Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Urodziny

Urodziny 

Przygotowanie urodzin

Urodziny to bardzo ważna okazja dla każdego człowieka – czy to małego, czy też już większego. To zawsze świetny moment do spotkania w większym gronie i wspólnego świętowania. Cieszą się z tego przede wszystkim najmłodsi, którzy uwielbiają zapraszać przyjaciół do domu lub w inne, specjalnie do tego przeznaczone i przystrojone miejsca. Ale czym byłaby dobra impreza bez odpowiedniego zaproszenia?


Fantastyczne zaproszenia urodzinowe można zdobyć właśnie u nas! Ulubieni bohaterowie bajek i seriali najlepiej zachęcą znajomych do przybycia na zabawę i będą stanowiły piękną pamiątkę na przyszłość. Twoje dziecko uwielbia Krainę Lodu? A może Twoja pociecha to wielki fan Batmana lub brygady Avengers? W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy piękne, gotowe do wypisania kartki, razem z równie uroczymi kopertami. Wszystkie można bardzo dokładnie obejrzeć na załączonych zdjęciach. Zaproszenia na urodziny powinny być tak niezwykłe jak sama okazja – dzieciom sprawi to mnóstwo radości. Warto!

Jest 86 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 66 z 86 elementów