Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

ODZIEŻ REKLAMOWA

Importer gadżetów reklamowych z logo

ZAPROSZENIA EVENTOWE

Dystrybutor gadżetów z logo

BONY UPOMINKOWE

bONY UPOMINKOWE

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Ekskluzywne Gadżety firmowe

wizytówki przemyśl

______________________

SKRZYNKI PREZENTOWE DREWNIANE

SKRZYNKI PREZENTOWE

MAGICZNY GADŻET Z FIOLKĄ!

Kartki świąteczne z nasionami

______________________

DRUKARNIA CYFROWA

wizytówki przemyśl

Drukarnia w Przemyślu

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

Figurki komunijne na tort z wizerunkiem dziewczynki i chłopca

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Figurki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Co będzie najlepszą pamiątką przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej? Figurki uroczyście ubranych dzieci - chłopca lub dziewczynki, przystępujących do przyjęcia sakramentu. Proponowane przez nas bibeloty pięknie się prezentują, zwłaszcza że mają żywe barwy i stanowią bardzo staranne odwzorowanie. Oferujemy je w różnych wariantach, każdy może więc wybrać odpowiedni dla siebie. Figurki komunijne wykonywane są z materiałów odpornych na wszelkie uszkodzenia, każdy obdarowany będzie mógł cieszyć się nimi przez długi czas, ciesząc oko ich wciąż żywymi kolorami. Dzięki różnorodności motywów, mogą Państwo zdecydować się na produkt najlepiej odpowiadający upodobaniom Państwa a przede wszystkim Państwa dzieci, które z uciechą podziękują za przybycie zebranym gościom.

Aniołki komunijne

Podziękowaniem od chłopca i dziewczynki przystępujących do Pierwszej Komunii mogą być urocze aniołki. Każdy chętnie przyjmie taki podarunek, gdyż uważa się, że anioły wnoszą do domu radość, szczęście i Boże błogosławieństwo. Tego typu prezenty mają więc szczególnie pozytywny wydźwięk. W dodatku proponujemy je w wyjątkowo atrakcyjnych formach. Aniołki komunijne małe i duże, mające postać komunijnych dzieci, w kolorowych szatach - każde z nich prezentują się niezwykle urokliwie. Z pewnością rozczulą i wzruszą wszystkich, którym zostaną wręczone. Taki gadżet nie da nikomu zapomnieć o tej podniosłej chwili.

Propozycje warte uwagi

Zwyczaj składania podziękowań dla gości komunijnych i wręczania im symbolicznych upominków nie jest jeszcze silnie rozpowszechniony, ale jest to trend, który zdecydowanie warto przyjąć. Decyduje się na to coraz więcej osób, widząc zasadność takiego zachowania. To niewątpliwie niezwykle miły gest, sposób na wyrażenie wdzięczności uczestnikom uroczystości oraz wyjątkowo piękna pamiątka. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem - z pewnością trafimy w gusta każdego.