Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Gadżety i prezenty firmowe

______________________

Pudełeczko prezentowe

Podlej kartkę a wyrośnie rzeżucha HIT !

wizytówki przemyśl

_______________________

Eleganckie pióra z logo, breloki firmowe, portfele z logo, etui, notesy z logo.

wizytówki przemyśl

TECHNIKI

Laser, Grawerowanie, Hotstamping, Sztańcowanie, Sublimacja, Lakier UV i 3D punktowy oraz pełny, Folie Soft Touch. Najwyższej jakości papiery barwione w masie.

DRUKARNIA PRZEMYŚL

Plakaty, Ulotki, Wizytówki, Teczki ofertowe, Pocztówki, Papiery firmowe.

wizytówki przemyśl

Karty menu, vouchery, karty rabatowe,identyfikacja wizualna Twojej firmy

Drukarnia w Przemyślu

ZAWIESZKI ŚWIĄTECZNE

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

OPAKOWANIA OZDOBNE

OPAKOWANIA OZDOBNE

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zakres cen jest mocno elastyczny i zależny od przewidzianego nakładu pracy oraz zastosowanych technik. 

Zapytania dla produktów poligraficznych nie wycenionych w Naszym sklepie prosimy składać  na  wyceny@zaproszenia-przemysl.pl

OPAKOWANIA NA WINO

KALENDARZE ŚCIENNE LASEROWE

KALENDARZE ŚWIĄTECZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE

A4, A5, A6

Dzienne, tygodniowe, kieszonkowe.

ZAPROSZENIA

EXPO, Eventowe, biznesowe, Na otwarcie, Na Gale

BONY

Upominkowe, Rabatowe, Prezentowe

bONY UPOMINKOWE

Kartki wielkanoncne dla firm i biznesowe karty świąteczne z logo

Kartki wielkanocne dla firm to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności pracownikom, przełożonym lub stałym klientom. Przekaż wielkanocne życzenia poprzez specjalnie zaprojektowane, firmowe kartki wielkanocne w unikalnym stylu. Każda z nich posiada wyjątkowy motyw świąteczny, ściśle nawiązujący do symbolu Wielkiej Nocy. Projekty tworzymy we własnej pracowni w Przemyślu, wykorzystując metodę grawerowania, wytłaczania, termodruku a także wycinania laserowego. Dzięki temu nasze kartki są unikalne i z pewnością będą cieszyły oko każdego, kto je od Ciebie otrzyma. Niezwykle ważnym elementem na tego typu kartach jest subtelnie umieszczone logo - taką usługę równie chętnie dla Ciebie wykonamy.

Jest 376 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 66 z 376 elementów

Kartki na wielkanoc dla firm - miły gest w relacjach biznesowych

Kartki wielkanocne z logo firmy to miły gest, który wpływa na wzajemne relacje biznesowe. To jeden z ważnych elementów budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa pośród kontrahentów. Szczególnie polecamy prestiżowe karty w kolorze złota, wykonane techniką termodruku - to elegancki sposób na wyrażenie swojej wdzięczności. Nasze kartki na wielkanoc dla firm powstają przy wykorzystaniu wysokojakościowego papieru, odpornego na rozerwanie. Tego rodzaju materiał wpływa także na pozytywny wizerunek firmy - dobre przedsiębiorstwo wyraża jakość poprzez najdrobniejsze elementy. Oferujemy możliwość umieszczenia logotypów własnej firmy oraz dowolnych życzeń czy dedykacji. Spersonalizowane kartki wielkanocne biznesowe będą wyjątkowym upominkiem dla Twoich klientów i sprawią radość każdej obdarowanej osobie. Takie miłe gesty sprzyjają również wzmacnianiu relacji biznesowych.

Kartki wielkanocne z logo zwiększą Twoją rozpoznawalność

Firma, która chce skutecznie się wypromować, powinna wykorzystywać do tego każdą okazję, a święta są najlepszą z nich! Przekazywanie życzeń przy pomocy pięknych kartek pozytywnie nastroi partnerów biznesowych do Twojej firmy, a logo umieszczone w widocznym miejscu zapadnie im w pamięć. Dzięki temu w subtelny sposób sprawisz, że Twoja firma będzie coraz lepiej rozpoznawalna i - co ważniejsze - będzie kojarzona pozytywnie. Ze względu na to, że każdy dostaje ogrom świątecznych gadżetów, postaw na nasze wyjątkowe kartki wielkanocne dla firm, które zagwarantują, że Twoje życzenia nie pozostaną niezauważone w stosie innych. Nasze kartki świąteczne wywołują uśmiech na twarzach. Biznesowe kartki wielkanocne z logo firmy sprzedajemy tylko hurtowo.

Kartki wielkanocne dla pracowników

Nasze firmowe kartki wielkanocne z logo nie dadzą się nie zauważyć. Oferujemy przepiękne kartki świąteczne dla firm, dzięki którym w miły i ciepły sposób podziękujesz również swoim pracownikom. Wyróżnij swoje życzenia wyrazistą kolorystyką: kojarzącym się świątecznie złotem, optymistycznym, wiosennym różem czy niezwykle eleganckim granatem! Możesz wybierać pośród kartek wyrafinowanych i stonowanych w wyrazie, jak również wesołych i zabawnych, dobierając je do profilu swojej działalności czy charakteru branży. Kartki świąteczne wielkanocne dla firm z logo Twojego przedsiębiorstwa pokaże pracownikom, że firmie na nich zależy. Sprzedajemy kartki na każdą okazję. Sprawdź także nasze kartki bożonarodzeniowe dla firm.