Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Figurki Srebrne

Figurki srebnre - Pamiątki Chrztu świętego !

Stoisz przed zakupem upominku dla bliskiej osoby z okazji chrztu, komunii czy  ślubu i nie masz pojęcia, co może sprawić im radość? Jaki prezent okaże się trafionym, oryginalnym, wyjątkowym? Zdecyduj się na srebrne figurki o unikalnych kształtach i motywach. Nie tylko będą eleganckim dodatkiem do pomieszczenia, ale także ważnym symbolem dla każdego, kto je otrzyma. Posiadamy w swojej bogatej ofercie motyw aniołów o różnych kształtach i zdobieniach, dzięki czemu będa odpowiednie zarówno dla dziecka, jak i dorosłych. 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Figurki ze szlachetnego srebra

Proponowane przez nas figurki na chrzest czy komunię to przepiękne upominki wykonane z najczystszej próby srebra przez włoską markę Beltrami Gioielli. Poprzez to są nie tylko wysoce estetyczne, ale także posiadają gwarancję długowiecznej trwałości i odporności na odkształcenia czy wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Każda z nich została pokryta przyjaznym środowisku lakierem, doskonale ograniczając osadzanie się śniedzi. Jeśli więc szukasz prezentu, który przez długie lata będzie spełniał swą funkcję i będzie wartościową pamiątką, to dobrze trafiłeś! W dodatku będziesz miał pewność, że ofiarowujesz bliskiej osobie naprawdę wyjątkowy przedmiot.

Piękne motywy figurek

Dostarczane przez prestiżową włoską markę figurki z unikatowo obrabianego srebra to nie tylko przedmioty o dużej wartości ze względu na szlachetność materiałów - to przede wszystkim przedmioty mające wysoce ważny wymiar sakralny. Nie bez znaczenia są też ich walory estetyczne, które sprawiają, że wprost nie można oderwać od nich wzroku. Powodują, że każdy taki prezent z pewnością wzbudzi wielki entuzjazm. Stanie się też pięknym elementem wystroju pokoju dziecka. Urocze, dokładnie wykonane, z dbałością o najmniejsze detale, srebrne aniołki dostępne są w różnych rozmiarach i rozmaitych wariantach. Możesz wybrać na przykład modlącego się aniołka, który wyraźnie nawiązuje do religijnego charakteru uroczystości, zwłaszcza komunii. Uroczym prezentem jest też aniołek przytulający misia - idealny na chrzest i doskonały do pokoju dziecka.

Wartość sakralna, ale i gustowny bibelot

Tego rodzaju srebrna pamiątka chrztu czy innej uroczystości może wydawać się odpowiednia przede wszystkim dla głęboko wierzących osób, jednak nie tylko. Sakralny charakter świetnie nawiązuje do wymowy tych uroczystości. Anioł jest też symbolem szczęścia, może być zatem ofiarowany komuś z życzeniami powodzenia. Nie da się też ukryć, że aniołki, które posiadamy w swojej ofercie, prezentują się przepięknie, będą więc prawdziwą ozdobą każdego otoczenia, w jakim się znajdą.