Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców na ślub i wesele

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Szeroki wybór podziękowań

Nasz sklep oferuje wyjątkowe formy ślubnych podziękowań dla rodziców, które można nabyć w kilku wariantach: luksusowej kartki z przygotowanym specjalnie tekstem, listu w prostokątnym pudełeczku lub zapakowanego w tubę z marszczonego papieru z dodatkiem delikatnej, kwiatowej dekoracji. Tak różnorodna forma podziękowań umożliwia dopasowanie ich zarówno do motywu przewodniego uroczystości, jak i wybranej przez Młodą Parę piosenki. Można wybierać pośród produktów utrzymanych w stylu retro, rustykalnym czy wśród bardzo eleganckich kartek zapakowanych w wymyślne pudełeczka. Tak wyrafinowane przedmioty to nie tylko znakomity sposób na tradycyjne wyrażenie wdzięczności rodzicom za trud włożony w wychowanie, ale też doskonała pamiątka.

Prezenty dla rodziców

Tradycją jest dołączanie do uroczystych podziękowań niewielkich, eleganckich i symbolicznych podarunków. Może to być komplet pięknych filiżanek, kubków czy obrazek ze Świętą Rodziną. Proponujemy różnorodne prezenty dla rodziców, których wręczenie w odpowiednim momencie, w niezwykły sposób podkreśli charakter uroczystości, zapewniając moc wzruszeń i emocji. Tego rodzaju podarunki są też doskonałą pamiątką wyjątkowego wydarzenia, jakim dla rodziców jest ślub ich dzieci. Piękne, wysokiej jakości przedmioty pomagają jeszcze lepiej wyrazić wdzięczność i miłość, stanowiąc doskonałe dopełnienie wzruszającego momentu wesela.

Co wybrać?

Wybierając zarówno podziękowania, jak i dołączane do nich symboliczne upominki, polecamy dopasować ich styl do charakteru wesela bądź oprawy wyjątkowego momentu składania podziękowań. Na pewno warto także uwzględnić preferencje odbiorców - dla niektórych osób najlepszym podarkiem będą eleganckie filiżanki czy estetyczne, ale praktyczne kubki, podczas gdy dla innych - religijny obrazek. Kierowanie się również takimi względami da gwarancję, że wręczone dla rodziców podziękowanie jako prezent wzbudzi emocje i prawdziwe wzruszenie.