Prezenty - Gadżety

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

NAKLEJKI KOMUNJINE

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Dekoracje i dodatki na Pierwszą Komunię świętą oraz Sakramentu Chrztu Świętego

Jest 338 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 338 elementów

Tekst zaproszenia na komunię

Zaproszenia komunijne warto wręczyć gościom minimum miesiąc przed planowanym wydarzeniem tak, by mogli się przygotować stosownie do okoliczności. Jeśli zdecydujesz się wysłać zaproszenia pocztą, zadbaj o to, by potwierdzić obecność gości, na przykład w rozmowie telefonicznej. Najbliższych można powiadomić wcześniej, szczególnie że datę komunii znasz z dużym wyprzedzeniem. Warto też wybrać gotowy tekst zaproszenia na komunię tak, by uniknąć błędów i wszystkim gościom przekazać takie same informacje.

Tekst zaproszenia na chrzest

Kiedy zapraszać gości na chrzest? Świeżo upieczeni rodzice mogą mieć problem z pamiętaniem o każdym szczególe. Zwykle jest to rodzinne wydarzenie, dlatego zaproszenia na chrzest warto wręczyć osobiście miesiąc wcześniej. Śmiało wykorzystaj odpowiadający Tobie gotowy tekst zaproszenia na chrzest. To ułatwi i tak stresujące przygotowania do uroczystości. Odpowiednio dobrane kartki okolicznościowe to dodatek, który podkreśli odświętny charakter wydarzenia.