Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Teksty I Czcionki I Wierszyki

Regulamin I FAQ

AUTO DO ŚLUBU PRZEMYŚL

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Nowe produkty

Ramki

Srebrne ramki na pamiątkę ślubu, chrztu czy pierwszej komunii

Trudno o lepszą pamiątkę z ważnej uroczystości kościelnej niż fotografia powieszona w eleganckiej ramce na ścianie. Doskonale upamiętnia ona to wydarzenie na długie lata i może stanowić sentymentalną ozdobę mieszkania. W naszym sklepie otrzymasz ramki w sakralnych motywach, nawiązujących do symboliki chrześcijańskich sakramentów. Produkty powstały z najwyższej próby srebra 999,95 i zostały wyprodukowane przez renomowaną włoską markę Beltrami Gioielli. Tym samym zyskujesz pewność, że ramka zachowa swój początkowy wygląd przez długie lata. Nie musisz obawiać się efektu śniedzenia, zarysowań czy odkształceń. Unikniesz również konieczności częstego czyszczenia, gdyż kurz nie osadza się na powierzchni ramki.

Motywy sakralne srebrnych ramek

Na ślub polecamy między innymi ramki ze wzorem połączonych obrączek, które symbolizują wieczne połączenie dusz nowożeńców. Z okazji pierwszej komunii świetnie sprawdzi się ramka z dzieckiem przystępującym do Eucharystii. Uroczym upominkiem na chrzest będzie natomiast motyw z aniołkiem czuwającym nad maleństwem. Do każdej srebrnej ramki można dodatkowo zamówić stylową grawerkę z dowolną dedykacją.

Więcej
RamkiJest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów