Promocje

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Teksty I Czcionki I Wierszyki

Regulamin I FAQ

AUTO DO ŚLUBU PRZEMYŚL

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Nowe produkty

Kartki Świąteczne Dla Firm

Jak wybrać kartkę świąteczną dla firm, aby wzmocnić swój wizerunek?

Czy wiesz, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby poprawić wizerunek swojej firmy i zbudować zaufanie ze strony partnerów biznesowych? Świetnym sposobem, aby to osiągnąć, jest przesłanie do kontrahentów papierowej kartki świątecznej, zaprojektowanej w nowoczesny sposób i zgodny z zasadami biznesowego savoir-vivre. Kartka online wysłana na adres mailowy już nie robi na nikim wrażenia. Możesz być prawie pewien, że albo trafi ona do spamu, albo nikt nie zechce jej nawet przeczytać, nie mówiąc już o wydrukowaniu. W przypadku natomiast kartki papierowej, możesz liczyć na to, że znajdzie się ona na biurku prezesa czy dyrektora. Aby tak się jednak stało, trzeba się czymś wyróżnić. Kartka sprawiająca wrażenie kiczu, jedynie wywoła śmieszność i wpłynie negatywnie na relacje biznesowe.

Postaw na elegancję oraz minimalizm

Niech Ci nie przyjdzie do głowy, aby wysłać do klienta najtańszą kartę świąteczną, która wyglądem przypomina uliczne neony – jest pełna krzykliwych efektów: świeci, miga, a po jej otwarciu załącza się świąteczny dźwięk. Może taka niespodzianka spodoba się Twojej mamie czy babci, ale w biznesie będzie sporym nietaktem. Postaw raczej na minimalistyczne formy z ekskluzywnymi dodatkami. Żadnych nachalnych haseł reklamowych – wystarczy, że zamieścisz na kartce logotyp swojej firmy, lecz dopilnuj, aby nie przyjmował on zbyt dużych rozmiarów. Nieważne, czy to biznesowa kartka świąteczna na Wielkanoc czy Boże Narodzenie, niech sprawia wrażenie prestiżu. Efekt taki zapewni zastosowanie wzoru wycinanego laserowo lub grawerowanego. Zanim jednak wybierzesz motyw kartki dla firmy, zastanów się wcześniej, czy będzie ona odpowiednia dla Twojego partnera biznesowego. Jeżeli nie jesteś pewien, czy święta mają dla niego wymiar religijny, postaw raczej na uniwersalne motywy świeckie: choinkę, bombkę, gwiazdkę, jajko, baranka czy zajączka. Wywrzesz poza tym wrażenie na kliencie, jeżeli podarujesz mu kartkę świąteczną ze złoconymi lub srebrzonymi elementami. Dopilnuj ponadto tego, aby zarówno papier, jak i nadruk cechowała wysoka jakość.

Więcej
Kartki Świąteczne Dla FirmJest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów