Kategorie

Prezenty - Gadżety

Eleganckie pióra, breloki, portfele, etui, notesy z grawerem.

wizytówki przemyśl

Sklep stacjonarny

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Fotolustro - Przemyśl

Fotolustro - Magic Mirror

Dowieziemy Nasze fotolustro w każde miejsce w promieniu 150km od Przemyśla. Pierwsze 50km - gratis !

Zapewniamy: rabaty przy zakupie zaproszeń ślubnych i gadżetów w Naszym sklepie, animatora do dyspozycji, najwyższej jakości wydruk zdjęć, elastyczność, prywatność (galeria chroniona hasłem), sesje bez limitu, wybór tła, personalizację zdjęć oraz ich zapis na DVD.

Cennik:

Fotolustro - 2h + 1 animator  -  1100 zł

Fotolustro - 3h + 1 animator  -  1250 zł

kolejna godzina  + 200zł

DODATKOWO POLECAMY:

Ścianka kwiatowa  (48h) - 550 zł

Kwiatowy napis LOVE (48h) - 350 zł

Ścianka kwiatowa ( jako tło do zdjęć z fotolustrem ) - 250 zł

Nagranie i montaż clipu  - ( z całej imprezy ) - 500 zł 

Nagranie i montaż clipu  - (zabawa z fotolustrem) - 250 zł

UWAGA !!!

W pakiecie z zaproszeniami, winietkami i zakupami dodatków ślubnych w Naszym sklepie przy Św Jana 13 dokonujemy wyceny indywidualnej i bardo atrakcyjnej.

ZAPRASZAMY !

Kiedy należy wysyłać zaproszenia na ślub?

Opublikowany 2018-09-16 20:44:47
Kategorie Porady ślubne

W natłoku mnóstwa spraw związanych z organizacją ślubu i wesela warto pamiętać, aby wystarczająco wcześnie wybrać, zamówić i wręczyć zaproszenia. Choć wydaje się, że to zbyt wcześnie, lepiej kwestią zaproszeń zająć się już na 5 miesięcy przed ślubem. Dlaczego tak wcześnie? Oto wyjaśnienie.

Trudna sztuka wyboru

Wybór odpowiedniego zaproszenia na ślub nie jest sprawą prostą. Każde z przyszłych małżonków ma z pewnością swoją własną wizję, jak takie zaproszenie powinno wyglądać i będzie poszukiwało tego, które tę wizję urzeczywistni. Sprawa jest prosta, jeśli wizje narzeczonych są podobne. Gorzej, gdy trzeba jeszcze przed ślubem zacząć się ćwiczyć w trudnej sztuce kompromisu, a to niestety trwa. Przeglądanie katalogów z zaproszeniami ślubnymi może zająć długie godziny, a dochodzenie do porozumienia kolejne. Sprawę ułatwia możliwość wybierania zaproszeń przez stronę internetową - taka opcja zdecydowanie skraca okres wyboru odpowiedniego wzoru. Kiedy w końcu przyszła Para Młoda dojdzie do porozumienia zarówno w zakresie wzoru i kolorystyki zaproszenia, jak i odpowiedniego tekstu, pozostaje tylko zamówienie odpowiedniej ilości zaproszeń przez stronę internetową i gotowe. To jednak nie koniec…

Wręczać czy wysyłać?

Najprościej byłoby wszystkich gości o swoim ślubie powiadomić listownie. Wystarczyłoby raz wybrać się na pocztę i po godzinie mielibyśmy “problem z głowy”. Zasady savoir-vivre wymagają jednak, aby zaproszenia ślubne wręczać osobiście. I tu mogą zacząć się schody, ponieważ umówienie się na spotkanie z setką osób, a niejednokrotnie nawet z większą ilością jest bardzo trudne. O ile już uda nam się ustalić dogodny termin spotkania, w jakim możemy wręczyć naszym gościom zaproszenia, musimy pamiętać o tym, że takie spotkanie nie będzie trwało 5 minut. Zaproszeń nie daje się “w progu”, szczególnie że zapraszanych gości też obowiązują zasady savoir-vivre. Starają się oni godnie przyjąć przyszłą parę młodą i ugościć ich jak najlepiej potrafią. Planując wizyty u rodziny, krewnych czy znajomych warto zarezerwować sobie na każde spotkanie przynajmniej pół godziny.

Goście z daleka

W przypadku, gdy w celu wręczenia zaproszenia trzeba by było pokonać setki kilometrów, możemy zrobić małe odstępstwo od zasad savoir-vivre i wysłać je pocztą. W dobrym guście jest jednak dodatkowe poinformowanie o wysłanym zaproszeniu drogą telefoniczną. W czasie takiej rozmowy jest okazja, aby zamienić kilka słów z zapraszaną osobą oraz przeprosić za to, że zaproszenia nie wręcza się osobiście. Z drugiej strony może nie warto tak szybko rezygnować z możliwości wręczenia zaproszenia ślubnego twarzą w twarz. Wyjazd w celu zaproszenia na ślub może stanowić doskonałą okazję do odwiedzenia rodziny czy znajomych, których się długo nie widziało. Może więc warto zastanowić się, czy rzeczywiście wysyłka zaproszenia jest jedyną dostępną opcją..

Optymalny termin

Mówi się, że najlepszy termin na wręczenie czy wysyłkę zaproszeń ślubnych to okres od 3 miesięcy do 3 tygodni przed ślubem, choć i 3 tygodnie wydają się być okresem zbyt krótkim. Szanując czas i plany osób, które chce się zaprosić nie należy czekać do “ostatniej chwili”. Szczególnie planując wesele w miesiącach wakacyjnych, czy w inne specjalne dni w roku takie jak święta, Sylwester, czy weekend majowy należy wystarczająco wcześnie powiadomić rodzinę i znajomych o swoim ślubie. W ten sposób każdy będzie miał możliwość dostosowania swoich planów do nadchodzącego wesela i nie będzie musiał odmawiać przyjścia tylko dlatego, że już na ten okres wykupił dla siebie wakacje. Z drugiej strony nie powinno się też zbyt wcześnie zapraszać gości na swój ślub. Kiedy termin jest zbyt odległy niektórym zdarza się o ślubie po prostu zapomnieć.

Udostępnij

Dodaj komentarz

 (with http://)