Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Prestiżowe

Prestiżowe Zaproszenia ślubne. Kartki na ślub i prestiżowe zawiadomienia weselne

Wasze przyjęcie weselne organizowane będzie z wielką pompą? Zależy Wam, aby było niezapomniane pod każdym względem? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prestiżowe zaproszenia ślubne, które zachwycą przede wszystkim tych najbardziej wymagających gości. Nie ma niczego ważniejszego dla przyszłych nowożeńców niż zorganizowanie wesela w taki sposób, w jaki sobie wymarzyli. Dajcie sobie więc szanse na to, aby przyjęcie weselne było niezapomnianym wydarzeniem dla każdego z Waszych gości. Stwórzcie im niesamowitą atmosferę!

Jest 150 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 102 z 150 elementów

Pozwólcie sobie na luksus

Prestiż kojarzy nam się przede wszystkim z luksusem oraz bogactwem. Takie też powinno być przyjęcie weselne, które chcecie zorganizować, aby Wasi goście wiedzieli, że są na jednym z najlepszych wesel, na jakim kiedykolwiek byli. Na naszej stronie znajdziecie prestiżowe zaproszenia ślubne, które pokażą jak wspaniała będzie impreza, którą zorganizujecie dla swoich wspaniałych gości. Nasze modele z pewnością oddadzą podniosły charakter tego wydarzenia. Ze 154 modeli, które przyszła para młoda ma do wyboru, na pewno znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie. W końcu to specjalnie dla Was przygotowujemy naszą ofertę.

Wyjątkowe wydarzenie

Dla każdej pary młodej organizowanie przyjęcia weselnego to wyjątkowy i niezapomniany czas. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to jeden z najważniejszych wyborów w życiu każdego człowieka. Dlatego warto zastanowić się nad wyjątkowością tego dnia i dać się ponieść. Nasze prestiżowe zaproszenia ślubne wyróżniają się wysoką jakością w porównaniu do przystępnej ceny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla naszych potencjalnych klientów. Są to wzory dla wyjątkowej grupy odbiorców, którzy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Może to oferta właśnie dla Was?

Idealne dla osób kochających luksus

Modele, które Wam proponujemy, są idealne dla osób, które uwielbiają przepych i bogate dekoracje. Cena, którą oferujemy, jest niczym w porównaniu z prestiżem, który znajduje się na naszych zaproszeniach. To tylko kilka złotych za jedną sztukę! A dodatkowo wiele rzeczy już wliczone w cenę: wydruk tekstu, imiona i nazwiska pary młodej oraz gości, informacje o weselu, wierszyki oraz sentencje, potwierdzenie przybycia oraz idealnie pasującą kopertę. Warto prawda? Zachęcamy do zamówień online, co jest znacznie szybsze i dzięki temu oszczędzi Wam niepotrzebnego stresu. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową zaproszenia-przemysl.pl!