Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Albumy na zdjęcia

Albumy na fotografie chrzcielne i komunijne

Każda uroczystość utrwalona jest na zdjęciach, ponieważ to wspaniały sposób uchwycenia emocji i zatrzymania wspomnień. Wracając do nich po długim czasie, wciąż możemy na nowo przeżywać dane wydarzenie i dzielić się wrażeniami z innymi. Aby zdjęcia przetrwały jak najdłużej i zachowane były w dobrym stanie, niezbędny jest solidnie wykonany album. Chcąc podkreślić piękno sakramentu małżeństwa, poszerzamy swoją ofertę o wciąż nowe albumy ślubne, aby każda Młoda Para mogła cieszyć się wspaniałą pamiątką przez wiele lat. 

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Elegancki album – najlepsza oprawa ślubnych zdjęć

Zdjęcia są niezaprzeczalnie jedną z najlepszych pamiątek. Nowożeńcy z niecierpliwością czekają na zestaw zdjęć od fotografa. Piękną oprawą ślubnych zdjęć są specjalne albumy, które można znaleźć w naszej ofercie. Ozdobione niezwykłymi obrazkami, z motywami nawiązującymi do tej uroczystości, są uroczym i praktycznym sposobem na przechowywanie ważnych chwil oraz emocji. W naszym sklepie można nabyć modele ozdobione srebrnymi elementami, na przykład obrazkiem sakralnym czy ramką. Wykonane z najwyższej próby srebra 999,95 zostały wyprodukowane przez wiodącą włoską markę Beltrami Gioielli.

Wyjątkowe wykonanie

W sprzedaży znaleźć można ogromny wybór albumów, także dedykowanych specjalnie na zdjęcia ślubne. Zazwyczaj prezentują się one bardzo estetycznie i elegancko, ale nasz sklep, jako jedno z nielicznych miejsc, oferuje doskonałej jakości srebrny album ślubny. To zdecydowanie wyjątkowy produkt. Wierzymy, że album ozdobiony w ten sposób będzie stanowił najlepszą oprawę zdjęć z tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dlatego możemy ręczyć za ich doskonałą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia oraz za nieprzeciętną trwałość. Nawet jeśli zamieszczone w nich zdjęcia będą często oglądane, każdy album przez wiele lat zachowa nienaganny wygląd.

Niezwykły pomysł na prezent

Starannie wykonany i zachwycający swym subtelnym urokiem, także dzięki delikatnej, przemyślanie dobranej kolorystyce, album ze srebrnym obrazkiem to wyjątkowy podarunek, jaki można wręczyć Młodej Parze z najlepszymi życzeniami - zwłaszcza że albumy te posiadają dedykacje. Będzie to z pewnością znakomita, wzruszająca pamiątka, a kiedy wypełnią go zdjęcia, stanie się jednym z najważniejszych elementów wspólnej historii małżonków.