Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

AUTO DO ŚLUBU

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców 

Żadna uroczystość weselna nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej jednej z najpiękniejszych chwil w życiu Młodej Pary i ich rodziców - to właśnie ten niezwykły moment, kiedy to wszyscy goście zamierają w przejmującej ciszy i stają się cichymi świadkami wzruszających podziękowań świeżo poślubionych małżonków dla rodziców to jedna z najbardziej podniosłych chwil w całym życiu. Wdzięczność za troskę, miłość oraz dobre wychowanie wyrażona w postaci prezentu oraz eleganckiego podziękowania na papierze to niezbędny punkt każdego wesela.

Szeroki wybór podziękowań

Nasz sklep oferuje Państwu wyjątkowe podziękowania ślubne dla rodziców, które możesz nabyć w kilku wariantach: w formie luksusowej kartki z podziękowaniami, listu w prostokątnym pudełeczku lub zapakowanego w tubę z marszczonego papieru z dodatkiem delikatnej, kwiatowej dekoracji. Tak różnorodna forma podziękowań umożliwia ich dopasowanie zarówno do motywu przewodniego uroczystości, jak i wybranej przez Młodych piosenki.

Podkategorie

    Jest 22 produktów.
    Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów