Kategorie

Prezenty - Gadżety

Produkty reklamowe z logo

Opakowania na ciasto 

Pudełko na ciasto podziękowanie

Pamiątki Komunijne

Podziękowania dla gości

KSIĘGI GOŚCI NA KAŻDA OKAZJĘ

WINIETKI NA STÓŁ NA KAŻDA OKAZJĘ

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Drukarnia Przemyśl

wizytówki przemyśl

Identyfikacja wizualna Twojej Firmy

Drukarnia w Przemyślu

Importer gadżetów reklamowych z logo

ODZIEŻ REKLAMOWA

Importer gadżetów reklamowych z logo

ZAPROSZENIA EVENTOWE

Dystrybutor gadżetów z logo

BONY UPOMINKOWE

bONY UPOMINKOWE

Konsultant doboru gadżetu dla firmy

Ekskluzywne Gadżety firmowe

wizytówki przemyśl

______________________

SKRZYNKI PREZENTOWE DREWNIANE

SKRZYNKI PREZENTOWE

MAGICZNY GADŻET Z FIOLKĄ!

Kartki świąteczne z nasionami

______________________

DRUKARNIA CYFROWA

wizytówki przemyśl

Drukarnia w Przemyślu

zAWIESZKI PREZENTOWE ŚWIATECZNE

Minimalistyczne zaproszenia ślubne, czyli czemu mniej znaczy więcej

Opublikowane 2024-01-12 22:21:33
Kategorie Akcesoria i przedmioty ślubne

Ślub to niezwykle ważna uroczystość w życiu pary. Oczywistym jest więc, że chcemy aby podczas tego wyjątkowego dnia towarzyszyli nam ci, których kochamy. Aby tak mogło być warto odpowiednio wcześniej poinformować bliskich o naszych planach i zaprosić ich w odpowiedni sposób. Jak zrobić to elegancko i z klasą? Wręczając piękne zaproszenie ślubne. Podpowiadamy jakie warto wybrać, by ucieszyć tych, na których nam zależy.

Zaproszenia, czyli trudny wybór młodej pary

Wybór idealnych zaproszeń do ślubu nie jest zadaniem łatwym. W dzisiejszych czasach mamy bowiem sporo możliwości co z jednej strony sprawia, że możemy idealnie dopasować zaproszenia do naszych potrzeb i upodobań, z drugiej zaś sprawia, że często nie wiemy na co się zdecydować.

Często zdarza się tak, że Młode Pary chcąc podkreślić rangę tego niezwykłego dnia wybierają bogato zdobione zaproszenia ślubne dodając do nich dodatkowe elementy lub prosząc o zmianę kolorystyki na bardziej intensywną. Zdarza się, że otrzymany efekt końcowy nie wygląda dobrze. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie lepiej uniknąć przesady.

Mniej oznacza więcej

Mniej oznacza więcej - tę maksymę doskonale znają wszyscy miłośnicy elegancji. Niezależnie od tego czy chodzi o strój, wystrój wnętrza czy makijaż - przesada nigdy nie jest dobra. Nie inaczej jest w przypadku zaproszeń ślubnych.

Z tego powodu prawdziwym hitem są minimalistyczne zaproszenia ślubne, które dzięki delikatnym zdobieniom prezentują się lekko i świeżo a przede wszystkim elegancko. Urok tego typu zaproszeń tkwi w ich prostocie i znalezieniu złotego środka pomiędzy dekoracyjnością a nadmiernym zdobnictwem. Prezentują się więc spójnie i zachęcająco.

Przykłady, które warto poznać

W ofercie naszej firmy również znaleźć mogą Państwo niezwykle zaproszenia ślubne. Oto kilka z tych, które idealnie wpasowują się w ideę minimalizmu:

Model nr C051040
W przypadku tego prostego zaproszenia w kolorze ecru całą ozdobą jest delikatny, wytłaczany motyw roślinny. Zaproszenie prezentuje się dzięki temu niezwykle lekko a spójna, delikanta kolorystyka nie przytłacza przekazu.

Model nr F969q
Metalizowany biały papier i delikanta ozdoba w kolorze srebrnym to maksymalny minimalizm, który prezentuje się doskonale. Zaproszenie to wyglada nowocześnie i lekko a mimo to nie jest pozbawione uroku.

Model nr F900g
Ciemny kolor zaproszenia w połączeniu z bardzo delikatną, minimalistyczną ozdobą w postaci dwóch wyciętych białych puzzli nie tylko budzi pozytywne skojarzenia, ale również prezentuje się bardzo nowocześnie.

Jak widać na podstawie powyższych przykładach minimalistyczne zaproszenia ślubne to doskonałe rozwiązanie. Warto zdać sobie bowiem sprawę, że czasem przesadne zdobienia nie są wcale konieczne by przekazać to, co najważniejsze. Delikatnie zdobione zaproszenia ślubne prezentują się elegancko i będą dobrze odebrane niezależnie od płci, wieku czy tego, kim jest dla nas osoba zapraszana

Udostępnij