Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Oferujemy balony, balonowe bukiety i kompozycje na każdą okazję. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie. Sprzedaż balonów prowadzimy tylko lokalnie. Dla wymagających klientów istnieje mozliwość dostawy lub wysyłki. Ceny oraz sposób dostawy ustalamy indywidualnie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce. Na terenie miasta Przemyśl dostawa GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Kolekcje ślubne

Kolekcje ślubne  

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Nie bez powodu chcesz, aby Twoje wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniany. Pomogą Ci w tym nasze kolekcje weselne, które przygotowujemy z pasją i najwyższą starannością. Po to, aby towarzyszyły Ci w tym uroczystym dniu i ułatwiły jego organizację. 

Zestaw naszej kolekcji weselnej składa się z efektownej księgi gości na pamiątkowe wpisy, praktycznego stojaczka z długopisem, poduszki na obrączki oraz dwóch kieliszków do szampana. Zakup takiego zestawu to gwarancja, że niczego nie zapomnisz w tym najważniejszym dniu i będziesz mógł skupić się na radosnym świętowaniu z bliskimi. 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów