Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Zaproszenia ślubne laserowe. Wycinane laserowo kartki na ślub i zawiadomienia weselne

Misterne, ażurowe wzory to kwintesencja romantyzmu - zaproszenia ślubne laserowe projektowane w naszej pracowni artystycznej Wedding-Art są romantyczną propozycją dla par, które na swoje wesele szukają wyjątkowych zaproszeń ślubnych. Wśród naszych propozycji znajdziecie różne wzory - przypominające delikatną koronkę, motywy kwiatowe, fantazyjne plecionki czy geometryczne kształty. Zaproszenia ślubne laserowe eleganckie, romantyczne, nowoczesne... Naprawdę jest w czym wybierać! Zapewniamy możliwość zamówienia próbek. Zaproszenia ślubne laserowo wycinane z naszego sklepu internetowego cechują się najwyższą jakością wykonania - zastosowanie techniki laserowej pozwala na odwzorowanie projektu na dowolnej liczbie odbitek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - wśród naszych propozycji znajdziecie zarówno zaproszenia ślubne, jak i kartki okolicznościowe i dekoracje!