Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Obrazki srebrne na Komunie

Obrazki srebrne na Komunie 

Postaw na nietuzinkowy upominek na pierwszą komunię świętą. Niech ten niezwykły dzień pozostanie w pamięci dziecka na długie lata. W naszej ofercie znajdziesz srebrne obrazki wykonane ze srebra o nieskazitelnej czystości 99,995%. Powstały one z zastosowaniem opatentowanego systemu Miro-Silver® włoskiej marki Beltrami Gioielli. W Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości: odporny na śniedzenie, mechaniczne odkształcenia oraz osadzanie zabrudzeń na powierzchni.

Srebrne obrazki na Komunię w oryginalnych motywach

Oferujemy obrazki srebrne w wielu ciekawych motywach, nawiązujących do duchowego znaczenia tego niepowtarzalnego święta. Niech obdarowane dziecko wie, że najważniejszym momentem dnia jest przyjęcie po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Aby to uświadomić, podaruj mu srebrny obrazek z wizerunkiem dziecka przystępującego do Komunii. Możesz wybrać zarówno motyw dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Polecamy również obrazek Jezusa miłosiernego „Jezu ufam Tobie” oraz wizerunek Jana Pawła II. Odtąd pierwszokomunijne dziecko zawsze będzie wiedziało, do kogo zwrócić się w momentach smutku czy niepokoju. Wszystkie obrazki ze srebra mogą zostać wzbogacone o grawerkę z dowolnym tekstem – np. cytatem z Biblii czy osobistą dedykacją.

Podkategorie

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów