Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Zaproszenia Studniówkowe

Zaproszenia Studniówkowe 

Zaproszenia studniówkowe to jeden z nieodłącznych elementów przygotowań do tej ważnej imprezy. Najczęściej za ich wybór odpowiedzialna jest szkoła. W porozumieniu z uczniami danej klasy, zamawiane są większe ilości zaproszeń, co wiąże się z atrakcyjnymi rabatami. Oprócz korzystnej ceny, nie bez znaczenia jest też sam wygląd zaproszeń.  

Choćby dlatego w naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroki wybór wzorów zaproszeń studniówkowych. Podobnie jak umiejętnie dobrana sukienka czy dopasowana do urody fryzura, mogą one podkreślić charakter tego ważnego w życiu młodych ludzi wydarzenia. By zrobić dobre wrażenie na partnerze, warto dobrać zaproszenie na studniówkę, które jak sama impreza na długo zapadnie w jego pamięci.  

Studniówka - jedyny taki dzień

Studniówka to pierwszy tak ważny bal w życiu przyszłych maturzystów. By zrobić świetne wrażenie na naszym partnerze, możemy wręczyć mu starannie wybrane zaproszenie studniówkowe. Teraz znaleźć je można w naszym sklepie online, w którym zgromadziliśmy starannie zaprojektowane klasyczne i oryginalne zaproszenia, które uświetnią wydarzenie.  

Popularne wzory zaproszeń

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć najmodniejszych aktualnie zaproszeń na studniówkę. Niebanalna grafika, wysokiej jakości papier oraz ciekawy tekst lub miejsce na jego wpisanie są gwarancją przyciągającego wzrok zaproszenia. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniami studniówkowymi, wśród których z pewnością każdy znajdzie odpowiadające swoim oczekiwaniom.  

Podkategorie

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów