Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

I KOMUNIA ŚWIĘTA I CHRZEST  

Przygotowanie do komunii dziecka

Komunia święta jest ważnym wydarzeniem duchowym i takim powinna pozostać. Nie da się jednak ukryć, że jest ona także wydarzeniem wymagającym szczególnej logistyki. Przygotowania do pierwszej komunii dziecka są czasochłonne i pracochłonne. Nauka modlitw, kwiaty do kościoła, scenariusze imprezy, podziękowania dla księdza, planowanie rodzinnego obiadu, pieczenie tortu, poszukiwania fotografa, kupowanie pamiątek, itd. Już od samego wymieniania rzeczy do załatwienia, może zakręcić się w głowie. Poniżej znajdziecie wskazówki dotyczące przygotowań praktycznych. O czym należy pamiętać szykując się do wielkiego wydarzenia? Jak się przygotować? 

Uszycie sukienki lub garnituru dla dziecka to jedno. Zakup odpowiednich dodatków - to drugie. Ważna jest również organizacja przyjęcia. Najlepiej zacząć od sporządzenia listy gości. Przy większej liczbie gości warto przemyśleć zorganizowanie przyjęcia w lokalu. Jedzenie zostanie przygotowane przez profesjonalistów, dzięki czemu problem poczęstunku odpadnie. Jeśli planujecie skromny poczęstunek tylko dla najbliższych, wówczas możecie zorganizować je we własnym domu. Uwaga! Biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej rodziców organizuj przyjęcia komunijne w restauracjach, lokal należy zarezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem tak, żeby później nie było przykrych niespodzianek. Ważnym elementem przygotowań przyjęcia są również podziękowania dla gości. Niewielki upominek podarowany na zakończenie imprezy, na pewno ucieszy gości i będzie eleganckim akcentem.

Jest 305 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 102 z 305 elementów