Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców na ślub i wesele

Żadna uroczystość weselna nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej jednej z najpiękniejszych chwil podczas przyjęcia - wyrażenia w gronie gości wyrazów wdzięczności rodzicom. To niezwykły, podniosły moment, kiedy wszyscy zebrani zamierają w przejmującej ciszy i stają się cichymi świadkami wzruszających podziękowań Pary Młodej dla rodziców a także osób niezwykle bliskich, zasłużonych w ich życiu. Wdzięczność za troskę, miłość oraz dobre wychowanie okazać można poprzez niezwykły prezent oraz eleganckie podziękowanie na papierze, które posiadamy w swojej ofercie. 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Szeroki wybór podziękowań

Nasz sklep oferuje wyjątkowe formy ślubnych podziękowań dla rodziców, które można nabyć w kilku wariantach: luksusowej kartki z przygotowanym specjalnie tekstem, listu w prostokątnym pudełeczku lub zapakowanego w tubę z marszczonego papieru z dodatkiem delikatnej, kwiatowej dekoracji. Tak różnorodna forma podziękowań umożliwia dopasowanie ich zarówno do motywu przewodniego uroczystości, jak i wybranej przez Młodą Parę piosenki. Można wybierać pośród produktów utrzymanych w stylu retro, rustykalnym czy wśród bardzo eleganckich kartek zapakowanych w wymyślne pudełeczka. Tak wyrafinowane przedmioty to nie tylko znakomity sposób na tradycyjne wyrażenie wdzięczności rodzicom za trud włożony w wychowanie, ale też doskonała pamiątka.

Prezenty dla rodziców

Tradycją jest dołączanie do uroczystych podziękowań niewielkich, eleganckich i symbolicznych podarunków. Może to być komplet pięknych filiżanek, kubków czy obrazek ze Świętą Rodziną. Proponujemy różnorodne prezenty dla rodziców, których wręczenie w odpowiednim momencie, w niezwykły sposób podkreśli charakter uroczystości, zapewniając moc wzruszeń i emocji. Tego rodzaju podarunki są też doskonałą pamiątką wyjątkowego wydarzenia, jakim dla rodziców jest ślub ich dzieci. Piękne, wysokiej jakości przedmioty pomagają jeszcze lepiej wyrazić wdzięczność i miłość, stanowiąc doskonałe dopełnienie wzruszającego momentu wesela.

Co wybrać?

Wybierając zarówno podziękowania, jak i dołączane do nich symboliczne upominki, polecamy dopasować ich styl do charakteru wesela bądź oprawy wyjątkowego momentu składania podziękowań. Na pewno warto także uwzględnić preferencje odbiorców - dla niektórych osób najlepszym podarkiem będą eleganckie filiżanki czy estetyczne, ale praktyczne kubki, podczas gdy dla innych - religijny obrazek. Kierowanie się również takimi względami da gwarancję, że wręczone dla rodziców podziękowanie jako prezent wzbudzi emocje i prawdziwe wzruszenie.