładka do nadruku z matowego papieru w kolorze ecru. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości...

  3,15 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Trzech Złotych...

  Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru. Okładkę ozdabia kolorowy, świąteczny nadruk. W centralnej części znajdują się oryginalnie nadrukowane pisanki pokryte lakierem UV. Wkładka do nadruku biała. Na tej karcie z powodów technicznych nie wykonujemy logotypu drukowanego i wycinanego laserem. Proponujemy hotstamping w kolorze złotym...

  1,59 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Trzech...

  Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru. Okładkę ozdabia kolorowy, świąteczny nadruk. W centralnej części znajdują się oryginalnie nadrukowane pisanki pokryte lakierem UV. Wkładka do nadruku czerwona. Na tej karcie z powodów technicznych nie wykonujemy loga drukowanego i wycinanego laserem. Proponujemy hotstamping w kolorze złotym...

  1,59 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Trzech...

  Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru. Okładkę ozdabia kolorowy, świąteczny nadruk. W centralnej części znajdują się oryginalnie nadrukowane pisanki pokryte lakierem UV. Wkładka do nadruku czerwona. Na tej karcie z powodów technicznych nie wykonujemy loga drukowanego i wycinanego laserem. Proponujemy hotstamping w kolorze złotym...

  1,59 zł netto
 • Kartka Świąteczna z geometrycznym...

  Elegancka karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze pudrowego różu. Okładkę ozdabia motyw trójwymiarowego zajączka wielkanocnego, wykonany miedzianą folią. Wkładka do nadruku z matowego papieru w kolorze ecru. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz...

  2,86 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK3

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z motywem kolorowych pisanek. Nadruk technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych   OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty dodawana jest...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK2

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z motywem kolorowej trawki oraz pisanki i kurczaka. Nadruk technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK1

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z motywem kolorowych pisanek. Nadruk technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty dodawana jest...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK4

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z motywem kolorowych kurczaczków Nadruk w technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty dodawana jest...

  1,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna WK5

  Kartka wielkanocna w białym kolorze z motywem kolorowych pisanek Nadruk w technologi cyfrowej, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier są nieocenionym atutem kart. Nadruk wewnątrz wykonany jest bezpośrednio na papierze.  CZAS REALIZACJI: 3-5 dni roboczych OKŁADKA: gramatura 300 g/m2 WKŁADKA: nadruk na kartceKOPERTA: Do karty dodawana jest...

  1,89 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Wyciętym Zajączkiem...

  Karta Wielkanocna. Okładka wykonana z niebieskiego, opalizującego papieru. Na niej znajduje się laserowo wycinany zajączek otoczony motywami wielkanocnymi. Wkładka do nadruku wykonana z żółtego matowego papieru. Do Kart Wielkanocnych koperty dodawane gratis! 

  2,99 zł netto
 • Kartka Świąteczna Eco ze świąteczną kurą...

  Karta wielkanocna wykonana z jasnego ekologicznego papieru z widocznymi drobinkami. Kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia dodatkowo podkreślają jego ekologiczne walory. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw, wykonany najnowszą techniką druku z efektem złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o...

  3,93 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z pisanką i baziami

  Elegancka karta świąteczna wykonana z papieru w kolorze ecru. Jasne odcienie zawierają widoczne domieszki błyszczących i kolorowych włókien. W centrum znajduje się wycinana laserowo pisanka. Dodatkowo pokryta została złotą folią. Napis "Wesołych Świąt" wykonano taką samą folią. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota. Karty wykonane z...

  2,20 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z kogucikiem

  Elegancka karta świąteczna wykonana z papieru w kolorze ecru. Jasne odcienie zawierają widoczne domieszki błyszczących i kolorowych włókien. Kartka z motywem świątecznym wykonanym innowacyjną techniką druku, oraz cięcia laserowego. Na okładce znajduje się nadrukowana kura, przez wycięcie laserowe widoczna jest wkładka jednostronnie srebrzona. Karty...

  3,75 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z geometryczną...

  Elegancka karta świąteczna wykonana z papieru w kolorze ecru. Jasne odcienie zawierają widoczne domieszki błyszczących i kolorowych włókien. Okładkę ozdabia motyw trójwymiarowego jajka, wykonany metodą hotstampingu złotą folią. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny...

  3,25 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z geometrycznym...

  Elegancka karta świąteczna wykonana z papieru w kolorze ecru. Jasne odcienie zawierają widoczne domieszki błyszczących i kolorowych włókien. Okładkę ozdabia motyw trójwymiarowego zajączka wielkanocnego, wykonany złotą folią. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze starego złota. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny...

