Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Oryginalne i Wyjątkowe

Oryginalne Zaproszenia ślubne. Wyjątkowe kartki na ślub i zawiadomienia weselne

Nie istnieje chyba na świecie przyszła para młoda, która nie chciałaby zaskoczyć swoich gości oryginalnością wielkiego dnia. Oryginalne zaproszenia ślubne mogą Ci w tym pomóc. Przeważnie organizując przyjęcie weselne, staramy się, aby choć kilka elementów było innych i różniło się od tradycyjnego przyjęcia weselnego. Dlatego też specjalnie dla par szukających tego typu rozwiązań, przygotowaliśmy niepowtarzalne, oryginalne kartki ślubne, które zostaną w pamięci Waszych kochanych gości przez wiele, wiele lat.

Jest 86 produktów.
Pokazuje 1 - 86 z 86 elementów

Chcemy być oryginalni!

Wiadome jest, że zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego składa się z wielu szczegółów, które powinny do siebie pasować. Jeśli więc jesteście parą, która uwielbia oryginalność i nie boi się nowych wyzwań, to nie mogliście trafić lepiej. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia ślubne. Oferujemy aż 65 modeli do wyboru. Świetnie, prawda? Wśród tych wielu wzorów z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Nasza oferta przygotowana jest dla osób, które nie boją się nowości i wyzwań. W końcu do odważnych świat należy! Pozwólcie sobie i swoim gościom na nietuzinkowy styl, który idealnie podkreśli oryginalny charakter Waszego wesela i wybierzcie nasze oryginalne zaproszenia na ślub i wesele.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne - dla każdej pary młodej

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem jest organizowanie idealnego przyjęcia ślubnego. Jest ono pełne różnych wyborów. Ważne więc jest to, aby zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół takiej ceremonii. Jeśli jesteście trochę zwariowaną i odważną parą, to nasza oferta jest specjalnie dla Was! W naszym asortymencie mamy oryginalne zaproszenia na ślub, projektowane z myślą o tych, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań. Charakterystyczne dla nich jest to, że są robione ręcznie i ozdobione malowanymi obrazkami czy śmiesznymi historyjkami. Wybór charakteru zaproszeń należy do Was! My tylko podpowiadamy rozwiązania. Takie zaproszenia ślubne na pewno będą miłą pamiątką dla każdego gościa, zaproszonego na wesele. Oprócz tego wyjątkowe zaproszenia ślubne będą pamiątką przede wszystkim dla Was.

Harmonijka - oryginalne zaproszenia ślubne

Jednym z wielu modeli oryginalnych zaproszeń ślubnych jest to, stylizowane na harmonijkę lub obrazek w ramce. Pomysł ten wziął się prosto ze słonecznej Barcelony. Wesele wcale nie musi być nudne, a już na pewno nie to organizowane przez Was! Pomysł barcelońskich, niepowtarzalnych wzorów podbił serca zakochanych praktycznie na całym świecie! Może i Wy dacie się przekonać do tego wspaniałego pomysłu? Nasze wyjątkowe zaproszenia ślubne wyróżniają się oczywiście oryginalnością, ale przede wszystkim wysoką jakością oraz przystępną ceną! Wystarczy tylko złożyć zamówienie przez internet i już po krótkim czasie cieszyć się wybranymi przez Was wzorami. Bez stresu i niepotrzebnych nerwów! Sprawdź także nasze kartki okolicznościowe i oryginalne kartki ślubne w innych stylach.