Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Witamy serdecznie na stronie sklepu internetowego pracowni artystycznej Wedding-Art. Działamy nieprzerwanie od 2011 roku – zarówno online, jak i prowadząc sklep stacjonarny w Przemyślu. Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem różnego typu artykułów oraz dekoracji na ślub, urodziny, święta oraz pozostałe uroczystości czy imprezy. Mamy w swojej ofercie około 10 000 produktów i ciągle poszerzamy katalog o nowe pozycje.

Co oferujemy dla swoich Klientów?

Głównym obszarem prowadzonej przez nas działalności są zaproszenia i kartki okolicznościowe. Proponujemy także srebrne obrazki oraz inne pamiątki takie jak ramki na zdjęcia, albumy oraz figurki – wszystkie wykonane z nieskazitelnie czystej próby srebra 99,995%.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z wykonanych projektów w naszej pracowni był niepowtarzalny i w pełni oddawał charakter wydarzenia, do którego nawiązuje. Oferujemy m.in. unikalne zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest, Pierwszą Komunię Świętą, rocznice czy jubileusze. Możesz wybrać jeden z tysięcy gotowych wzorów, lecz także zlecić nam usługę stworzenia własnej, spersonalizowanej kreacji. Żadna inna drukarnia w Przemyślu nie wykonuje w tak atrakcyjnej cenie profesjonalnego złocenia, nadruków, monogramów, a także ozdobień metodą wycinania laserowego oraz wytłaczania. Proponujemy kartki i zaproszenia w różnej stylizacji – humorystycznej, rustykalnej, nowoczesnej, minimalistycznej czy ekskluzywnej. W zakres naszych usług wchodzi ponadto maszynowe adresowanie kopert.

Wszystko, czeo potrzebujesz na ślub

Oprócz zaproszeń ślubnych, dostarczamy dla swoich Klientów wszystkich niezbędnych dodatków i akcesoriów na ślub i wesele. Można u nas zaopatrzyć się m.in. w winietki, etykiety na alkohol, karty menu ślubnego, podziękowania dla rodziców i gości, pudełka na koperty, opakowania na ciasta, dekoracje do tortów, numery stolików, ubranka na kieliszki, balony, pokrowce na krzesła etc. Proponujemy także ciekawą ofertę prezentów ślubnych, takich jak chociażby elegancka ceramika. Możesz być pewien, że w naszym sklepie znajdziesz dosłownie wszystko, co jest potrzebne w celu gustownej oprawy ślubu oraz imprezy weselnej.

Oferta Wedding-Art dla biznesu

Swoją ofertę kierujemy również do przedsiębiorców. Dzięki projektowanym przez nas kartkom świątecznym, mogą oni okazać wdzięczność stałym kontrahentom oraz pracownikom, a zarazem wzmacniać wizerunek własnej firmy. Na każdej kartce na Wielkanoc czy Boże Narodzenie można zamieścić dowolne logo, a także nadać jej szatę graficzną, odpowiadającą identyfikacji wizualnej budowanej marki. Oferujemy również dla firm vouchery prezentowe z zamieszczonym logotypem.

Zachęcamy zarówno do składania zamówień online, jak i odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Św. Jana Napomucena 13 lok. 7 w Przemyślu. Na miejscu chętnie podzielimy się swoją pasją oraz zapewnimy profesjonalne doradztwo. Czekamy właśnie na Ciebie.