Wyszukaj po cenie

0 zł - 2138 zł

Salon wzorniczy.

Balony z Helem

Dmuchamy balony Helem. Klika tysięcy kształtów i kolorów w ofercie.

Kosz z balonami

Ręcznie pleciony kosz wiklinowy o wymiarach 1mx1mx1m wypełniony balonami z helem. Dowolna kolorytyka balonów i kokardy. Dostarczymy go w dowolne miejsce

Podziękowania, Akcesoria i Dodatki Ślubne

Podziękowania, Akcesoria i Dodatki Ślubne 

Ładne i udane przyjęcie weselne to sumaryczna kilku ważnych elementów: pięknie ozdobionej sali, dobrej orkiestry i niewielkich, ale bardzo ważnych drobiazgów, takich jak akcesoria weselne. Składają się na nie takie rzeczy jak figurki na tort, pudełka na koperty i pieniądze, podziękowania dla gości, a nawet koperty na zaproszenia na poprawiny. Dodatki do wesela, takie jak księga gości, strzelające tuby z konfetti oraz lampiony szczęścia, z pewnością umilą czas weselnikom. Na akcesoria do ślubu decyduje się coraz więcej par, które marzą o super przyjęciu, dopracowanym pod każdymi szczegółami.

Dodatki i ozdoby na ślub

Ozdoby na ślub obejmują głównie dekoracje samochodu, wystrój nakrycia stołów (etykietki na butelki alkoholu i ubranka na kieliszki) oraz numerki stolików. Dodatki do wesela, takie jak księga gości, strzelające tuby z konfetti oraz lampiony szczęścia, z pewnością umilą czas weselnikom. Akcesoria ślubne powinna charakteryzować wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny. Niektóre dodatki na ślub są nieuniknione, bowiem trudno jest sobie wyobrazić przyjęcie bez zawieszek na alkohol lub winietek. Akcesoria na wesele kuszą swa różnorodnością i pomysłowością.

Jest 279 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 279 elementów