Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

I KOMUNIA ŚWIĘTA I CHRZEST  

Przygotowanie do komunii dziecka

Komunia święta jest ważnym wydarzeniem duchowym i takim powinna pozostać. Nie da się jednak ukryć, że jest ona także wydarzeniem wymagającym szczególnej logistyki. Przygotowania do pierwszej komunii dziecka są czasochłonne i pracochłonne. Nauka modlitw, kwiaty do kościoła, scenariusze imprezy, podziękowania dla księdza, planowanie rodzinnego obiadu, pieczenie tortu, poszukiwania fotografa, kupowanie pamiątek, itd. Już od samego wymieniania rzeczy do załatwienia, może zakręcić się w głowie. Poniżej znajdziecie wskazówki dotyczące przygotowań praktycznych. O czym należy pamiętać szykując się do wielkiego wydarzenia? Jak się przygotować? 

Uszycie sukienki lub garnituru dla dziecka to jedno. Zakup odpowiednich dodatków - to drugie. Ważna jest również organizacja przyjęcia. Najlepiej zacząć od sporządzenia listy gości. Przy większej liczbie gości warto przemyśleć zorganizowanie przyjęcia w lokalu. Jedzenie zostanie przygotowane przez profesjonalistów, dzięki czemu problem poczęstunku odpadnie. Jeśli planujecie skromny poczęstunek tylko dla najbliższych, wówczas możecie zorganizować je we własnym domu. Uwaga! Biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej rodziców organizuj przyjęcia komunijne w restauracjach, lokal należy zarezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem tak, żeby później nie było przykrych niespodzianek. Ważnym elementem przygotowań przyjęcia są również podziękowania dla gości. Niewielki upominek podarowany na zakończenie imprezy, na pewno ucieszy gości i będzie eleganckim akcentem.

Jest 285 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 285 elementów