Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

ZAPROSZENIA EVENTOWE

Dystrybutor gadżetów z logo

BONY UPOMINKOWE

bONY UPOMINKOWE

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Ekskluzywne Gadżety firmowe

wizytówki przemyśl

______________________

SKRZYNKI PREZENTOWE DREWNIANE

SKRZYNKI PREZENTOWE

MAGICZNY GADŻET Z FIOLKĄ!

Kartki świąteczne z nasionami

______________________

DRUKARNIA CYFROWA

wizytówki przemyśl

Drukarnia w Przemyślu

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

Obrazki na Komunię

Obrazki na Komunię  

Jest 57 produktów.
Pokazuje 1 - 57 z 57 elementów

Oryginalny prezent na komunię

Wybierając prezent, mający stanowić niezwykłą pamiątkę ważnego przeżycia, jakim jest komunia, trzeba pamiętać o tym, że dziecko będzie często do niego wracać, przypominając wydarzenia tamtego uroczystego dnia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy obrazki srebrne na komunię o różnorodnych, ciekawych motywach, stanowiących nawiązanie do duchowego znaczenia tego święta. Dzięki niemu możemy przekazać dziecku, że ten sakrament jest dla niego najważniejszym momentem, ponieważ przyjmuje do swojego serca Pana Jezusa. Posiadamy obrazki między innymi z wizerunkiem dziecka przystępującego do komunii, co będzie doskonałym sposobem, aby mu to uświadomić. Wszystkie obrazy ze srebra na życzenie klienta mogą zostać wzbogacone grawerowanym napisem. Dzięki temu pamiątki z pierwszej komunii świętej będą miały indywidualny, prywatny przekaz i zyskają na wartości.

Wysoka jakość wykonania

Szlachetny materiał, jakim jest srebro wysokiej próby, gwarantuje naszym obrazkom doskonały wygląd, utrzymujący się przez wiele lat, bez obaw o patynę czy zarysowania powierzchni. Jeśli więc szukasz oryginalnego i wyjątkowego prezentu na komunię, to nasze produkty są najlepszym wyborem. Estetykę obrazków podnoszą starannie wykonane postaci a także ciekawe kształty przedmiotów. Ich walory wizualne czynią je idealną ozdobą każdego otoczenia, możesz więc mieć pewność, że Twój prezent będzie cieszył oko.

Sakralne pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą

Proponowane przez nas sakralne obrazy ze srebra to świetny wybór zwłaszcza wtedy, gdy chcesz podarować coś wartościowego. Przedmioty wykonane z czystego srebra mają ponadczasową wartość, klasę i prestiż. Możesz mieć pewność, że wręczony obrazek wzbudzi podziw i zostanie doceniony. Gwarancję tego daje też fakt, że w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie wysokiej klasy produkty, dostarczane przez renomowanych producentów. Oferujemy szeroki wybór prezentów komunijnych - oryginalnych, trwałych i pięknych.