Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

Dystrybutor gadżetów z logo

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Akcesoria weselne i dodatki na ślub

Jest 185 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 185 elementów

Dodatki i ozdoby na ślub

Akcesoria ślubne obejmują dekoracje samochodu, wystrój nakrycia stołów (etykiety na butelki alkoholu, winietki, ubranka na kieliszki) czy numery stolików. Wybiera je coraz więcej par, gdyż nie tylko efektownie się prezentują, ale też spełniają funkcję praktyczną, na przykład numerki informują gości, gdzie znajduje się przeznaczone dla nich miejsce przy weselnym stole. Gadżety takie jak księga gości, akcesoria do fotobudek czy specjalne zawieszki na alkohol będą też ciekawym elementem każdego przyjęcia. Można je z powodzeniem wkomponować nawet w przebieg wesel urządzonych w bardzo tradycyjnym stylu!

Jakie akcesoria i gadżety wybrać?

Dodatki ślubne powinna charakteryzować wysoka jakość wykonania i gustowny wygląd, a ponieważ organizacja wesela jest sporym wydatkiem, pożądane są też atrakcyjne ceny. Bez niektórych z nich wręcz nie można się obyć – obecnie koniecznym elementem są winietki, inne zaś są znakomitym sposobem na zaskoczenie weselnych gości i sprawienie, że przyjęcie zapadnie im głęboko w pamięć. Warto przy tym zwracać uwagę na to, by wybierane dekoracje były idealnie dopasowane do innych elementów, jak wystrój sali i aranżacja stołu. Można wybierać pośród gotowych dodatków weselnych przeznaczonych do własnego użytku czy też znaleźć akcesoria dedykowane dla profesjonalistów, którzy przy ich pomocy stworzą niezwykły efekt.

Dla podkreślenia wyjątkowości wydarzenia

Gadżety weselne z naszej oferty kuszą swą różnorodnością i pomysłowością, są także fantastyczną ozdobą stołów i sali weselnej. Wykonane z niezwykłą precyzją, tak, aby zadowolić każdego klienta. Występują w bardzo różnych wariantach i stylach. Zabawne, kolorowe, retro, eleganckie i nietuzinkowe czy też klasyczne - takie dodatki można bardzo łatwo dobrać do stylu oprawy swojego przyjęcia i podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości.