Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Banery i plakaty

Banery i plakaty 

Organizacja przyjęcia komunijnego w wynajętym lokalu często wiążę się z koniecznością odpowiedniego udekorowania sali. Jest to niezbędne także w przypadku przyjęcia w domu - wtedy może mieć ono również bardzo podniosły charakter i uroczystą oprawę. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w gustowne dekoracje sali i dobrze je skomponować. Oferujemy wiele takich produktów, a pośród nich między innymi plakaty i banery papierowe do powieszenia na ścianę. Pozwolą zmienić pokój w uroczyście udekorowaną salę, przez co uczestnicy łatwo poddadzą się wyjątkowej atmosferze.

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Motywy komunijne w różnym wydaniu

Z obchodami Pierwszej Komunii Świętej mocno kojarzą się przede wszystkim kolory - biel i złoto, ale nie tylko. Oferowane przez nas dekoracje komunijne bogate są we wzory kojarzące się z tą uroczystością. Wykonane z wielką starannością, prezentują się bardzo elegancko i dodają uroku każdemu otoczeniu. Gdy wybierze się na przykład banery, nie trzeba martwić się o oprawę wydarzenia, nawet jeśli przyjęcie odbywa się w domu. Drukowane są na wysokiej klasy papierze w oparciu o nowoczesne techniki druku. Dekoracje, jakie oferujemy, prezentują się znakomicie i doskonale spełniają swoją funkcję, dodając otoczeniu elegancji. Ponadto dzięki swej formie są łatwe do przechowania.

Nie tylko banery

W naszej ofercie klimatycznych dekoracji sali na komunię można też znaleźć wyjątkowe balony. Wykorzystanie ich będzie świetnym sposobem na udekorowanie pomieszczenia, w którym odbędzie się przyjęcie oraz czymś, co szczególnie ucieszy najmłodszych uczestników. Różne rozmiary, stosowne napisy i motywy komunijne w spokojnych kolorach - takie balony komunijne będą stanowić świetne dopełnienie dekoracji każdego otoczenia. Ich uniwersalny charakter pozwala dopasować je do oprawy, zarówno gdy pozostałe dekoracje są bardzo szykowne, jak i bardziej stonowane w wyrazie.

Warto je wybierać

Dekoracje papierowe czy też w formie balonów, podnoszą rangę uroczystości, co ważne jest zwłaszcza wtedy, gdy organizowana jest w domu. Pozwalają lepiej poczuć atmosferę tego podniosłego święta. Nie trzeba także ponosić zbyt dużych kosztów, aby samodzielnie stworzyć niezwykły klimat i elegancko udekorowane wnętrze. Gwarantujemy przystępne ceny plakatów, banerów i balonów na komunię oraz wszelkich innych dekoracji, dzięki którym można nadać wyjątkowy charakter otoczenia i uroczystości.