Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

AUTO DO ŚLUBU PRZEMYŚL

LUKSUSOWE AUDI A5 SPORTBACK 2.0TFSI 264KM

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

O Nas

Jako producent i dystrybutor posiadamy w ofercie ponad 9000 produktów w tym ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne, komunijne, zaproszenia na chrzest oraz całą galenterie papierniczą związaną z tematyką ślubną i nie tylko. Wykonujemy winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, plany stołów, podziękowania dla gości i rodziców, opakowania na ciasta i tort, pudełka na koperty, itp.

Każdą usługę poprzedza indywidualnie stworzony projekt według wytycznych klienta a następnie po jego akceptacji jest przygotowywany do realizacji. Dzięki tej metodzie klient swobodnie moze dobrac wszystkie detale tak aby calośc w/w produktów tworzyła piękny motyw przewodni wymarzonego ślubu.

Naszą ofertę kierujemy również do lokalnych przedsiębiorców. Posiadamy ogromny wybór kart biznesowych oraz Świątecznych z LOGO państwa firmy. Wspaniały i oryginalny sposób aby wyrazić wdzięczność i zadowolenie ze wzajemnej współpracy z kontrahentami i pracownikami.

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Św. Jana Napomucena 13 w Przemyślu.