Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Uważasz, że nie warto wydawać kilkuset złotych na zakup zaproszeń weselnych? W takim razie ta oferta skierowana jest specjalnie dla Ciebie. Tutaj znajdziesz najtańsze zaproszenia na ślub, które swoim wyglądem i wykonaniem wcale nie odstają od standardowych zaproszeń. Są piękne, wykonane z niezwykłą pieczołowitością, często ze wstążką wliczoną w cenę. Każde weselne zaproszenie składa się z dwóch części: ozdobnego etui i papier fakturowany. Producent oferuje bogaty wybór kolorów i wzorów. To dobre i sprawdzone rozwiązanie dla rozsądnych par.


Nasze kolekcje limitowane to jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne limitowane, które możesz nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach rozpoczynających się już od 1,99zł (bez nadruku). Skąd się bierze tak niska cena? Przede wszystkim wynika to z faktu, iż chcąc zapewnić naszych klientom dostęp do najnowszych wzorów oraz elementów ozdobnych, nieustannie wprowadzamy nowe kolekcje, jednocześnie wyprzedając ich starsze odpowiedniki. Nasza specjalna oferta limitowanych zaproszeń obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Znajdziesz tutaj bogatą gamę eleganckich i unikatowych zaproszeń ślubnych w różnorodnych kształtach oraz dekoracjach: kwadratowe, prostokątne, w formie listu lub zabawnej grafiki, a także klasyczne, złote zaproszenia. Każde z nich zostało wyprodukowane na wysokiej jakości kredowym papierze, z odpowiednio dobranymi dekoracjami w formie tłoczeń, wstążek, kokardek lub podkładek pergaminowych. Już dziś zdecyduj się na wybór naszych limitowanych zaproszeń, zanim ostatnie sztuki znikną z naszego asortymentu.

Podkategorie

Jest 88 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 88 elementów