Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Zaproszenia ślubne ręcznie robione. Kartki na ślub i zawiadomienia weselne Handmade

Zbliża się data Waszego ślubu? Potrzebujecie niezbędnych dodatków, aby móc w spokoju cieszyć się udanym przyjęciem weselnym? Wiemy, że tak właśnie jest. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Pary Młodej. Każdy kto organizował takie przyjęcie wie, ile czasu, cierpliwości i innych niezbędnych rzeczy jest potrzebnych, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie ma nic przyjemniejszego od myśli, że czas i siła, którą poświęciliśmy na przygotowanie takiej imprezy, zostały dobrze wykorzystane i dzięki temu, możemy zorganizować wesele marzeń.

Jest 34 produktów.
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Potrzebujecie czegoś oryginalnego?

Oryginalność oznacza dla nas wyjątkowe dodatki. Chcemy, aby nasi potencjalni klienci wiedzieli, jak ważny dla nas jest dzień ich zaślubin. W taki dzień potrzebna jest niepowtarzalna oprawa, dlatego jeśli macie już salę weselną i organizujecie inne rzeczy, to warto zająć się odpowiednimi dodatkami, takimi jak zaproszenia, na przykład wykonanymi ręcznie. Tego typu modele na pewno nadadzą Waszemu przyjęciu wyjątkowego stylu. Dajecie je wybranym, więc zaskoczcie ich wyszukanym stylem i smakiem. Poznajcie naszą wyjątkową ofertę!

Ręcznie robione zaproszenia wymagają większej precyzji

Wiemy, jak sprawić, aby Wasi goście byli pod wrażeniem wyboru Waszych zaproszeń ślubnych. Chcemy Wam podpowiedzieć, że ręcznie robione wzory wymagają nie lada precyzji, aby wszystko ze sobą doskonale pasowało. Nasza firma Wedding Art dokłada wszelkich starań, aby ręcznie robione zaproszenia, które Wam oferujemy, zawierały w sobie wszystko co najpotrzebniejsze, aby stworzyć małe arcydzieło. Chcecie czegoś oryginalnego? W takim razie nie mogliście trafić lepiej. Nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko zapoznać się z ofertą ręcznie robionych wzorów, których liczba sięga 34 modeli.

Kwiatowa dominacja

W naszych zaproszeniach ślubnych dominuje kwiatowy design, który z pewnością przypadnie do gustu wielu Parom Młodym Oprócz tego zawierają w sobie wtopione liście i kwiaty, czy przeróżne tłoczenia i wstążki. Chcemy, aby każdy detal był do siebie dopasowany. Pragniemy, aby potencjalny klient wiedział, że dostępne na niniejszej stronie modele tworzone są specjalnie dla niego. W cenie każdego zamówienia znalazł się wydruk tekstu, imiona i nazwiska gości oraz Pary Młodej, informacje o weselu, potwierdzenie przybycia oraz dopasowana koperta. Posiadamy wysoką jakość naszych produktów, które można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów. Sprawdź nas już dziś!