Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Zestawy

Zaproszenia ślubne w zestawie

Każda przyszła Para Młoda, która przygotowuje się do własnego przyjęcia weselnego, zasługuje na to, co najlepsze. Jest to wyjątkowy dzień, więc warto zadbać o każdy szczegół, zastanawiając się na przykład nad wyborem odpowiednich zaproszeń ślubnych, które oczarują każdego Waszego gościa. Jedną z takich ofert jest model w zestawie z winietkami oraz menu weselnym. Goście będą zachwyceni, jeśli zobaczą dodatki, które będą w tym samym stylu.

Jest 67 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 67 elementów

Zaproszenia - nieodłączny element planowania ślubu i wesela

Zaproszenia ślubne odgrywają bardzo ważną rolę w czasie przygotowań do uroczystości weselnych. To dzięki nim, będziecie mogli poinformować rodzinę przyjaciół i znajomych o wyjątkowym dla Was dniu. Dlatego tak ważne jest, aby dopasować je do stylu, charakteru i klimatu całej uroczystości. Komplety, które Wam oferujemy, to z pewnością też oszczędność czasu oraz pieniędzy! Kupowanie wszystkiego oddzielnie, na pewno podnosi koszty, więc nasza oferta jest dla tych, którym zależy na oszczędności. Warto dodać, że oszczędność pieniędzy - atrakcyjna cena naszych produktów, idzie w parze z wysoką jakością materiałów, z których są wykonywane. Przekonajcie się sami!

Najwyższa jakość wykonania

Wedding Art oferuje zaproszenia, które są wykonane z najwyższą starannością, z wysokiej jakości produktów. Chcemy, aby nasi potencjalni klienci mogli przekazać gościom jedne z najlepszych wzorów na rynku. Wykonywanie zaproszeń ślubnych to nasza pasja, dlatego dbamy o ich każdy szczegół. Jeśli chcecie uniknąć dodatkowej pracy i stresu związanego z trudnościami w przygotowaniach, powinniście zdecydować się na najlepsze rozwiązania. Nasza profesjonalna oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zakupów!

Szeroki wybór zestawów ślubnych

Na naszej stronie znajdziecie szeroką ofertę zestawów zaproszeń ślubnych. Do wyboru macie ich aż 67 - co jest naprawdę imponującą liczbą. Naszej wysokiej jakości wykonanie dopełnia piękna, ozdobna koperta, która dołączona jest do każdego modelu. Przyszli Państwo Młodzi mają do wyboru nadrukowanie całkowitej treści, albo pozostawienie pustego miejsca, by samodzielnie wpisać imiona i nazwiska gości. Ślubna stylistka to dla nas nic trudnego. Prezentowane propozycje doskonale sprawdzą się na uroczystość zaślubin w każdym stylu. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Nie czekaj - zamów już dziś!