Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

Dystrybutor gadżetów z logo

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Zaproszenia ślubne ręcznie robione. Kartki na ślub i zawiadomienia weselne Handmade

Jest 1 produkt.
  • Zaproszenie Zwijane w Rulon z Pieczęcią...

    Zaproszenie wykonane z papieru czerpanego. Zwijane w rulon. Zwój kilka razy owinięty został atłasową wstążeczką. Główną ozdobą jest pieczęć lakowa z obrączkami. Bez nadruku - czyste zaproszenia do własnego wydruku, bez treści.   Z nadrukiem - zaproszenia z tekstem i personalizacją listy gości, z treścią.   Próbka zaproszenia – Próbki zaproszeń ślubnych...

    5,22 zł W magazynie
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Oryginalne kartki na ślub i zawiadomienia weselne handmade

Oryginalność oznacza dla nas wyjątkowe dodatki. Oferowane przez nas ręcznie robione zaproszenia ślubne to kartki wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Chcesz, żeby Wasze zaproszenia były inne niż wszystkie? Postaw na dodatki handmade, takie jak wyjątkowe kartki i telegramy ślubne ręcznie robione- na karcie, modele w kształcie rulonu czy książeczki. Wykonane z najwyższej jakości materiałów weselne zaproszenia ślubne handmade nadadzą Waszemu przyjęciu wyjątkowy charakter, a goście z pewnością poczują się wyróżnieni. Poznajcie naszą wyjątkową ofertę zaproszeń ślubnych handmade!

Zamów ręcznie robione zaproszenia na ślub

Wiemy, jak sprawić, aby goście byli pod wrażeniem wyboru Waszych zaproszeń ślubnych! Dokładamy wszelkich starań, aby ręcznie robione zaproszenia, które Wam oferujemy, zawierały w sobie wszystko co najpotrzebniejsze, aby stworzyć małe arcydzieło. Chcecie czegoś oryginalnego? Zapoznajcie się z ofertą ręcznie robionych kartek ślubnych! Jesteśmy pewni, że się nie rozczarujecie! Oferujemy możliwość zamówienia próbników danego modelu.

Kwiatowe zaproszenia ślubne handmade

W naszych zaproszeniach ślubnych ręcznie robionych dominuje kwiatowy design, który z pewnością przypadnie do gustu wielu Parom Młodym. Niektóre z nich zawierają wtopione liście i kwiaty, przeróżne tłoczenia lub wstążki.

Pragniemy, aby potencjalny klient wiedział, że dostępne na niniejszej stronie modele tworzone są specjalnie dla niego - każde zamówienie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. W cenę zamówienia wliczają się: wydruk tekstu, imiona i nazwiska gości oraz Pary Młodej, informacje o weselu, potwierdzenie przybycia oraz dopasowana koperta. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów zaproszeń ślubnych ręcznie robionych. Sprawdź nasze kartki okolicznościowe i zaproszenia już dziś!