Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Zestawy

Zestawy 

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W tym dniu zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Ważną rolę w przygotowaniach ślubnych odgrywają zaproszenia. Oferowane przez nas kolekcje weselne przygotowywane są z ogromną pasją i najwyższą starannością. A wszystko po to, aby dzień Twojego ślubu został zapamiętany na długi czas - zarówno przez Was Nowożeńców, jak również przez zaproszonych Gości. Proponowane przez nas zestawy zaproszeń ślubnych to nie tylko duża wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy.

W skład każdego zestawu wchodzi zaproszenie, winietki na stół oraz menu weselne. Oferujemy niezwykle eleganckie zestawy z nadrukiem lub do samodzielnego wypełnienia. Nasze zestawy zaproszeń ślubnych doskonale wpisują się w każdą ślubną stylistykę. Z jednej strony są subtelne i eleganckie, z drugiej - perfekcyjnie wykonane i  misternie ozdobione.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów i ozdobna koperta tylko dopełniają całość. W naszej ofercie znajdziesz zestawy klasyczne i nowoczesne, poważne i z humorem, w eleganckiej gamie kolorystycznej i wielu ciekawych motywach do wyboru. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy na naszą infolinię. W każdej chwili służymy Ci swoją pomocą i wsparciem. Zapraszamy!

Podkategorie

Jest 67 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 67 elementów