  3,15 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z pisankami

  Elegancka kartka wielkanocna wykonana z ozdobnego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym z subtelnym wzorem laserowy oraz hotstampingiem w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku beżowa metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier. Karty wykonane z...

  2,89 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z kurczaczkiem i pisanką

  Kartka wielkanocna wykonana z matowego papieru w kolorze brązowym. Na okładce znajduje się wycięte laserowo jajko, przez które widoczny jest delikatny beżowy nadruk ludowego wzoru. Uroku dodaje przyklejona w rogu kartki, maleńka aplikacja w postaci kurczaczka. Aplikacja wykonana z grubego, beżowego kartonu. Wkładka do nadruku tekstu matowa w kolorze ecru.

  3,49 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z kurczaczkiem

  Nowoczesna kartka wielkanocna wykonana z matowego papieru barwionego w masie w kolorze brązowym. Na okładce znajdują się wycięte laserowo aplikacje z grubego kartonu oraz nadrukowany biały napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej...

  3,50 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z zajączkiem

  Nowoczesna karta wielkanocna wykonana z matowego papieru barwionego w masie w kolorze brązowym. Na okładce znajdują się wycięte laserowo aplikacje z grubego kartonu oraz nadrukowany biały napis Wesołych Świąt. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej...

  3,50 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z zajączkiem i pisanką

  Kartka wielkanocna wykonana z matowego papieru w kolorze brązowym. Na okładce znajduje się wycięte laserowo jajko, przez które widoczny jest delikatny beżowy nadruk ludowego wzoru. Uroku dodaje przyklejona w rogu kartki, maleńka aplikacja w postaci zajączka wielkanocnego. Aplikacja wykonana z grubego, beżowego kartonu. Wkładka do nadruku tekstu matowa w...

  3,49 zł netto
 • Kartka wielkanocna w stylu industrialnym

  Elegancka karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym . Okładkę ozdabia motyw geometrycznego jajka wykonanego techniką hotstampingu w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz...

  3,59 zł netto
 • Kartka wielkanocna z pisanką geometryczną

  Elegancka karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym . Okładkę ozdabia motyw geometrycznego jajka. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier. Karty wykonane z ogromną...

  3,24 zł netto
 • Kartka wielkanocna z pisną geometryczną

  Elegancka karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru o gumowej strukturze w kolorze brązowym . Okładkę ozdabia motyw geometrycznego jajka. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier. Karty wykonane z ogromną...

  3,59 zł netto
 • Kartka Świąteczna z wielkanocną pisanką z...

  Karta wielkanocna wykonana z rewolucyjnego papieru do recyklingu wyprodukowanego z 25% produktu ubocznego z przemysłu skórzanego.Ciekawa kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia dodatkowo podkreślają jego ekologiczne walory. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw, wykonany najnowszą techniką druku z efektem złocenia. Wkładka do nadruku tekstu jednostronnie...

  4,03 zł netto
 • Kartka Świąteczna z trzema wielkanocnymi...

  Karta wielkanocna wykonana z rewolucyjnego papieru do recyklingu wyprodukowanego z 25% produktu ubocznego z przemysłu skórzanego.Ciekawa kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia dodatkowo podkreślają jego ekologiczne walory. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw, wykonany najnowszą techniką druku z efektem złocenia. Wkładka do nadruku tekstu jednostronnie...

  3,93 zł netto
 • Kartka Świąteczna z wielkanocnym zającem z...

  Karta wielkanocna wykonana z rewolucyjnego papieru do recyklingu wyprodukowanego z 25% produktu ubocznego z przemysłu skórzanego.Ciekawa kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia dodatkowo podkreślają jego ekologiczne walory. Okładkę ozdabia nowoczesny motyw, wykonany najnowszą techniką druku z efektem złocenia. Wkładka do nadruku tekstu jednostronnie...

  3,83 zł netto
 • Kartka wielkanocna z Barankiem Bożym

  Wielkanocna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego papieru w dotyku dającego wrażenie papieru woskowanego. Uroku dodaje podwójna aplikacja w postaci wyciętego laserowo wianka z papieru ekologicznego oraz baranka z jasnego papieru, przywiązane do okładki sznurkiem. Wkładka do nadruku wykonana z ekologicznego papieru. Karty wykonane z...

  3,99 zł netto
 • Kartka wielkanocna z Koszyczkiem

  Wielkanocna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego papieru w dotyku dającego wrażenie papieru woskowanego. Uroku dodaje aplikacja w postaci wyciętego laserowo koszyczka wielkanocnego przywiązanego satynową wstążką. W centralnej części wycięcie laserowe w postaci pisanek. Wkładka do nadruku jasna złota w odcieniu kukurydzianym. Karty...

  3,98 zł netto
 • Ekologiczna Kartka Wielkanocna z motylami

  Wielkanocna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego papieru w dotyku dającego wrażenie papieru woskowanego. Uroku dodaje aplikacja w postaci wyciętej pisanki z motylami. 

  3,39 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Zabawnym Motywem...

  Zabawna kartka wielkanocna wykonana z matowego szarego papieru. Na okładce znajduje się zając wykonana metodą hotstampingu oraz cięcia laserowego. Wkładka do nadruku matowa w intensywnym kolorze żółtym.  CENA PRODUKTU JEST CENĄ BRUTTO I ZAWIERA PODATEK VAT 23%....

  3,59 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Zabawnym Wizerunkiem...

  Kartka wielkanocna z wykonana z szarego matowego papieru o gumowej strukturze . Na okładce znajduje się zabawny wizerunek kury wykonana metodą flokowania, pozostawiający w dotyku wrażenie puchu, oraz białego hotstampingu. Wkładka do nadruku tekstu matowa w kolorze żółtym.

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Zabawnym Motywem...

  Zabawna kartka wielkanocna wykonana z matowego szarego papieru. Okładkę ozdabiają trzy jajka wykonane metodą hotstampingu, kolorze białym i czarnym. Drobne elementy zostały wycięte laserowo. Wkładka do nadruku żółta matowa.  CENA PRODUKTU JEST CENĄ BRUTTO I ZAWIERA PODATEK VAT 23%....

  3,79 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Bogato Zdobionym...

  Kartka wielkanocna wykonana z wysokiej jakości papieru w kolorze oliwkowym. Bogato zdobiona okładka z tłoczeniem oraz wycięciem laserowym. W centrum znajduje się wycięte jajko, przez które jest widoczny wyzłocony na 1 stronie wkładki napis "Wesołych Świąt Wielkanocnych". Wkładka do nadruku żółta, matowa. 

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Ornamentem...

  Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości, matowego ekologicznego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia bogaty ornament nawiązujący do kurpiowskich wycinanek. Kartka wykonana techniką cięcia laserowego, w centralnej części wycięte jajko, przez które widoczny jest nadruk. Wkładka do nadruku z papieru ekologicznego. Karty wykonane z ogromną...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Ornamentem...

  Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości, matowego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia bogaty ornament nawiązujący do kurpiowskich wycinanek. Kartka wykonana techniką cięcia laserowego, w centralnej części znajduję się pisanka wykonana techniką termodruku w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Tłoczoną Kratką oraz...

  Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze granatowym. Okładkę ozdabia tłoczona kratka z drobnymi srebrzonymi elementami. W centralnej części znajduje się wycięcie do którego przywiązana jest aplikacja w postaci ażurowego jajka z wyciętym laserowo misternym wzorem. Papierowa aplikacja przymocowana za pomocą...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Aplikacją Ażurowego...

  Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze oliwkowym. Okładkę ozdabia tłoczona kratka z drobnymi srebrzonymi elementami. W centralnej części znajduje się wycięcie do którego przywiązana jest aplikacja w postaci ażurowego jajka z wyciętym laserowo misternym wzorem. Papierowa aplikacja przymocowana za pomocą satynowej...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Aplikacją w Postaci...

  Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze szarym. Okładkę ozdabia tłoczona kratka z drobnymi srebrzonymi elementami. W centralnej części znajduje się aplikacja w postaci ażurowego jajka z wyciętym laserowo wielkanocnym motywem. Papierowa aplikacja przymocowana za pomocą satynowej kokardki. Wkładka do nadruku...

  4,38 zł netto
 • Kartka wielkanocna z kurką oplatającą pisanki

  Nowoczesna karta świąteczna wykonana ze sztywnego matowego papieru w dotyku dającego wrażenie papieru woskowanego. Okładkę ozdabia motyw kurki trzymającej pisanki. Zdobienie wykonane techniką cięcia laserowego oraz białego nadruku. Uroku dodaje aplikacja wykonana z ekologicznego papieru, zamocowana za pomocą nacięcia laserowego w okładce. Wkładka do...

  3,60 zł netto
 • Kartka wielkanocna zajączek wielkanocny

  Wielkanocna karta z kolekcji ECO DESIGN wykonana ze sztywnego matowego papieru w dotyku dającego wrażenie papieru woskowanego. Uroku dodaje aplikacja w postaci wyciętego laserowo wianka przywiązanego białym woskowanym sznurkiem. W centralnej części wycięcie laserowe w postaci wielkanocnego zajączka. Wkładka do nadruku ecru matowa. Karty wykonane z ogromną...

  3,98 zł netto
 • Kartka wielkanocna ze złotą pisanką

  Nowoczesna karta świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego delikatnie fakturowanego papieru w kolorze beżowym. Okładkę ozdabia motyw kurki trzymającej pisanki. Zdobienie wykonane techniką cięcia laserowego oraz białego nadruku. Uroku dodaje aplikacja wykonana z ekologicznego papieru, zamocowana za pomocą nacięcia laserowego w okładce. Wkładka do...

  3,60 zł netto
 • Kartka wielkanocna ze złotą pisanką

  Kartka wielkanocna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego białego papieru, z kolorowym nadrukiem i mieniącym się hotstampingiem. Wkładka do nadruku żółta matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.

  2,90 zł netto
 • Kartka wielkanocna z ażurowym zajączkiem

  Kartka wielkanocna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego białego papieru, z wyciętym laserowo  ażurowym zajączkiem wielkanocnym. Wkładka do nadruku biała matowa, z nadrukowaną barwną malarską plamą, dająca kolorowe tło wycięciu laserowemu. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz...

  2,90 zł netto
 • Kartka wielkanocna ze złotą pisanką

  Kartka wielkanocna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego białego papieru, z kolorowym nadrukiem i mieniącym się hotstampingiem. Wkładka do nadruku żółta matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale.

  2,90 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z barankami

  Karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru barwionego w masie w kolorze żółtym. Okładkę zdobi ażurowy świąteczny motyw baranków i zajączka w wiosennej scenerii.  Wkładka do nadruku jednostronnie granatowa, dająca tło wycięciu laserowemu.Uroku dodaje subtelne złocenie ramki i napisu "Wesołych Świąt" Precyzyjny nadruk, dokładność...

  3,79 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z zajączkiem wielkanocnym

  Karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze zielonym. Okładkę zdobi ażurowy świąteczny motyw wielkanocnego królika. Wkładka do nadruku jednostronnie zielona, dająca tło wycięciu laserowemu.Uroku dodaje subtelne złocenie ramki i napisu "Wesołych Świąt" Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz...

  3,79 zł netto
 • Kartka Wielkanocna z zajączkiem na rowerze

  Karta wielkanocna wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze fioletowym. Okładkę zdobi ażurowy motyw królika wielkanocnego w wiosennej scenerii. Wkładka do nadruku różowa matowa, dająca tło wycięciu laserowemu.Uroku dodaje subtelne złocenie ramki i napisu "Wesołych Świąt" Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości...

  3,79 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Kolorowym Motywem...

  Kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości,fakturowanego papieru w kolorze biały, z wycięciem laserowym. Dodatkowo zdobiona srebrną folią. Wkładka do nadruku tekstu w kolorze białym z jednostronnym nadrukiem nieba. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność wykonania oraz wysokiej jakości papier.

  4,12 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Jezusem trzymającym...

  Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze bordowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze złotym. Wkładka do nadruku tekstu beżowa, metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność...

  4,34 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Jezusem trzymającym...

  Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze bordowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze złotym. Wkładka do nadruku tekstu beżowa, metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność...

  4,34 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Kolorowym Motywem...

  Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości, metalizowanego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze miedziano złotym. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk, dokładność...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Jezusa...

  Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości, metalizowanego papieru w kolorze złotym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze złotym. Wkładka do nadruku tekstu żółto-złota metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk,...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Religijnym W530

  Religijna kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości, metalizowanego papieru w kolorze złotym. Okładkę ozdabia kolorowy religijny motyw wykonany innowacyjną techniką druku i techniką hotstampingu w kolorze złotym. Wkładka do nadruku tekstu żółto-złota metalizowana. Karty wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. Precyzyjny nadruk,...

  4,33 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Kury i Jajka W553

  Zabawna kartka wielkanocna wykonana z matowego papieru w kolorze brązowym z motywem świątecznym wykonanym innowacyjną techniką druku, oraz cięcia laserowego. Na okładce znajduje się nadrukowana kura, przez wycięcie laserowe widoczna jest wkładka jednostronnie złocona. 

