Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Delikatne i Lekkie

Delikatne zaproszenia ślubne. Lekkie kartki weselne i delikatne zawiadomienia na ślub

Każda ceremonia ślubna wyróżnia się swoją delikatnością. W tym cudownym dniu warto zadbać o to, aby goście weselni mogli poczuć wyjątkową atmosferę Waszego wydarzenia. Jeśli zależy Wam na tym, aby szczegóły, o które musicie zadbać, były w lekkim i delikatnym stylu, to nie mogliście trafić lepiej. Wedding art specjalnie dla Was zadbał o to, abyście mogli cieszyć się wyborem takich właśnie zaproszeń ślubnych. My podajemy Wam propozycje, a Wy musicie tylko wybrać, który z modeli podoba Wam się najbardziej!

Jest 144 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 102 z 144 elementów

Wyjątkowe, eleganckie zaproszenia ślubne

Jeśli interesują Was delikatne zaproszenia ślubne, to nasza oferta jest dla Was idealna. Pośród 144 modeli w tym stylu, z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Oferta jest naprawdę szeroka i różnorodna. Ten ogromny wybór pozwoli Wam znaleźć odpowiedni wzór, który będzie doskonale odzwierciedlać motyw przewodni wesela. Ważne jest, żeby każdy szczegół był do siebie dopasowany. Pozwoli to na wyjątkowy charakter Waszej uroczystości ślubnej. Wasi goście będą wiedzieli, jak wielkich starań dołożyliście, aby spełniło się Wasze marzenie o przyjęciu weselnym.

Francuskie znaczy lekkie?

Francuzi słyną z tego, że mają niesamowite wyczucie smaku i estetyki, dlatego nasze delikatne zaproszenia ślubne nazywamy francuskimi. W oferowanych motywach widoczna jest niebywała dbałość o szczegóły, której nie powstydzi się żadna przyszła para młoda. Zależy Wam, aby przyjęcie weselne charakteryzowało się lekkością i niebanalną elegancją? W naszym sklepie znajdziesz idealne, lekkie wzory ślubne, które cechują się jednym z najnowszych, francuskich trendów w branży ślubno-weselnej. To doskonała propozycja dla osób, które chcą, aby ich wesele było zapamiętane jako jedno z tych, które przede wszystkim skupiało uwagę na romantyczności i delikatności.

Wiele rzeczy otrzymacie w cenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenie wymarzonego przyjęcia ślubnego wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego nasze delikatne zaproszenia ślubne zawierają w swojej cenie wydruk tekstu, imiona i nazwiska gości oraz pary młodej, informację o weselu, potwierdzenie przybycia oraz oczywiście dopasowaną do niego kopertę. Kolory zaczynają się od bieli, a kończą na purpurze czy złocie. Dzięki temu nawet najbardziej wymagająca para młoda z pewnością znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Modele, które Wam proponujemy, przyciągają wzrok i zachwycą Waszych gości. Zapraszamy na naszą stronę. Zamówienia można składać poprzez formularz, co znacznie przyspieszy realizację zlecenia.