Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Teksty I Czcionki I Wierszyki

Regulamin I FAQ

AUTO DO ŚLUBU PRZEMYŚL

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Nowe produkty

I KOMUNIA ŚWIĘTA I CHRZESTJest 180 produktów.

Podkategorie

 • Zaproszenia Komunijne

  Zaproszenia na komunię świętą stały się już równie popularnym produktem, jak zaproszenia ślubne. Wiele wzorów i kolorów pozwala na wybór takich, które idealnie odzwierciedlą nasze oczekiwania. Rodzina i bliscy, zaproszeni na uroczystość komunijną takim pięknym produktem ucieszą się i docenią starania przygotowujących.

  W naszym sklepie oferujemy ręcznie robione zaproszenia, piękne, oryginalne wzory, które nie powtarzają się w każdym dostępnym miejscu. Proponujemy zaproszenia wykonane z dobrej jakości papieru, malowane, drukowane lub ryte, w szerokiej gamie kolorystycznej. Nadaj komunii swojego dziecka głębi i wyrazu, wybierając zaproszenia oddające jej klimat.

 • Zaproszenia na Chrzest

  Chrzciny już dawno przestały być obrzędem jedynie kościelnym. Po uroczystości organizowane są przyjęcia - czasami w domu, nierzadko jednak w lokalu, dla całkiem licznej grupy osób. Dużą pomocą w zorganizowaniu takiej imprezy są zaproszenia na chrzest. Ładne szablony, praktyczne rozwiązania i funkcjonalne wykonanie pomogą zaprosić gości tak, by wszyscy poczuli się ważni i wyjątkowi.

  Zaproszenia, produkowane w wielu rozmiarach, formatach oraz szablonach pozwalają na wybór produktu, który najbardziej odzwierciedli nasze potrzeby, związane z uroczystością chrześniaka. Nowością jest możliwość wyboru zaproszeń personalizowanych, ze zdjęciem dziecka lub jego imieniem i nazwiskiem na okładce. 

 • Księgi Gości

  Księgi Gości Komunijnych. Wspaniała pamiątka dla dziecka. Każdy z uczestników przyjęcia sakramentu Komunii Świętej może pozostawić swój wpis. 

 • Figurki Komunijne

  Figurki komunijne w postaci dziewczynki, chłopca lub aniołka. Świetny pomysł na mały gift dla Gości tak ważnej ceremonii.

 • Pokrowce na krzesła

  Organizujesz przyjęcie gości w domu? Krzesła gryzą się obrusem? Taki gadżet może okazać się świetnym pomysłem. Spraw aby całość współgrała z resztą dekoracji komunijnych.

 • Opakowanie na ciasto

  Organizujesz przyjęcie dla rodziny w restauracji lub lokalu? Podziękuj im za swoją obecność kawałkiem ciasta lub torta przy wyjściu.

 • Banery i plakaty

  Banery papierowe. Fajny, prosty i tani sposób aby udekorowaać salę, w której odbędzie się przyjęcie dla gości.

 • Dodatki na Chrzest
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 180 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 180 elementów