  4,14 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Aplikacją w Postaci...

  Wyjątkowa kartka świąteczna wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze szarym. Okładkę ozdabia tłoczona kratka z drobnymi srebrzonymi elementami. W centralnej części znajduje się aplikacja w postaci ażurowego jajka z wyciętym laserowo motywem pawia. Papierowa aplikacja przymocowana za pomocą satynowej kokardki. Wkładka do nadruku srebrna...

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Drewnianą Aplikacją...

  Kartka wielkanocna wykonana z matowego papieru w kolorze beżowym. Na okładce znajduje się drewniana aplikacja, tło której wycięte, przez wycięcie jest widoczne 1 strona wkładki. Pod aplikacją nadrukowane są życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych . Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze beżowym. 

  4,38 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Trzema Pisankami oraz...

  Kartka świąteczna wykonana z metalizowanego papieru w kolorze zielonym. Na okładce znajdują się dwie pisanki wykonane metodą hot print srebrną folią oraz jedna wycięta laserem. Po prawej stronie okładki został wycięty motyw kwiatowy. Wkładka do nadruku metalizowana w kolorze jasnozielonym. 

  3,20 zł netto
 • Kartka Świąteczna z Motywem Trzech Złotych...

  Efektownie wykonana karta świąteczna. Okładka z papieru ozdobnego, matowego. Tłoczenie złocenie. Związana złotym sznurkiem. Środek w kolorze ecru. 

  3,48 zł netto
Pokazuje 1 - 87 z 515 elementów

Kartki na wielkanoc dla firm - miły gest w relacjach biznesowych

Kartki wielkanocne z logo firmy to miły gest, który wpływa na wzajemne relacje biznesowe. To jeden z ważnych elementów budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa pośród kontrahentów. Szczególnie polecamy prestiżowe karty w kolorze złota, wykonane techniką termodruku - to elegancki sposób na wyrażenie swojej wdzięczności. Nasze kartki na wielkanoc dla firm powstają przy wykorzystaniu wysokojakościowego papieru, odpornego na rozerwanie. Tego rodzaju materiał wpływa także na pozytywny wizerunek firmy - dobre przedsiębiorstwo wyraża jakość poprzez najdrobniejsze elementy. Oferujemy możliwość umieszczenia logotypów własnej firmy oraz dowolnych życzeń czy dedykacji. Spersonalizowane kartki wielkanocne biznesowe będą wyjątkowym upominkiem dla Twoich klientów i sprawią radość każdej obdarowanej osobie. Takie miłe gesty sprzyjają również wzmacnianiu relacji biznesowych.

Kartki wielkanocne z logo zwiększą Twoją rozpoznawalność

Firma, która chce skutecznie się wypromować, powinna wykorzystywać do tego każdą okazję, a święta są najlepszą z nich! Przekazywanie życzeń przy pomocy pięknych kartek pozytywnie nastroi partnerów biznesowych do Twojej firmy, a logo umieszczone w widocznym miejscu zapadnie im w pamięć. Dzięki temu w subtelny sposób sprawisz, że Twoja firma będzie coraz lepiej rozpoznawalna i - co ważniejsze - będzie kojarzona pozytywnie. Ze względu na to, że każdy dostaje ogrom świątecznych gadżetów, postaw na nasze wyjątkowe kartki wielkanocne dla firm, które zagwarantują, że Twoje życzenia nie pozostaną niezauważone w stosie innych. Nasze kartki świąteczne wywołują uśmiech na twarzach. Biznesowe kartki wielkanocne z logo firmy sprzedajemy tylko hurtowo.

Kartki wielkanocne dla pracowników

Nasze firmowe kartki wielkanocne z logo nie dadzą się nie zauważyć. Oferujemy przepiękne kartki świąteczne dla firm, dzięki którym w miły i ciepły sposób podziękujesz również swoim pracownikom. Wyróżnij swoje życzenia wyrazistą kolorystyką: kojarzącym się świątecznie złotem, optymistycznym, wiosennym różem czy niezwykle eleganckim granatem! Możesz wybierać pośród kartek wyrafinowanych i stonowanych w wyrazie, jak również wesołych i zabawnych, dobierając je do profilu swojej działalności czy charakteru branży. Kartki świąteczne wielkanocne dla firm z logo Twojego przedsiębiorstwa pokaże pracownikom, że firmie na nich zależy. Sprzedajemy kartki na każdą okazję. Sprawdź także nasze kartki bożonarodzeniowe dla firm.