Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Dekoracje i dodatki na Pierwszą Komunię świętą oraz Sakramentu Chrztu Świętego

Przygotowanie do komunii dziecka

Komunia święta i chrzest to ważne wydarzenia duchowe i takie powinny pozostać. Nie da się jednak ukryć, że wymagają szczególnej logistyki - rezerwacja sali na przyjęcie, kwiaty, fotograf, zaproszenia na chrzest lub zaproszenia komunijne. Często pojawia się także pytanie, gdzie kupić najpiękniejsze kartki okolicznościowe. Wszystko jest na Twojej głowie, dlatego chętnie szukasz pomocy. Poniżej znajdziesz wskazówki, kiedy i jak napisać tekst zaproszenia na chrzest oraz komunię

Jest 280 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 66 z 280 elementów

Tekst zaproszenia na komunię

Zaproszenia komunijne warto wręczyć gościom minimum miesiąc przed planowanym wydarzeniem tak, by mogli się przygotować stosownie do okoliczności. Jeśli zdecydujesz się wysłać zaproszenia pocztą, zadbaj o to, by potwierdzić obecność gości, na przykład w rozmowie telefonicznej. Najbliższych można powiadomić wcześniej, szczególnie że datę komunii znasz z dużym wyprzedzeniem. Warto też wybrać gotowy tekst zaproszenia na komunię tak, by uniknąć błędów i wszystkim gościom przekazać takie same informacje.

Tekst zaproszenia na chrzest

Kiedy zapraszać gości na chrzest? Świeżo upieczeni rodzice mogą mieć problem z pamiętaniem o każdym szczególe. Zwykle jest to rodzinne wydarzenie, dlatego zaproszenia na chrzest warto wręczyć osobiście miesiąc wcześniej. Śmiało wykorzystaj odpowiadający Tobie gotowy tekst zaproszenia na chrzest. To ułatwi i tak stresujące przygotowania do uroczystości. Odpowiednio dobrane kartki okolicznościowe to dodatek, który podkreśli odświętny charakter wydarzenia.