Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Figurki Komunijne

Figurki Komunijne  

Wzorem zaczerpniętym z przyjęć weselnych jest składanie podziękowań gościom, którzy zechcieli uczestniczyć w uroczystości komunijnej. Miłym zwyczajem jest wręczanie przez głównego bohatera symbolicznych upominków wychodzącym uczestnikom. Na zakup takich upominków decyduje się coraz więcej rodziców. Pozwalają wyrazić wdzięczność za towarzyszenie dziecku w tym ważnym dniu, a dla samych gości są niezwykłą pamiątką. Takim gadżetem, specjalnie do tego celu przeznaczonym, są różnorodne figurki, dostępne w naszej ofercie.

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Figurki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Co będzie najlepszą pamiątką przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej? Figurki uroczyście ubranych dzieci - chłopca lub dziewczynki, przystępujących do przyjęcia sakramentu. Proponowane przez nas bibeloty pięknie się prezentują, zwłaszcza że mają żywe barwy i stanowią bardzo staranne odwzorowanie. Oferujemy je w różnych wariantach, każdy może więc wybrać odpowiedni dla siebie. Figurki komunijne wykonywane są z materiałów odpornych na wszelkie uszkodzenia, każdy obdarowany będzie mógł cieszyć się nimi przez długi czas, ciesząc oko ich wciąż żywymi kolorami. Dzięki różnorodności motywów, mogą Państwo zdecydować się na produkt najlepiej odpowiadający upodobaniom Państwa a przede wszystkim Państwa dzieci, które z uciechą podziękują za przybycie zebranym gościom.

Aniołki komunijne

Podziękowaniem od chłopca i dziewczynki przystępujących do Pierwszej Komunii mogą być urocze aniołki. Każdy chętnie przyjmie taki podarunek, gdyż uważa się, że anioły wnoszą do domu radość, szczęście i Boże błogosławieństwo. Tego typu prezenty mają więc szczególnie pozytywny wydźwięk. W dodatku proponujemy je w wyjątkowo atrakcyjnych formach. Aniołki komunijne małe i duże, mające postać komunijnych dzieci, w kolorowych szatach - każde z nich prezentują się niezwykle urokliwie. Z pewnością rozczulą i wzruszą wszystkich, którym zostaną wręczone. Taki gadżet nie da nikomu zapomnieć o tej podniosłej chwili.

Propozycje warte uwagi

Zwyczaj składania podziękowań dla gości komunijnych i wręczania im symbolicznych upominków nie jest jeszcze silnie rozpowszechniony, ale jest to trend, który zdecydowanie warto przyjąć. Decyduje się na to coraz więcej osób, widząc zasadność takiego zachowania. To niewątpliwie niezwykle miły gest, sposób na wyrażenie wdzięczności uczestnikom uroczystości oraz wyjątkowo piękna pamiątka. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem - z pewnością trafimy w gusta każdego.