Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Koronkowe zaproszenia ślubne, ażurowe kartki weselne i zawiadomienia z koronką

Przygotowania do ślubu to szczególny czas, kiedy wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Nie ma właściwie niczego ważniejszego od miesięcy oczekiwań na przyjęcie weselne. Jednym z ważnych elementów przygotowań są zaproszenia. Przeważnie przyszła Para Młoda wybiera je w zgodzie ze swoim charakterem oraz stylem organizowanego przyjęcia. Ich wręczanie to ekscytujący moment, dlatego warto zastanowić się, które z nich najbardziej Wam odpowiadają i zachwycą Waszych gości.

Jest 89 produktów.
Pokazuje 1 - 89 z 89 elementów

Wesele w stylu koronki i ażuru

Bardzo często Panna Młoda ubiera się w suknię ślubną, która zdobiona jest takimi dodatkami jak koronka i ażur. Są to bardzo kobiece i delikatne elementy, dlatego każda Panna Młoda będzie pięknie wyglądała w takim wydaniu. Ciekawym dodatkiem są również kwiaty przybrane w takie dekoracje. Jeśli więc jesteście zdecydowani na wesele, na którym będą występowały tego typu dodatki, to specjalnie na Was przedstawiamy zaproszenia ślubne ażurowe oraz koronkowe. W naszej ofercie znajdziecie aż 86 różnych modeli w tym stylu.

Zaproszenia, które zapierają dech w piersiach

Koronka i ażur są elementami bardzo romantycznymi i wyjątkowymi, które idealnie wpisują się w ideę weselną. Nie ma chyba innych dodatków i dekoracji, które bardziej kojarzą nam się z przyjęciem weselnym niż te dwa elementy. Nie da się także ukryć, że koronkowe i ażurowe zaproszenia ślubne to jedne z piękniejszych propozycji. Nadadzą one Waszej uroczystości niezwykłej magii, doskonałości i podniosłego charakteru. Jeśli na Waszej uroczystości weselnej planujecie dodatki w formie koronki czy ażuru, to nie ma się nad czym zastanawiać. Wasi goście, którym je wręczycie, z pewnością będą nimi zachwyceni.

Charakterystyczny ażur i koronka

Nasze zaproszenia kojarzą się z kobiecą delikatnością i romantyzmem. Koronki i ażury to elementy, które wręcz powinny stanowić dekorację Waszego przyjęcia weselnego. Modele, które Wam oferujemy, są wycinane laserowo, a dodatkowe tłoczenia gwarantują, że zarówno Wy, jak i Wasi goście będziecie pod wrażeniem. Ponadto, dostępne są w różnych barwach. Począwszy od bieli, a skończywszy na czerni, czy nawet zieleni. Kolor, który wybierzecie, powinien pasować do stylu przyjęcia lub pory roku, którą wybierzecie na przygotowanie swojego wspaniałego przyjęcia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający goście będą zachwyceni Waszym wyborem.