Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Urodziny

Urodziny  

Przygotowanie urodzin

Urodziny to bardzo ważna okazja dla każdego człowieka – czy to małego, czy też już większego. To zawsze świetny moment do spotkania w większym gronie i wspólnego świętowania. Cieszą się z tego przede wszystkim najmłodsi, którzy uwielbiają zapraszać przyjaciół do domu lub w inne, specjalnie do tego przeznaczone i przystrojone miejsca. Ale czym byłaby dobra impreza bez odpowiedniego zaproszenia?


Fantastyczne zaproszenia urodzinowe można zdobyć właśnie u nas! Ulubieni bohaterowie bajek i seriali najlepiej zachęcą znajomych do przybycia na zabawę i będą stanowiły piękną pamiątkę na przyszłość. Twoje dziecko uwielbia Krainę Lodu? A może Twoja pociecha to wielki fan Batmana lub brygady Avengers? W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy piękne, gotowe do wypisania kartki, razem z równie uroczymi kopertami. Wszystkie można bardzo dokładnie obejrzeć na załączonych zdjęciach. Zaproszenia na urodziny powinny być tak niezwykłe jak sama okazja – dzieciom sprawi to mnóstwo radości. Warto!

Jest 90 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 90 elementów