Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Obrazki na Komunię

Obrazki na Komunię 

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na komunię, przychodzimy z odsieczą! Proponujemy niezwykłe upominki, które będą cieszyły oko dziecka i rodziców przez długie lata - mianowicie obrazki wykonane ze srebra o nieskazitelnej czystości 99,995%. Powstały dzięki wykorzystaniu opatentowanego systemu Miro-Silver włoskiej marki Beltrami Gioielli. Wybierając nasz produkt, masz gwarancję odporności na śniedzenie, mechaniczne odkształcenia a także osadzanie się zabrudzeń na powierzchni, przez co pozostaje idealnie gładka i błyszcząca przez długi czas. Taki upominek to wyjątkowa i niezwykle trwała pamiątka komunijna.

Jest 45 produktów.
Pokazuje 1 - 45 z 45 elementów

Oryginalny prezent na komunię

Wybierając prezent, mający stanowić niezwykłą pamiątkę ważnego przeżycia, jakim jest komunia, trzeba pamiętać o tym, że dziecko będzie często do niego wracać, przypominając wydarzenia tamtego uroczystego dnia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy obrazki srebrne na komunię o różnorodnych, ciekawych motywach, stanowiących nawiązanie do duchowego znaczenia tego święta. Dzięki niemu możemy przekazać dziecku, że ten sakrament jest dla niego najważniejszym momentem, ponieważ przyjmuje do swojego serca Pana Jezusa. Posiadamy obrazki między innymi z wizerunkiem dziecka przystępującego do komunii, co będzie doskonałym sposobem, aby mu to uświadomić. Wszystkie obrazy ze srebra na życzenie klienta mogą zostać wzbogacone grawerowanym napisem. Dzięki temu pamiątki z pierwszej komunii świętej będą miały indywidualny, prywatny przekaz i zyskają na wartości.

Wysoka jakość wykonania

Szlachetny materiał, jakim jest srebro wysokiej próby, gwarantuje naszym obrazkom doskonały wygląd, utrzymujący się przez wiele lat, bez obaw o patynę czy zarysowania powierzchni. Jeśli więc szukasz oryginalnego i wyjątkowego prezentu na komunię, to nasze produkty są najlepszym wyborem. Estetykę obrazków podnoszą starannie wykonane postaci a także ciekawe kształty przedmiotów. Ich walory wizualne czynią je idealną ozdobą każdego otoczenia, możesz więc mieć pewność, że Twój prezent będzie cieszył oko.

Sakralne pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą

Proponowane przez nas sakralne obrazy ze srebra to świetny wybór zwłaszcza wtedy, gdy chcesz podarować coś wartościowego. Przedmioty wykonane z czystego srebra mają ponadczasową wartość, klasę i prestiż. Możesz mieć pewność, że wręczony obrazek wzbudzi podziw i zostanie doceniony. Gwarancję tego daje też fakt, że w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie wysokiej klasy produkty, dostarczane przez renomowanych producentów. Oferujemy szeroki wybór prezentów komunijnych - oryginalnych, trwałych i pięknych.