Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła  

Nie każdy organizuje przyjęcie komunijne w lokalu. Kiedy urządza się je w domu, odpowiednie przygotowanie go na tę uroczystość jest niezwykle ważne. W naszej ofercie można znaleźć liczne dekoracje, dzięki którym w otoczeniu zapanuje niezwykła i podniosła atmosfera. W asortymencie nie mogło zabraknąć praktycznych, ale i ozdobnych artykułów, jakimi są pokrowce na krzesła. Jest to idealny wybór w przypadku posiadania mało eleganckich krzeseł. Jeśli pragniesz, aby całe otoczenie posiadało odpowiedni, gustowny wygląd, skorzystaj z naszej oferty.

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Elegancja w każdym calu

Białe, wykonane z drobiazgową starannością i precyzyjnie wykończone pokrowce prezentują się niezwykle uroczyście. Jest to ogromnie wyrafinowany element dekoracyjny, doskonale znany z organizacji wesel, z powodzeniem stosowany także przy urządzaniu przyjęć komunijnych. Dzięki niemu każdy zwykły pokój może zamienić się w eleganckie otoczenie, w którym przyjemnie będzie się celebrować Pierwszą Komunię Świętą, czując podniosły charakter uroczystości. Jest to tym bardziej możliwe, że proponowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej klasy tkanin, na przykład satyny, mają też matowe bądź połyskliwe wykończenie. Dzięki temu, że dostępne są w różnych wariantach, można je idealnie dopasować do innych dekoracji komunijnych, zwłaszcza nakrycia stołu.

Praktyczny wymiar

Udekorowane w ten sposób krzesła sprawiają, że stół i jego otoczenie będą wyglądać niezwykle uroczyście. Eleganckie pokrowce, wykonane z wysokiej klasy tkanin, to także znakomity, sprytny sposób na ukrycie mało estetycznych czy nie pasujących do klimatu tej uroczystości mebli. Krzesła pokryte pokrowcami będą wyglądać pięknie, elegancko, stanowiąc doskonałe dopełnienie przygotowanego do celebracji otoczenia.

Nieprzeciętna trwałość

Oferowane przez nas pokrowce na krzesła to wyjątkowe artykuły komunijne. Dzięki ich solidnemu wykonaniu można mieć pewność, że w nienaruszonym stanie przetrwają nie tylko do końca uroczystości, ale też znacznie dłużej. Gwarancję tego dają grube, odporne na uszkodzenia materiały, wśród których prym wiedzie niezwykle elegancka satyna. Mogą też posłużyć jeszcze podczas innych przyjęć, doskonale spełniając swą funkcję, a ponieważ oferujemy je w przystępnych cenach, ich wybór jest ekonomiczną i bardzo dobrą inwestycją. Śmiało zdecyduj się na ten zakup, a z pewnością nie będziesz żałował. Wysoka jakość, szyk i elegancja w jednym!