Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Pudełka na koperty i prezenty

Pudełka na koperty i prezenty  

Już dawno minęły czasy, kiedy przybyli goście wręczali samodzielnie kupowane prezenty i podarunki. Nieprzerwanie od kilkunastu lat trwa moda na dawanie upominków w formie koperty z pieniędzmi. Jest to najlepsza forma prezentu, również mile widziana przez samą Młodą Parę, która często wspomina, iż taki gest jest mile widziany. Zbieranie upominków w formie kopert może przysporzyć problemów, dlatego właśnie na takie okazje stworzono unikatowe pudełka na koperty weselne.

Niezbędny dodatek

Pudełka na koperty ślubne to jeden z niezbędnych akcesoriów, który musi się znaleźć na każdym weselu. W swojej ofercie posiadamy pudełka, których wielkość i modele można dopasować do liczby gości. Różne kolory, subtelne dekoracje (z napisem "dziękujemy", kwiatowym sercem lub dzwoneczkiem) oraz atrakcyjna cena pozwolą dopasować pudełeczko do motywu przewodniego wesela lub stroju świadków.

Jest 44 produktów.
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów