Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

AUTO DO ŚLUBU PRZEMYŚL

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Menu i Winietki

Menu i Winietki 

Podkategorie

  • Menu weselne

    Ile to razy goście zastanawiali się, jakie to danie przyjdzie im skosztować na uroczystości weselnej. Tą drobną, aczkolwiek zauważalną trudność może rozwiązać zakup menu na ślub. Co się kryje pod tym hasłem? To eleganckie, niewielkich rozmiarów piękne menu weselne, w środku którego znajduje się karteczka ze spisem wszystkich dań serwowanych na przyjęciu. Menu ślubne zawiera nie tylko nazwy potraw, ale także alternatywne wersje dla osób ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi. To atrakcyjne podejście, jednocześnie tanie w swojej prostocie (cena kartki to koło 4,5zł za sztukę) z pewnością docenią zarówno dorośli, jak i dzieci.

  • Winietki na Stół

    Nie ulega wątpliwości, że dobrze zorganizowane przyjęcie weselne to nie tylko starannie przygotowane menu i zabawy, ale także dbałość o szczegóły. W tym szczególnym dniu nie powinno być żadnego zamieszania, dlatego przyszli małżonkowie powinni zdecydować się na zakup winiety na wesele, która rozwiąże problem samodzielnego usadzenia się gości. Eleganckie winietki na ślub pozwolą zaplanować usadzenie gości. To dyskretne i jednocześnie tanie rozwiązanie. Winietki weselne mają tę zaletę, iż są nietypowe, często pięknie zdobione, pasujące do wiodącego motywu. Już dziś zdecyduj, jakie winietki ślubne najbardziej przypadną Ci do gustu!

Jest 233 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 233 elementów